Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ááá to je fakt vořech :-D :-D ja na manzu prej: týýjo brouku už jen 49 .. a víte co rekl? tyyy vole... =-) .. :-D :-D :-D tak jako tady kazda pise jak je kazdej na meko jak je kazdej dojatej, tka mam pocit ze muj muz bude prvni kterej bude uplne v pohode a tvrdej jako kámen:-D:-D:-D to je fakt síla...:-D:-D me baví :-D:-D tyjo 49 ale uz je fakt krizovka.. to samy dneska ta pani, mi porad gratulovala (sem ji to rikala) a ona prej prijde 25.8. ... to je 2 dny pred.. to budu asi slusne v nervu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jsteeeeeeeeeeeee?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super:-) tak jsem si prave nazula moje svatebni boticky a jdu si je protápnout..musim je uz zacit nosit aby byli v cajku
Odpovědět
Profilova fotka
ááááá ja jsem v tech botech tak vysoká!!! zis.. neprojdu dverma..zis.. a manza je o 5 cm mensi nez já... zis...:-D:-D to budu muset korigovat az budem nekde pri sobe:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no kde si??.. tak ja asi pujdu uklidit kuchyn :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz v satek pokrcis kolena, tak to nebude videt :-D jeee to bych potrebovala ja takhle vysoka byt, budu mit s botama 170, takze budu jeste o 8 cm mensi :-( ale korunka to snad vyrovna :-D :-D :-D uz jsem tu a ani se nehnu, jeste jsem musela povesit pradlo. To vis, navsteva, tak velky uklid :-N no vidis, to bych mohla ja zitra si proslapnout zase boticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja pisu jak prase 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tu v nich chodim..ale teda spis sedim:-) no prat uz bych taky potrebovala ale pracka je zatim mimo provoz:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ja se bojim ze az pojedu do ty Prahy na nakup, ze si tam koupim i boty, ja jsem na boty ujeta a kdyz se i fakt nejaky silene libi tak je musim mit :-) no tyhle jsou pohodlny, jenze ono je mit chvilku doma a nebo od desiti dopoledne do noci na sobe je hodne velky rozdil :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no a proc by ses toho bála?:-) jen si je kup:-) jj prave, tyhle jsou taky jak backurky a chodim max 5metru tady...ale ted si zabeham.. zitra by mel prijet konecne tatka, jak na navstevu tak zapojit pracku, tak to tu uz OPRAVDU musim domrsknout
Odpovědět
Profilova fotka
tak manza si pujde naklikat tak ja na chvilicku mizim, ale budu online rikal az budu chtit ze me sem hned pusti...:-) tak se rozepis at mam za 5 minut co cist:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo, jenze co budu pak delat s dvouma botama, oboje na plesy neunosim :-| to do vikendu vsechno dodelas a budes mit klid. To bude pohoda, ti manza muze pomoct ne
Odpovědět
Profilova fotka
to neni do vikendu.. tatka prijede zitra dopoledne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty ses teda vtipna, ja se mam rozepsat jo. Vzdyt vis jak jsem naramne ukecane :-| 8-( ja jsem s tema vyvazkama vubec nehla, jsem zvedava kdy je konecne dodelam 8-( , to je semnou hrozny, ja ted posledni dobou nemam nejak na nic naladu, na vse mam cas, tak do svatby jsou tri mesice, tak casu dost, ale kdyz se zamyslim tak predtim jsem ohledne svatby byla takova zivejsi jo ptala ses me vcera vecer kde myska lezi, je ve vojensky a jedu za nim v sobotu. Lezel na jip, tak jsem za nim nemohla. Jinak noha se lepsi, takze zatim dobry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to dodelas zitra a viken budes mit free :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no zitra asi tezko kdyz rikam ze prijede dopoledne.... si budu muset dat budik... hlavna..ja mam ted porad volno takze nejakej vikend neresim :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no ja budu zitra drhnout kuchyni, dnes jsem trochu poklidila a umyla okna. ty jo jestli neprijedou, tak jim narvu hlavu do pisku az k nim prijedem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jee ja bych sla tak pracovat.. jako prazdniny mi to bohate stacilo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vim ze to je hrozny, ale tak co nadelas, jeste se v zivote namakas, tak chvilku odpocivej kdyz nikde neni zadna prace, ty to neovlivnis a ani za to nemuzes jak si dopadla s podporou? budes mit? a co odstupny? ptala ses?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nemůžu najít žádný bordo šaty pro dospělý družičky :(
Odpovědět
Profilova fotka
no podporu s odrenyma usima dostanu -zaplat pan buh ... no a odstupny mi ani nemluv.. kdyz neni majitel v likvidaci tak mi to pracak nedá takze jedine soudne, dali mi nejaky konktakty na pravniky od pracáku a rekli mi ze jakmile to neni osoba jako osoba ale firma jako s.r.o. tak mam 90% sanci ze to sice vyhraju, ale penize od nej nikdy neuvidim.. takze super vyhlidky:-// petu tak stim neporadim, tamten prodejce tam nemá bordo?:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pekne na dve veci s tim odstupnym. Tak aspon ze tu podporu budes mit pellu toti fakt neporadim, ja mit druzicky velky nebudu, takze to neshanim
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsem si rikala ze kdyby mi to vyslo ze by to snad nebylo mozny.. nj.. me jen to negativni.. i tata. dneska se vratil z dovci a prej: ty nejsi v praci? tak jen ve skratce jsem mu to vysvetlila a on hned: a nemas toho pechu nejak moc??? ..hm.. kyselej xicht.. asi jako kdybych si v tom chrochtala a vsem to rikala.. jasne nedavejte mi praci, nedavejte mi odstupny.. vyhodte me z bytu.. :-D :-D :-D fakt kdyz to slysel manza tak se taky tvaril dost divne.. a dodal ze jako by jsme si to vybrali:-D sem mela chut mu rict ze jak si me udelali takovou me maj (jako ze jsem se narodila ve smůle)--:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, me ta svatba ted tak bere.. ja jsme uplne nervozni.. vcera jsem potkala kamosku a ta byla uplne zivá a prej jeee co svatba to uz je za chvili atd.. no mazec:-) dneska tim ziju.. uz jsem hezky opalená - uz s emi loupe i dekolt:-D:D:-D jo a manza asi bude mit ten bezovej.. zitra ho vyzenu to zaplatit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale prosim te nemuzes byt tak negativisticka, za chvili mas svatbu, budete manzele, tak to je velky pozitivum a stesti a ne smula, kazda smula se jednou otoci, treba tou svatbou se to zlomi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jste se konecne domluvili jo, tak aspon ze tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedomluvili... vyplynulo to ze situace.. na jinej (kupovanej) neni.. v unidforme vypada porad blbe.. a jinej kterej by mu sedel v budejkach neni... takze si to odbyde v tomhle a je to... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jeste bude řacha když to k těm šatům nepujde :-N .......... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a co ty? jedes na vodu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?