Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
jinak je to tak, jak pise alka, ja mam taky pujcene
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jééé ja chci taky bourku:-) tady je jen pod mrakem:-)
Odpovědět
no tady je to jak, kdyby tekla z nebes sprcha, uplny privaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám dovařeno a čekám až přijde zvenku přítel jestli jsem dobře pochopila Mys tak ta chce mít taky vlastní, takže jen já a hranatá budem mít půjčený... a na kolik vás přišly? půjčovný je mazec ty moje 9000,- a díky sousedským vztahům je mám za 6000,-
Odpovědět
Profilova fotka
ja je mam za 6000:-) + upravy :-) takze pohodicka:-) kdybych je mela prodat za 3 tak mi ruce utrhaji si myslim.. uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je hodne luxus:-) holkam vysli jeste levneji ( ne z ohodle tematu, ale od cinskych prodejcu):-)
Odpovědět
no ja je mam za 6900, coz je na Prahu uplne zlaty... kdyz mi rekli v jednom salonu za pujceni 18000, tak me omejvali...
Odpovědět
Profilova fotka
počkej čínský prodejci taky prodávají svatební??? vím že plesovky, ale svatební jsem ještě u nich neviděla =-) hranatá taky slušná cena
Odpovědět
Profilova fotka
néé jako vietnamci, ale čínani, jako v číně v asii.. na zakázku. moje jsou ze shangaje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ahááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekuju za nazor, jste moc hodnize mi takhle pomahate. No 4 byly krasny, ale nesedli mi, protoze mi delali v bocich boule ja je mit pujceny taky nebudu, budu mit svoje.
Odpovědět
Článek se načítá
kam jste zmizely?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu:-)
Odpovědět
tak to je dobre a co delas?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu taky, dodelala jsem obed a napapkala se :-)
Odpovědět
a co si mela dobreho??
Odpovědět
Profilova fotka
brambor a řízek s okurkovým salátem, to co včera :-)
Odpovědět
a jak je priteli? mas nejake zpravy?
Odpovědět
Profilova fotka
no je bez teplot a pokud to půje takhle dál tak ho brzy propustí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mys nemáš zač, od toho jsme tady a i když jsem tu s vámy teprve pár dní a ani se pořádně neznáme, tak nemám důvod psát něco co není pravda ;-) pokud máš přece jen trochu červíka v hlavě, tak fakt ještě projdi nějaké salóny a sama uvidíš čas ještě máš :-) my jsme po obědě, zklidila jsem kuchyň, nádobí se myje, přítel šel zase pracovat ven a já se za chvíli někomu přidám, mám za úkol říct si kam chci zabetonovat tyč na sušák - po 2 letech budu konečně sušit prádlo venku - se na to těším jako malá :-)
Odpovědět
mysa: tak to je dobre, tak to vypada, ze by ho fakt mohli uz brzy pustit :)))
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky nacpany, nadobi s eneumylo, ale uz jsem ho dodelala:D a ted tu koukam na manzela jak tu zuri, ptz vrta police a tohle je nejaky echt odolný beton a uz odvaril 3 vrtáky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka ajajaj to je nejlepší vyklidit prostor :-D tak já mizím jdu si užít zbytek volna, zítra zas do práce a do konce měsíce bude pěkná makačka a přesčasy ]-( pokusím se občas nakouknout papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by bylo lepsi ,ale to bych mohla leda sedet na wc:-D:-D uz je to tuuuu, jůůůůůů x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak alka, dorazila buřina hranatá: doufám a modlím se aby to bylo co nejdřív, rána se hojí taky dobře, tak uvidíme :-) radusv: asi jo, projdu ještě pár salonu, ale nemůžu si moc dlouho vybírat pokud chci nový
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, ten zimo umí nádherný šaty, ach jo, když já ale neumím anglicky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj burina..ale jaka:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tady je jen zataženo a dopoledne lilo jak z konve. Je tu dnes docela zima
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim co budu delat.. manza je tak nasranej ze kdybych si sedla a zacla si tunit plavky, bral by to jako provokaci, tak tady delam jakoby neco at taky vidi ze tu makam:-D jako on:-D teda ale to je prisernej randál, se divim ze uz na nas duchodci nebouchaj...:-( jo a diky bource nam nejde bedna.. tak to asi fakt pujdu neco nekam preposunout:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?