Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
proste a jednoduse tohle c vymysleli tak u toho absolutne nepremysleli. Druhymu diteti i kdyz ti neco zbyde po tom prvnim, musis furt neco kupovat novyho, to druhy muze rust rychleji a rychleji tim padem odroste z obleceni po tom prvnim, stejne budes muset koupit plno novych veci at uz hadrove pleny nebo bodicka, dupacky, protoze urcite nektere vecicky budes mit flekate od ruznych kasicek a stavicek co nejdou vyprat. Pokud budes mit raubire, tak postylku novou taky budes muset koupit, ten prvni ti ji zmasakruje atd. Proste to nema ani hlavu ani patu
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je to jasny..jako s porodnym se vzdy pocita na dite..ale jsou lidi ktery si za to koupi treba fotak, nebo neco jinyho.. ja treba kdybych mela dost penez, tak to dam ditetina stavebko nebo na nejaky sporeni... ale ja se asi fakt niceho nedoziju.. nejakych "odmen za nic" :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no v dnesni dobe ti vybavicka pro mimco vyjde na nejakych 60 tis, porodny je myslim 13, takze to ti nepokryje ani ctvrtinu. to mas tak akorat, Pokud budes mit stesti, tak ty 3 roky v kocarku dite uvozis, pak ho predas jen tomu miminku, ale nikdy nevis jestli i to druhy uvozis takovou dobu a nebudes nucena opotrebenim koupit novy
Odpovědět
Profilova fotka
dobre alka, ja vim ze nekdo to pouzije na veci pro mimco, nekdo na kraviny ale to by museli zkoumat kazdyho a v dnesni dobe je rozhodne vetsi procento tech co za to koupi diteti aspon ten kocarek a postylku. To mas takhle se vsim, to by museli zkoumat i ty co jsou na podpore, jsou mezi nama co vyuzivaji jen davky a makat se jim nechce a jsou taci co proste ztratili praci a novou nemuzou najit, vzhledem k pracovnim prilezitostem je to ted na dve veci. Ale budou biti stejne, tak co. Tak at to porodny snizi na 8 tis jak to bylo puvodne, ale nechaji to pro vsechny deti
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem zvedava jestli prijede zitra ta moje svedkyne s manzilkem. V pondeli by mi udelala tu zkousku. Jsem zvedava jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musis pak poreferovat:-) ja sem to nevydrzela a narvala vetve do vazicek, s kytkama, s perim.. jeste chybi stuha:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze poreferuju, spis jsem zvedava jestli zitra vubec prijedou kdyz dnes byli pozvani na svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli reknou ze prijedou tak by meli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to by meli, to mas pravdu :-D :-D :-D jezis alka ja se bojim ze kdyz ted koupime saty a prstynky tak to do rijna nevydrzime. :-D :-D :-D jsem si rekla jestli by nebylo to lepsi koupit v zari aby nas to nesvadelo jsem zvedava s kym budu tady do rijna kecat kdyz budete mit vsichni po :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja zitra vecer musim manzovi udelat hromadky a jit s par obalkama na postu.. dá se rit ze oznameni neni vubec rozdaný (moje uz je) ale ta vetsina ne... a to to mame za 45 dni?:-D jezis to je uplne sileny cislo tyjo
Odpovědět
Profilova fotka
zitra na postu? je nedele :-) tyjo to mate za chvili, my to mame jeste jednou tolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zjistila ze zuzka ma v zari volny termin, se ji asi jeden uvolnil =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nn jsem to blbe napsala, udelat mu hromadky co musi vzit do prace a ja v pondeli na postu:-)) mysa no sem to rikala..jak je to pod 100 tak to leti jak prasteny..ale 45 je teda hooooooooodne mazec.. to je uz krizovka.. potrebuju jeste tolik veci koupiiit:-D:-D fakt? no tak sup po ní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty ses teda jednoducha sup po ni :-D :-D :-D jj fakt :-) aha, jsem si rikala jit v nedeli na postu je nejaka blbost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Mysak: tak výbavička za 60tis. by byla asi trochu luxusnější, když maminka není nějak extra náročná a nekupuje každou píč... co vidí tak to jde. Já dostala od petra na výbavičku 20tis. já dala tak 10 a vešli sme se...a to sme neměli nějaký zastaralý věci nebo tak.. alka: 45 dní? to zní hrozně :-( jako moc brzo..já se pořád uklidnuju že času dost
