Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu alko, ale zase já nebudu mít tolik dovolený - za 2 týdny se předělávají kanceláře takže si musíme vzít 10 dní dovči něco už jsem si vybrala a něco chci na vánoce takže na dovču by to bylo špatný - jo kdybych byla u PČR tak dovču neřeším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radusv, taky touzim tam jet, meli jsme tam na jare stravit mesic, pak aspon na 14 dni, jenze se to uplne zvrtlo a vypada to ze se tam asi nedostanem. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já tam byla před 9 lety a dodneška na to vzpomínám dokonce máme v obýváku velikánský obraz Paříže z Ikey :-) to mě mrzí, že se vám to takhle zamotalo, ale určitě někdy jo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to bylo busem tak je to levnounký:-):-) no me rekli v cestovkach ze svatebni slevy jsou tak zanedbatelny ze si mame pockat na last.. takze taky nemáme nic jistýho, zájezd si pujdem koupit asi az ten týden kdy je svatba -ááá to nevydrzim!! :-) uz chci vedet Káááám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale to tam pojedem urco, jen pres prazdniny asi ne, pak svatba, svatebni cesta, vanoce, no na letos to moc nevidim, to spis pristi rok na jare. Ale abych praavdu rekla, tak radsi bych stravila svatebni cestu v Parizi nez u more, tam bych oslavila radsi vanoce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to prehodte ne? vzdyt vam to nikdo neprikazuje co a kam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukala a se student agency stoji obousmerna jizdenka 1700 pokud si ji koupis 30 dni pred odjezdem, jinak stoji necely 3 tis. A s tou letenkou je to jak jsem psala predtim, je lepsi si ji koupit normalne na letisti od letecky spolecnosti nez pres cestovku a fakt zalezi kdy si urcis termin, nejlepsi je to hlidat na net, vis v jaky den letenka stoji a muzes si vybrat nejvyhodnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
Mys přesně udělejte si to podle vás ;-) no já mám zas o čem přemýšlet a až bude čas okouknu cestovky jdu ven zatím
Odpovědět
Profilova fotka
jenze myska chce semnou k mori na svatebni cestu. Na ten Mauritius, jenze me moc more nelaka. Tohle on nevi
Odpovědět
Profilova fotka
tak mu tp rekni:-) my uz máme aspon vybraný destinace a hotely x-) x-) snááád ten nás bude v lástu na ten nás termin- jinak me trefí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak my na Mauritiu taky vime kam, ja mu to rikat nebudu, nechci mu kazit radost a nadseni a nechci aby neco delal kvuli me
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dost zásadní- byt u more mesic a nechtit tam.. já si dneska u táty vyzvedla kufry, tak uz muzu balit:-D ale jsou dost malý, tak uvidim jestli nekoupime nejaky u ťongů
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no u tongu bych nekoupila, jinak cena u nich u velkyho kufru je stejna jako ted maji v tescu akci za 479 velkej kufr, je peknej, uz jsem nad nim premyslela nj, tak treba se mi tam zalibi, ja u more nikdy nebyla ale jak rikam, moc me to nelaka, nejsem na to a Francie me laka silene, prijde mi to tisickrat romantictejsi misto nez byt u more
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze tesco kurf a vietnam kufr je asi stejna kvalita:-d:-D taky bych si ho nekoupila, ale tatka si ho koupil a uz uspesne absolvoval 4 x zájezd a kufr drzi vic nez ty co privezl znackovy z floridy.. stejne ti to na tom letisti dodrbaj takovym stylem ze to bohate staci:-)) :-D mysa ty si nikdy nebyla u more??? fakt?? nekecej? me to prijde uplne neuveritelny ze v dnesni dobe nekdo nebyl u more :-N tak to si to tam uzijes uplne nadherne.. more je proste nejlepsatejsi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt ne alka u more jsem nebyla nikdy, nasi na to nemeli s nima jsem vlastne nebyla nikdy na dovoleny kam jsem na dovcu jezdila bylo akorat s babickou a dedou do Pocatek v jiznich cechach. Jinak nikam vic, nekecam fakt jo? tak ale me se stejne vic libil v tescu nez co maji tady u nas u tongu, uvidime, na kufry je cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa cumim s otevrenou pusou... to je fakt mazec:-( jj ale taky neco stojí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co stoji? u me nic nestoji :-D :-D moc ji dlouho nenech otevrenou at ti tam nevlitne moucha, v lete jsou otravny. Njn, krom skoly v prirode a Pocatek jsem na zadny delsi dovce nebyla. nebyla jsem ani na stredni na lyzaku, taky na to nasi nemeli. Je to prca no, uz je mi to v dnesni dobe jedno, ale driv me to mrzelo. Stejne jsem spis vyrustala u ni. Byla jsem u ni z 98%
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem napsat ze jsem spis vyrustala u babicky teda prababicky
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze i ten kufr od tintongu neco stoji:-D no o mouchach a spol mi povidej..dneska u taty tam bylo snad miliarda hovad.. jsem sezrana jako blbec...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
hovada jsou pekne hnusny mrchy, to je des kdyz lezis nekde u prirodniho koupaliste, lezis na lehatku a delaji na tebe nalety jj maji je digimoni pekne drahy. A prijdou mi spis umelohmotny, tady ten byl z takovy tvrdy latky ci co to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja vylezla z auta a 6 jich slo po me.. jen co jsem namocila auto sedlo na nej tak 13 hovad.. no desný, a ted si vem kdyz to tam mydlis makas a ono te to tam ozira jak nejakej dortik na podnose.. sem jich zabila tak 14 a jeste jich tam hooodne zbylo:-D jeste ze ve meste moc nejsou..
