Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo v dnesni modni pokroclosti to bude vzacnost mit takovyhle saty. Jeeee ty si me zase nahlodala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
melo tam byt pokrocilosti, klavesnice me nejak nestiha
Odpovědět
Profilova fotka
no to nebylo jako typ pro presvedceni, spis si rikam ze ja bych si je chtela nechat..i kdyz ostatni pocitaji stim ze po svatbe hned jdou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ta ja bych prave nechtela aby sli. Bud si je pujcit nebo kdyz koupit tak si je nechat, me by to srdce trhalo je prodavat nebo vyhazovat to nevadi, proste si me nahlodala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D no taky se mi nechce je prodavat...ale zas..penize s ehodi
Odpovědět
Profilova fotka
ha jak jsme se vcera bavili s hranatou o tom svatebnim pochodu, ze bych ho chtela ale k hudbe od gunsiku se to moc nehodi, prijde mi to jako pest na oko, jenze zase je to moje chvilka kterou bych si mela uzit, tak jsem nasla kompromis, bude pochod ale verse rock :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt jo:-) treba tam doskakej, je to tvoje chvile:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no skakat fakt nebudu a mame malou zmenu, budu mit druzicku ( teda doufam ) a druzaka nebo dva druzaky, jeste uvidime. Deti tam budou do sesti a pak odfrci. Nechame to na kazdym at si zvoli jestli tam chce mit deti nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
hm hm, ja je tam nechci:-D a diky bohu ty co jsou zvany deti nemaj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteee?:-)) ukoristila jsem pc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mit zarizeny hlidani, takze super. jsem ted hodila sprchu a pripadam si jako kdyz mam novy telo jsem si udelala slozku co bych chtela na nastup a z toho jsem vybirala, poste na klasickej pochod od mendelsona nic nema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem jen v koupelne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to verim.. ja kdyz jsem se zanorila do vody, to bylo tak suuuper:-) no ja asi ten scan a je to taky vsechno..ziiiitra kooonecne se zahrabu do dekorace a vyfotim to vsechno:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uz se tesim na fotecky, ja jsem si taky chtela koupit cast ty dekorace a zkusit to na stole jak to bude vypadat a ono prdlajs, tady fakt nic modryho neni
Odpovědět
Profilova fotka
no pribude toho dost... mam v planu nafotit ty kravaty, kytkly, celkovou dekoraci, fotoalbumy, dodelanou mojí serpu.. no uz se uplne tresu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se ti nedivim a uplne zavidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale budu mit hotovo a co pak?:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja nevim, neco si vymyslis jeste co budes mit na praci. Ja ted nedelam nic, jen koukam po netu kde co maji levnejsi a zaroven abych to koupila vse najednou
Odpovědět
Profilova fotka
:-) koukas na zlutou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne hledam modrou, musim se od ty zluty nejak odreagovat, jenze jako naschval modry moc nenachazim, to spis vic ty zluty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem narazila na modry plovouci svicky, nemeli modry cajovky, jenze 10 za 1 plovouci? 8-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky plovouci.vidis.. to musim promyslet jak to promíchám...
Odpovědět
Profilova fotka
ja chtela konicky a pak dlouhou uzkou vazicku se tremi ruzemi a delat to takhle cik cak a mezi to dat ty cajovky a rozhazet platky ruzi. jenze ty modry cajovky je fakt problem najit a tam kde je zrovna maji, tak nema ten obchod dobry reference :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to maji v ikee a v kika... no ja tu mam ty vetve.. doufam ze to nikdo nezvrhne:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... mysak: zlutá se mi líbí víc než modrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak si se dnes mela?:-) asi jste byli na koupacce co?:-) manza prej: jooo tu znám, ale ta snama byla jen do 4 tý tridy a pak se nekam odstehovala.... jen me prekvapuje jak je dobrá ze si pamatuje obe jmena... to ja uz ted mam problemy pojmenovat lidi e zakladky ale uz i ze stredni
Odpovědět
Profilova fotka
dopoledne sem gruntovala, a odpo sme jeli na chvilku k vodě, ale jen se tak ošplouchnout :-) jojo pak se přestěhovali do tábora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rozhodla jsem se, že bych chtěla knihu hostů..ale nevím jestli jí někde koupím v táboře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?