Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak nevim, ted se nudim tak lezu po recenzich tech svatebek.. a destinace sice luxus.. ale zenska si tam sama neobjedna ani piti, jelikoz jí neberou.. hm hm, to nevim ejstli by moje ego prezilo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to chápu, to bych taky nezvládla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uvidim jestli to preziju.. ma to zas ejednu vyhodu.. nehnu ani brvou a manza mi bude muset behat i pro piti:-d:-D:-D:-D:-D ne to byl joke...:-D ale myslim ze v hotelech by to slo..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi ano.. poraď mi co s tou knihou hostů??
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spát.... dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
no kniha hostu s emoc nikde sehnat nedá.. ja jsem si koupila obycejnej blok a nastrojila si ho ku obrazu svému.... dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja pujdu taky.. nikdo tu stejne neni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... dneska je tam tak krásne:-) idealni pocasi na nakupy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tady je jrasne prijemne, pod mrakem, tky hlasim idealni pocasi na nakupy
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: no me set taky zacina vic libit ta zluta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jojo tady je dneska taky příjemně. Alka: jak nedá koupit? podívej se na net, že je dělají. máš tu knihu hostů v albu? Líbí se mi jak mají to starý vázání. Nechci nějakou novej blog..no musím to vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: na netu jich maji spoustu, ale nez dat 300 a vic za par listu, tak jsem si taky udelala svoji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa :-D:-D:-D se vsad ze nakonec skoncis u zlutý:-D:-D:-D petu nerikala jsem ze se to nedá, ale ze to je tezko sehnatelný, a v kameným obchode jsem to teda jeste nepotkala... myslim ze to tam mam, kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
krabice od papiru do kopirky a blog za pár korun -bez linek...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim alka, mozna zustanem u ty modry i kdyz se do ty zluty vic zaziram :-D
Odpovědět
Profilova fotka
¨já bych chtěla na tu knihu hostů stejnou fotku jako máme na oznámení. A nechci takovej ten klasickej blog. kouknu do papírnictví jestli neprodávají nějakej hezkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa zajimava odpoved:-D no je to na vás:-) stim já ti neporadim:-)) petu v papirnictvi maji hafo krááásných sesitku a blocku a vseho moznýho..urco vyberes.. a jestli mas oznamko v pc tak si myslim ze to neni problem to vytisknout a naaplikovat na nejaky ten sesit
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo řekla bych mamky příteli co nám oznámko dělal aby to vytiskl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu ja klasickek blok nemam, mam takovek ten notebook v tvrdy vazbe to ja vim ze neporadis, ja to mysulkovi jeste ani nerekla, rict mu to tak uz si poklepe na hlavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to mam taky..ale ja tomu rikam blok..dokonce i v papirnictvi mi to tak prodali:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky myslím blok s tvrdýma deskama
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky tak ted premyslim.. chtela bych jit do posilky.. zachrnait to na posledni chvili... ale nemam moc penez, posilka je draha, sem liná.. nevim.. mam jit nemam jit... hm hm.. asi pujdu.. budete tu kolem obeda?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, asi tu budu, nemam dnes nic v planu
Odpovědět
Profilova fotka
kolik u vás stojí posilka? mě posilovna vůbec nebaví a abys něco zachránila musela bys chodit alespoň obden
Odpovědět
Profilova fotka
70kč jednorazový vstup a permice je asi a 600..me by se vyplatila permice..ale to musim pockat na posledni vyplatu..:-/ ja chci chodit kazdy den.. uz jsem tak chodila.. a ted kdyz mam cas... proc ne..ráno jsem stejne odhodlanejsi nez odpo:-) tak dneska nejdu, jdu od zitra:-) poprosim manzu o penizky..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo permice je určitě lepší
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz tady behám a fotim:-) hiiii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co fotíš?
Odpovědět
Profilova fotka
vsechnu tu dekoraci... nastrojila jsem tu stul..a vlastne tak nejak kompletuju vse co mam.. doufam ze pri tom prijdu na to ze mi neco chybí :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?