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak siii:-) tak jsem vyndala ty vetve - uz jsem to nevydrzela s enepokochat.. a zjistila jsem ze nedodelany jsou 4-5 ks.. tak to musim nekde dotento. kurniik.. a to jsem to hlidala.. ale vypada to efektne x-) fakt bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, nejak me to zmohlo, jsem spocena tak, ze ze me tece pot normalne curkem. Hnus fialovej tak to vem na balkon a jestli ti zbyly pytle od stehovani, tak to tam prikrej a mas to, muzes to dodelat
Odpovědět
Profilova fotka
prej to na balkon brat nemam... at nas taky nevyhodi i odsud..:-/ no sem si ted cetla predpovedi.. ze ma takhle byt az do srpna.. no to se do ty svatby vypotim do nekam :-N to je fakt masakr.. jeste ze zitra jedem k vode x-)
Odpovědět
Profilova fotka
proc by vas za to meli vyhodit? jj, je to peklo, nedokazu si tohle v satech predstavit, bych chcipla
Odpovědět
Profilova fotka
ptz mame "divný" sousedy 8-( a majitelka nas ujistila ze na nas budou donaset, a pri sebemensim cemkoli nas vyhodi...:-D:-D ale tak co..:-D :-D no tak me klepne..ted rikali na nove ze do 10.8. budou tyhle teploty a pak budou zase bourky.. to je fakt na pytel -juj
Odpovědět
Profilova fotka
no to je dobry, takze i kdyz to nebude pravda a sousedi si to vymysli jen kvuli tomu ze si nejste sympaticti tak vas vyhodi jo? no tam bych teda chtela bydlet 8-( ted jsem se rozcilila co necas s tou svoji vladou zase vymyslel, porodny zustava ve stejne vysi ale jen na prvni dite, kdyz budes chtit druhe, tak uz na porodne nemas narok, pry kocarek a postylka ti zustane po prvnim tak na jednu stranku bud rada ne, aspon budes mit ty velky mraky na foceni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem si taky rikala.. no snad jsou dost inteligentni na to, ze by se aspon zeptali..:-D no jak rikam.. co nejdriv do vlastniho.. juj to si delas prcu? =-) tak to je mazec...hlavne ze to vim, uz abych si setrila na poradnej kocarek kterej vydrzi (i kdyz stim kocarkem to zrovna chapu - na co ob 2-3 roky kupovat nový... nj ale nesmi prset..jinak obrad je v háji, a vlecka a park na foceni taktez....
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufam ze takovy svinuchy to nejsou alka narazis na kocarek ktery ti odvozi dite jen rok, pak muze do sberu, koupis sportak ale ten sportak pokud nema nastavbu uz nepouzijes na dalsi mimco. Narazis na blby kus a ses vis kde. Jo kdyz budes mit stesti a vydrzi, tak proc ne, to je blbost kupovat novy, ale to aby si otehotnela tak ve 2,5 letech ditete, protoze uz vidim jak budes skladovat v byte kocarek treba 5 let no to jo, to nesmi prset, to by pak nebyly hezky fotky
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja bych práve chtela, aby deti od sebe byli max 3,5 roku... a chtela bych 3 .. tak to si fakt jdu setrit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?