Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: když já na tohle moc nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
tebe nebavi neco takhle tvorit na svatbu? Me jo, udela to radost tak je fakt ze s prckem se toho moc neda, musis ho hlidat aby nekam nevlezl, aby ti neco nevzal a nesnedl. Byla bych z toho nervozni, nemela bych klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: musela bych to dělat večer, ale problém by byl s malým to koupit
Odpovědět
Profilova fotka
stačilo by koupit takovou tu zelenou hmotu na zapíchávání kytek. rudý růže a bílý, pak něco čím to obmotat, ten sisal a je to. tyo to by nemuselo být špatný...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vetsina deti nerado je v obchodech :-D :-D :-D tohle ale koupis na netu v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jednoducha vecicka a udela to hezkou dekoraci na stolech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyo ale já už mám nakoupený skleničky s pískem a okvětní lístky, aby to nebylo přeplácaný...talířky se sladkým do toho, džbány s vodou... Tak kterou variantu vybrat? asi nechám to co mám..ale slečna s cenou pěkně přestřelila
Odpovědět
Profilova fotka
to zalezi na tobe, kdby si tam nemela ty talirky se sladkym, tak by to slo, ty okvetni platky rozhazis okolo toho ja taky budu mit jdnodussi vyzdobu, okvetni platky rozhazene po stole, konicke svicky stridajici se s uzkymi vysokymi vazami kde budou tri ruzicky a mezi ne cik cak vonne svicky
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem koupila skleničky na víno bez nožiček, do nich dám písek a na to vínové čajové svíčky. kolem okvětní plátky a kamínky...a bude tam asi bordo organza.. Ale teď sem viděla, že ve prostřed byly zrdcadla a na tom ta výzdoba a bylo to nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem, videla tu vyzdobu a je to nadherny. Ale docela bych se bala to mit na svatbe, nekteri jsou takovy humpolaci ze odlozi sklenku zpusobem ktary nastipne zrcadlo. To nee, ale hezky to je ja ani nevim jestli budou mit organzu, premyslim ze asi jen ty okvetni platky, jeste nevim, ale s tou organzou je to taky hezky. To jeste uvidime, plovouci svicky jsem taky chtela, ale pak jsem to zavrhla, bylo by tam moc presvickovano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nebudu mít plovoucí svíčky, jen obyč čajové...jojo taky sem organzu nechtěla. ale radši sem jí koupila a zkusíme to
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky diiivky:-) vcera zas no rekneme tomu katastrrofa.. omezim styky s druhym kridlem :-N ted se oblecu a jedu k tátovi umejt auto a nastrikat ty vetve. takze kolem 2 hý jsem tu jak na koni:-) tak zatim ahojky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Alka, vy nejdete dnes k vode? copak se zase stalo ze chces omezovat styky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme od 6 hod. vzhůru jeli jsme nakoupit stavební materiál, dopoledne jsem pomáhala venku a teď jsem dovařila česnečku, špízy s rýží a ještě se mi peče třečňová bublanina ;-) akorát si nadávám, že peču když chci hubnout, ale večer mi sousedka přinesla tolik třešní, že mi jich bylo líto aby se zkazili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dekorace jsou krásný, já uvidím jak se domluvím v restauraci, ale nic extra asi dělat nebudu - stejně fotograf na hostině už nebude a jestli někdo udělá pár amatérských fotek tak to neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj radusv, koukam ty se taky nenudis. Bublaninu bych si taky dala, asi si ji udelam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aho mys, nene my se vždycky od jara do podzimu opravdu nenudíme :-D no já se na ní těším - hezky si dám odpoledne lehátko do stínu kafe a buchtičku :-) tak my jdem obědvat, já se během dne ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, preji dobrou chut.
Odpovědět
ahoj holky 8-) tak sem vcera byla u lekare a potvrzeno :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 7tyden :-D :-D :-D :-D :-D :-D no to nam to pekne vyslo..a za 13dni svatba juchuuuuuuuu ;-) :-) 8-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kristy tak to gratulaceeee:-))) jinak ahojky:-) mysa radsi ani nemluvit nebo me to zase nastve :-N tak jsem zpet, holky vetve vypadaji tak dokonale ze si nadavam ze me to nenapadlo driv a mohlo tam byt vsechno zlatý:-) to je naprosto uzasny :-)), auta umytý:-) no jinak voda se odlozila kuli tomu tatkovi, manza je jeste k.o. a jestli se pojede tak za chvili..musim orazit.. ale opalila jsem se uz docela hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska se budem valet dom:-) zitra pojedem:-) na celý den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kristy, tak to ti mooooooooc gratuluji alka, tak si dnes aspon odpocinete
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky toho vyuzivam.. valim se tu jako prase:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky valim u notebooku a piju cokoladku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale mas docela prostoje:-D:-D cokoladu v tomhle horku? wau:-D:-D bych se asi upekla.. to ja pro zmenu snedla uz tunu broskvi a tunu jahod.. a uz tu taky pekne "zblunkam" :-D:-D ak se taky valim..ale cumim tu na ty vetve a normalne jsem se tam asi trosku priotravila, ptz tam byli vsechny hotovy.. no ale tady jich pár neni kolem dokola.. hm..tak to vezmu asi na blakon dodelat.. ale kdyz vim kolik to udelalo bordelu :-N no nevim..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky já si na hoďku schrupla a půjdu ven do lehátka a než jsem usnula tak mě napadla myšlenka, jako svatební dar chceme penízky - na dovolenou to nebude stačit, ale napadl mě víkend v Paříži - přítel tam ještě nebyl a kdyby to bylo letecky tak nikdy neletěl to by nemusel být špatný nápad ne? udělala bych mu překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka jo cokoladku, ja ji nepiju abych si seskvarila pusu, je vlazna radusv: tvuj pritel je jako ja, v Perizi jsem nebyla a letadlem jsem nikdy neletela :-D jinak napad je to suprovej
Odpovědět
Profilova fotka
urcite by to nebyl spatny napad, ale tim letecky - to by vas to vyslo jako nejaky sikovny last minute...
Odpovědět
Profilova fotka
v horku se spíš mají pít teplý nápoje tělo se aspoň ochlazuje když piješ ledový tak má tělo tendenci se zahřívat ;-) taky si myslím, že by to bylo super - Paříž je nádherná romantická x-) takže jako svatební cesta ideální, nestálo by to tolik a hlavně oba si zasloužíme někam vypadnout
Odpovědět
Profilova fotka
alka zalezi kdy si vyberou termin odletu a priletu, jeden den koupis letenku za 3 tis adruhy den stoji ten samej let treba 800
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?