Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jee to je hezky ze ti to pritel takle pripravil x-) to manza se na svatbe zucastnuje jen tim ze se v den D dostavi... :-N jinak manza se rití domu, takze zabere pc.. takze asi páá a zitra k veceru..
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka tak se mej a dobrou ja vim ze jde jen o chvilku, ja bych z toho mela asi peknou husinu. Kolikrat si to doma jen tak posloucham a predstavuju si. Ale nevim jestli to fakt neni blby :-|
Odpovědět
no ale jeste jsem to neslysela:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis, jakej ma pritel styl? urcite vybral hezky ja taky mela co delat abych od gunsiku vybrala vhodnou hudbu na svatbu........clovece kdyz tak premyslim, tak ta chvilka kdy budu prichazet je jen moje, tak bych si ji mela vychutnat. Asi toho mendelsona tam pridam, i kdyz se to myskovi moc nelibi
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jeste tu.. manza uz ma na pc hotovo, tk nez pujdem spat tak tu muzu smrdet:-) zitra jedu s kamoskou na koupacku...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo neni?? =-) za hodku vyrazim..tak snad nekdo prijdete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! Teda vy jste toho nakecaly :-) alka: včera sem se bavila s kamarádkou o příjmení, že nebudu ová a říkám jí, že ty můžeš být Mádle a ona no já taky znám kluka co se jmenuje Mádle ale jeho maminka je Mádlová, tak sem se zarazila a zjistili jsme, že chodila s tvým nastávajícím do školy myslím.. a s edit taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsou presne oni:-) mamka je madlová:-) a jak s ejmenuje?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic.. jedu s ekoupat..budu po 5...
Odpovědět
Profilova fotka
jmenuje se Jarča Vomáčková, bydleli dřív v budějicích když chodila na základku
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj jani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Peto :-), copak je dnes noveho? co mate v planu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nového nic, plán zatím nemám. Marně se snažím vymyslet nějakou vtipnou volnou disciplínu na takovou malou akci..A asi se půjdem odpoledne vykoupat, ale dýl...nechce se mi být dneska dlouho na sluníčku
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ja uz dnes paty nikam nevytahnu, byla jsem dopoledne nakoupit a je tam teda pekne hnusne. Doma je aspon chladek
Odpovědět
Profilova fotka
no my pojedem taky až dýl, dneska sem ráno 3 hodiny gruntovala teď sem si dala sprchu a spala bych
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se nakonec sla jeste projit a kouknout se na nejaky veci na svatbu a koupila jsem si zehlicku na vlasy. Jinak chtela jsem sponu do kravaty, meli hezkou zlatou i s manzetovymi knoflicky, jenze byla trosku skrabla, tak jsem ji nechtela a koukala jsem na kravaty, meli modrou ale takovou vyblitou, za to meli nadherne kanarkove zlutou, ale ta byla. Jdu do papirnictvi pro ubrousky, modry nemaji, zluty jo, jdu se podivat na svicky, maji tmave modry, coz nechci ale meli krasne zluty ve vsech velikostech. No pak jsem sla pro perlicky, ze pridelam vyvazky, samozrejme zavreno. Tak jsem sla domu a premyslim ze asi udelam novy zluty vyvazky, zlutou sezenu vsude, modrou ne!!! No neni tohle znameni? Samozrejme ze kytice zlutou mam vybranou hned
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D mysa tak to predelej na zlutou:-)) jinak holky ja jsem od ty vody tak vyrizena ze to neni mozny.. padam na tlamicku jak kdybych kopala jámy... jinak jsem spálená jako prase a cerná jako prase.. az nezdrave, takze to asi omezim at nejsem totalne cerná na svatbu.. zitra si dávám pauzu s koupackou a pujdem s kamosku na "nakupy"..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka no hodne o tom uvazuji ze to asi predelam, vyvazky mam hotovy do tydne, stejne myska bude muset tyden lezet po propusteni, takze nikam nemuzem chtela jsem taky nejaky hadry, ale tady v klasterci proste neni nic co by se mi libilo, koupila jsem si akorat zabky, jsou super jinak ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych chtela plavky jelikoz jsem dneska zase jedny odvarila a musim mit vzdy do "páru" tří :-D:-D no a pak bych chtela nejaky tílečko...
Odpovědět
Profilova fotka
jak to, so si s nima prosim te udelala? ja chtela saty, meli jedny, jenze v nich jsem se necitila a tricka no proste des, chtela jsem neco volnejsiho, jenze bud to melo silenej strih nebo to bylo babsky, pak jsem chtela sportovni 3/4 ( ja jiny mit nemuzu, v klasickech vypadam desne ) tak sice mely super a i mi sedly, jenze kdyz si pod ne vezmu bily gatky, tak kazdej uvidi jakou mam barvu spodniho pradla, byly na svetle pruhledny a to byly cerny, ja jinou barvu totiz neberu
Odpovědět
Profilova fotka
utrhlo so mi raminko, ale tak blbe, plus jsem asi nekde zavadila ptz na podrpde ze strany mam roztrhlou dirku a dneska jako perla na konec me vystrelila kostice.. tak oni na to maji pravo.. jsem je kupovala pred 3 rokama za 200,- a rvala jsem je snad 40x za leto..:-D no tak to je blbý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to potom jo, uz byli moc utahany, tak povolili no to je blby, nebavi me jezdit furt kvuli hadrum do Chomutova
Odpovědět
Profilova fotka
tak do rpahy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi se zblaznila ne, do Chomutova me nebavi jezdit, jsou to prachy na vic a ty mi navrhnes Prahu? No hruuuuuza :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clovece me ta zluta barva silene zere. Furt o ni premyslim, to samy ze premyslim ze si asi ty saty pujcim. Prec jenom furt zvazuju, co s tema satama pak budu po svatbe delat. Prodat je nechci, protoze to by bylo pro me to samy jako je vyhodit a skladovat je do konce zivota ve skrini taky nechci. Budou tam jen k nicemu viset. Jediny pozitivum mit vlastni saty je, ze ti muze byt jedno jestli je znicis
Odpovědět
Profilova fotka
a docela velky pozitivum:-) ro ja bych zas chtela je skladovat dozivotne ve skrini..si vem za 50let.. to bude unikát:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?