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem jednoducha. co vidim to chci a podobne :-D:-D:-D myslim ze mimco je v dnesni dobe dost drahej spas.. i kdyz zase jak co, tetka byla tehotna a jako dar k narozeni jsem ji chtela koupit obleceni a sama jsem byla prekvapena ze to je dooost levny.. nevim jestli jsme mela stesti ale vlezla jsme do obchodu kde byli hadriky na mímo od 100kč DO 600 ,- a to nejdrazsi byli zimni bundy...takze hadriky jsou okej..to spis to okolo.. ale i kocarky me prekvapili..zila jsem v mlze ze kocarek= 20tis... a nasla jsem tam za 5 krááásnej...:-):-) petu jj to zní opravdu desive!! :-) ale tak vy taky vsechno máte ne?:-) tak proc s euklidnovat:-) ja ted chci zacit fakt silet.. tak me napada ze uz bych mela zacit "planovat" rozlucku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu, tak to je jasny, kdyz to mas z druhy ruky ze to vyjde levneji. Tak nektery veci v ty castce jsou zbytecny, jako treba prebalovaci pult nebo vanicka. Do vany staci podlozka a misto prebalovaku deka na zemi, je to nejbezpecnejsi misto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: my teda máme většinu věcí nových. A vaničku jsme měli, ale přebalovák sem nekupovala, koupila sem jen tu podložku a dala sem jí na stůl...:-) hodně dělá kočárek, ale já jsem sehnala krásnej, ten co sem chtěla pár měsíců ježděnej. líbila se mi korba, pak sem kočárek prodala a koupila sei dražší sporťák. A co se týče oblečení, tak třeba v tescu mají nádherný věci a vydrží. Značkový věci nekupuju přijde mi to blbost pro malý děti. Pár kousků sem koupila i v HMku, ale na malý miminka toho mají spoustu na bazarech a nádherný. Ty mrnouskové jen leží a nestihnou to zničit
Odpovědět
Profilova fotka
ha tak rozlucka vypada bud na 14.8. a nebo na 21.8. tak to bmusim probrat s holkama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít rozlučku na pátek třináctého!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu to je taky brzo:-) ale 13 je nááhodou moje hodne stastný cislo:-)) tak sme ustanovili 21.8. no vida jak se to rychle ustanovilo.. :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje taky štastný,sem narozená třináctého. já 21.8.končím soustředění a potřebuju z pátku na sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
holky co říkáte na tyhle víkendy? http://www.eurovikendy.cz/Eurovikendy
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
radus: busem levný, letecky drahý
Odpovědět
Profilova fotka
pelu dobrou taky to za chvíli zabalím
Odpovědět
Profilova fotka
petu dobrou radus ahojky -mmtik nez s emi to nacte:-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak bud okej, a letecky si radsi zajedte nekam k mori:-d:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky student agency jsem dala jen jako vzor těch eurovíkendů - příteli jsem to naznačila a raději by prý na víkend k moři - vím že to není zrovna nejlevnější, že za tu cenu se fakt dají sehnat pobytové na několik dní, ale já nemůžu jak už jsem psala kvůli dovče třeba natrefíme na nějaký last minute když víme, že chceme tak v půlce září
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj to bude hooodne nabidek.. my budeme cekat taky na last:-) a ono je to ted hodne smesny.. dneska jsem nasla chorvatsko 7 dni all za 3900,- to bylo fakt smesný:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?