Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nn vedle obchodu s hadicema byli barvy laky.:-) tak jsme tam hned vlitla:-) jj asi to zacnu strikat v pondeli.. jelikoz dneska uz na to neni situace a zitra jedem asi zas k vode.. venku je fakt na umreni:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no tam je fakt na chcipnuti, neda se vylizt ani na balkon, ja asi nakonec zitra zustanu doma v chladku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jak jsme jeli pro ty hadice- to tak strasne palilo- jsem rada ze se valim doma.. ale manza se nudi a prudi at jdem na prochazku kdyz je tak krááásne ( u nej musi byt 38° aby pro nej bylo krasne a teplo) coz se mi teda vubec nechce.. tam zdechnu
Odpovědět
Profilova fotka
no to se ti ani nedivim, me by se taky nechtelo. Jak rikam ani na balkon nevylezu jak je tam hnusne. Se tu chladim vetrakem a pujdu pak se zchladit do vany
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime, snad tatka prijede dýl a bude tu taky dýl, že uz pak nikam nepujdem :-N nebo až vecer.. az nebude tak hrozne..chjo.. doufam ze tata nema lidi na baráku.. ze by jme zitra jeli do baziku
Odpovědět
Profilova fotka
by jste jeli k tatovi do bazenu na barak jo? no to by byla vyhoda, voda urcite jak kaficko :-) ja myslela ze mel prijet dnes dopoledne, aspon si to psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale volala ze dorazi az odpo.. ted nekdy ho cekame_:)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak aspon se vykroutis z prochazky v ty hnusny saune :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no doufejme :-/.. uz i v tom byte je na hranici..
Odpovědět
Profilova fotka
tak vecer kdyz nekam vyrazite uz bude prijemne
Odpovědět
Profilova fotka
jj snad zustanem doma, jsem nejaka utahana.. a zitra zas vylety, tak zas odpocinek..
Odpovědět
Profilova fotka
holky jen nakukuju, makáme na sluníčku jsem hotová - mám na sobě sukni a tílko do plavek nemůžu to by sousedi omdleli :-D teď jel něco dokoupit tak jdu do lehátka a hlavně do stínu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak tatka odjel.. jezis me klepne ..cely nam to prehazel -barak.. takze zase od znova vsechno =-) no to je bordel..aspon mam co na praci :-N no a jinak navsteva takova divna.. tatka s emi vzdaluje.. doufam ze za to nemuze nejaka 3tí osoba :-S chjo.. a rekl ze tu mam bordel.. chjo si vsimnul :-N :-D :-D tak zase jedem pro nejaky hadice |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze se ti vzdaluje? jak to myslis, no vidis a to se ti uz nikam nechtelo a stejne musis a co je s barakem ze zacnete od znova?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jakko jsme si skoro nemeli co rict:-(( chvilema stala rec:-( tak nakonec hadice padá a jdem s tchyní na pivo:-) juhů procházky jsem se vyhla:-) a beru si sultánky x-) a manzovi se na me prej silene libí:-) juhůů to si dojdu jeste pro jedny =-) x-) :-D no kouknul na tu kalkulaci co jsem tam byla, a cely to prekopal, ze to máme udelat z cihly.. ze teda zase ten prizemní, ze nám pomuze.. no samozdrejme vsechno super a celý se to teda prekope :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to na pivku hezky uzijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj az za pul hodky:-)tak tu jeste budu:-) a uz je jasný ze z domova vyjizdet nebudu, pojedu od babicky.. ono se to taky nepo...
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt jo, je to jen detail :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsi do albika na uces a prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem zase sama doma. malej spí a velkej šel s klukama. mysak: prstýnky i účes se mi líbí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu, kde jste courali :-) jj děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo nikde?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu ja :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: dneska sem byla na nehtech. mám je hodně ošklivý a strašně malý lůžka, ale podařilo se!!! Takže snad budu mít aspoň trochu hezký ruce na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky chci jít na nehty, jenze jsem zvedava jestli mi tam vubec neco utvori, nosim je uplne kratky a jsou mekky a lamou se, proto si je musim uplne strihat. No uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já mám od malička problém s nehtama některý lůžka mám kratší než prst a podařilo se. sice to třeba není tak krásný jako když mají holky pěkný dlouhý lůžka, ale sem spokojená, nemusím se teď za ruce stydět. Ale snad se nechat je aspoň malinko narůst, bude se to pak líp dělat. třeba je klidně nalakuj aby byly pevnější
Odpovědět
Profilova fotka
tyo tohle by se mi na stůl líbilo http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... ale ta cena?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem driv delala ze jsem si je lakovala bezbarvym, ale nepomohlo to. Budu to muset ale vydrzet a nechat si je trochu delsi nez si je necham udelat. Vypada to pekne, ale 250 za kus mi prijde docela drahy, s trochou sikovnosti si to udelas podle sebe a i stejne
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: právě, ta cena je hrozná...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sisal koupis za par korun, ruzicky na zapichovani jsem videla za 5 kc a kvetinacek stoji taky kolem 10. Takze jestli v prepoctu das za jeden kvetinacek 50 dohromady :-) ale vem to z druhy strany, mas inspiraci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?