Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik s emi to neodeslalo? huh.. tak znova:-) jsem tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
cucugnan sice tě neznám ale děkuju za radu :-) já na moc svatbách nebyla, ale taky mám pocit, že některý oddávající toto téma moc rozebírá, takže díky před obřadem včas upozorním, protože to bych asi nezvládla...
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) se mnou to dneska šijééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak to alka?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, asi od toho snu:-) prijde mi jako by to melo byt zitra.. taky mi pripada ze nic nestihame, ze vlasne nic nemame.. no sileny- asi sem prehratá:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé takový pocity mám někdy taky a pak si říkám škoda, že ten den má pak jen pár hodin, že to rychle uteče a budem vdané paničky :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja si dneska rikala kdyz jsem videla tu svatbuze je teprve pul 11 .. a oni uz na to jdou.. pak 15minut a je po vsem.. pak parba která je vzdy rychle v cudu a je po vsem...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis alka a my pujdem na to jeste o 20 minut driv :-D Docela mam strach aby se to vsech tak rychle za rano stihlo ale snad jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me rekla kadernice na ráno 3hodiny .. stim jsem tak pocitala
Odpovědět
Profilova fotka
Mys a my to máme v 11.30 a taky si říkám že to budou ráno hoňky - kadeřnice je těhule a dřív jak v 7 hod. jí ke mě nedostanu ta potřebuje 2 hod. pak kosmetička 1 hod. to je 10 hod. pak mi budou muset rychle pomoct do šatů a šupky hupky k našim a od nich fofrem na radnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kadernici a vizazistku neresim, ta bude na miste, takze nebudu muset nikam litat a kdyz vstanu v 6, tak neni problem aby me zacla uz v pul sedmy licit, pak me nasouka do satu a bude. Me jde spis o to, vyzvednout kytku a zajistit dort. I kdyz ten asi vyzvednem den predem, uvidime jak se domluvime s majitelkou v Moka
Odpovědět
Profilova fotka
ke mě taky dorazí kadeřnice i kosmetička domů - dort bych chtěla vyzvednout den předem, vývazky zaúkoluju třeba ségru a kytky vyzvedne ráno přítel popř. rovnou u květinářky nazdobí auto, k našim zaveze kytky pro mamky a svědkyni a mě předá mojí x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme hafo casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to teda budem mít asi s chlupem, ale to dáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus pocitej vsude ztraty :-) a rezervy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
v nejhorším zkusím kadeřnici překecat na 6.30 :-D a vůbec já se nikde před obřadem u našich nemusím producírovat, u nich jen přibrzdíme, aby jsme vyjeli nastejno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se ted uplne lekla ze budem muset i tu kytici vyzvednout den predem kvuli veneckum na lavice do kaple, to se bude muset udelat den pred, ale pak jsem se zklidnila, udelam si svoje, takze to neresim. Koupim tyl, umele ruze a myrthu a bude :-) takze suma sumarum vlastne nic mit nebudem krome ty kytice na vyzvednuti, tak to je super, to stihame
Odpovědět
Profilova fotka
my ten den vyzvedáváme taky jen kytky... teda manza:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me klepne, my je fakt budem muset den predem vyzvednout, kvuli vyzdobe hostiny. Jenze ja nechci, chci cerstvou kytiiiii. No zkusim se s tou kvetinarkou domluvit, zda by nam je neprivezla a nenazdobila stoly :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na stolech kytky nechci - bude nás max. 16 a myslím si, že když se tam postaví moje, 2 maminek a 1 svědkyně tak bude překytkováno :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pochybuju ze ti ji budou vazat ten den.. urcite ji udelaji den pred a ten den tam na tebe bude jenom cekat... myslim ze to neni zalezitost hodiny to uplácat.. a ze by vstavali nekdy brzo ráno aby ti ji umotali to asi taky ne.. a z ceho mas tu kytku? ruze? ty ti vydrzi.. ty budou cerstvy
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že jí ten den nevážou
Odpovědět
Profilova fotka
jj zaklad budou ruze, ted jeste domyslet co k tomu, mozna ty hortenzie, pericka ani pomnenky nechci tak to je teda jedno jestli je vyzvednu den pred, no co tak to budem mit i s dortem vse vyreseny a v nedeli nebude aspon spech a nebudu se muset bat ze jsme na neco zapomeli no tak svedkyni necham udelat asi naramek jinak jiny kytky tam nebudou krome moji
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no vidis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jedem pro hadici.. za hodku jsme tu...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejak pridavam obrazky, ale porad nema to co jsem mela predtim, ani nevim co mi tam chybi
Odpovědět
Profilova fotka
sem tuuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
huraaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) a mam spreje- juhůůůů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis a kde si sehnala, v tom obi? tak aspon muzes az bude manza pryc zapocit upravu tve vyzdoby:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?