Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím že si o m neřekla že jsem slonice, jen jsem chtěla napsat, že v moji velikosti mají dost šatů, jen to chce větší salony a tady v tom okrese to nehrozí. Sice tady v Klášterci je taky jeden malý salon, šaty i šíjí, hlavně plesový mají nádherný, ale styl těch svatebních šatů co tam mají je tak z 80. let, byla jsem tam jednou a nikdy více. Se projedu do Prahy no, tam je minimalně 20 salonů, kde si určitě něco vyberu ( akorát nebudou nový ) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jj cítila, jak jsem včera psala, padly jak ulitý, ještě ta pani v salonu mi říkala že jsou jak šitý přímo na mě. Nikde neškrtili ani to bolerko neškrtilo, je prostě jen takhle šikmo šitý, že to není jak ty klasický bolerkový kabátky. Akorát pod ně chtělo mít o trochu širší spodnici aby ta sukně byla hladka vyrovnaná, ne takto prověšená, ale to pani říkala že by se pak k tomu dala jiná spodnice, že ta co jsem měla je jen zkoušební co dává pod všechny šaty
Odpovědět
mysa: a kde mas ty fotky se satama? chtela jsem se na ne jeste mrknout... ale ja bych je taky nemenila, pokud ti skvele sedely... nebo bych jela vyzkouset jiny, ale rozhodne bych nerusila rezervaci, co kdyby... a co si vubec kde slysela???
Odpovědět
Profilova fotka
musím se pochlubit co jsem včera vymyslela: jak jsem byla v pátek v tom květinářství tak jsem měla z toho takový zvláštní pocit, že to jednání nebylo podle mých představ, tak mě napadlo, že oslovím mojí klientku - ona je takvý zlobidlo, že mi asi udělá i cenu :-D
Odpovědět
a radusv, kde jsi byla??? resp,. v jakem kvetinarstvi???
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá na náměstí vedle reifky dřív byli vedle cukrárny u Kláštera, narazila jsem tam na tu starší paní a teda, že by mi poradila to se říct nedá. Ségra mi říkala, že nejlepší z nich je ta mladá, ale ta tam nebyla a ta starší mohla klidně říct ať přijdu za kolegyní že? Floristku si představuju, že když tam přijdu, že mi hned řekne, která druh barva a tvar kytky ke mě jde a ne, aby mi říkala, že to záleží na mě, když tomu prd rozumím
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem včera to album jak jsem tam měla ty šaty smázla, ale můžu je nahrát znova, budu to mít za chvilku ale že šaty jsou hezký, ale to bolerko je takový divný, že ten krátký rukáv a střih že to vypadá jak když jsem v tom uskřípnutá. Jenže to je komplet a jiný bolerko už by k tomu nebylo ono šaty rezervovaný nemám, jen jsem si je zkoušela, protože si je chci objednávat ne půjčovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem mrkla na aukru na tu značku šatů co jsem posílala odkaz svědkyni a teda daleko dražší než na mimáči nato, že jde o aukci a můžou vyšplhat ještě výš
Odpovědět
no tak me budouci tchan laka k pani Urbanovy, je na Husovce, ale to ji vubec neznam (navic nejsem z CB), nikdy jsem od ni kytku nevidela... stranky ma taky pitomy, ze se z nich clovek nic nedozvi... ale priteluv tatinek si tam pry nechava delat kdytky vzdy a je max spokojeny... neznate ji nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá to je moje klientka a net teda není její velký kamarád :-D
Odpovědět
fakt? takze doporuceni i od tebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě to na začátku napadlo, že půjdu za ní, ale pak mi to bylo takový blbý, že to vypadá jak když chci určo slevu a po tom pátečním květinářství půjdu fakt za ní... ona je fakt profík, věnuje se tomu x let a jejími klienty jsou Budvar, Madeta, Štekl, Růže atd. teď jsem já udělala trochu reklamu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem ty fotky znova nahrála
Odpovědět
mysa: koukam na ne - ty 7 byly, myslim, ty tvoje vybrane, ze? Ty ti moc slusi, delaji ti hezky pas a celkove postavu... pak se mi na tobe jeste libi 4, ale ostatni ti, podle mne, nesedi.
Odpovědět
Profilova fotka
Mys to bolerko nevypadá jako že jsi v tom uskřípnutá to totiž dělá že máš ruce dozadu tak proto to tak zkresluje
Odpovědět
Profilova fotka
jj hlavne vypadaji tak osklive ze to byl zámer:-D:-D ja kdyz videla tenhle obrazek tak jsem se malem slozila.. jak jsou krasny ve skutecnosti vsichni uvidi az v den D :-) jinak holky ja jsem ted neco objevila:-)) jak to tu vybaluju tak jsem nasla krabici letnich veci co jsme nechavali ve sklepe a to je pokladů:-) jak mala holka.. takze jsme se rozhodla ze dneska si vytunim plavky, zasiju plazovou tasku a udelam mini hromadku veci na svatebku:-) kdyz uz to tu mam takhle krasne rozbalený:-) a nasla jsme kremy- juhůů :-))
Odpovědět
Profilova fotka
jsou fakt super a opravdu ti dělají hezkou postavu
Odpovědět
radus - tak to jsem rada, ze mam dalsi "nezavisly" nazor ;-) kdyz je takovy profik, tak by asi umela sehnat jakykoli kytky, i v lete, ze jo? ja bych chtela kytku s pivonkami
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že na fotce jen špatně stojíš, jak máš ruce dozadu tak to vypadá divně. jinak mi bolerko přijde normální ale když to chcete v říjnu tak bych určitě volila bolerko s dlouhým rukávem
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá ona za obchodem bydlí a ještě tam má obrovský zahrady, ale to nevím čeho... podle mě profík sežene jakoukoliv kytku v jakékoliv roční obdoví, to my řekli i na náměstí, že v dnešní době tohle není problém ;-) musím jít, už se mi dodělává gulášek :-)
Odpovědět
radusv: tak ja se za ni budu muset stavit :-) tak to jsem rada, ze i nekdo jiny ji zna!!! tak dobrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
teda mysa tyhle fotky jsme nevidela.. ale covece me se na tobe asi nejvic libi 1 a 6 :-) fakt, jsou krasný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá tak jsem pak zvědavá co na ní řekneš ;-) děkuju a kdo jde obědvat tak také přeji dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
alko taky nejsou špatný, ale mě se nejvíc libili 4 a tyhle a všimni si, že má v nich krásný prsa a hezky vytvarovaný pas...
Odpovědět
Profilova fotka
ty 7 jsou nejlepší, dělají nejlepší postavu ale to bolerko bych možná dala jiný
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď my došlo - vy máte všechny šaty vlastní to jsem jediná co bude mít půjčený? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pardon mi došlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus: asi ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus nevim jestli vsechny, ale svoje mam já a petu:-) ostatni je maji asi pujcený:-) no vida kolik je tu nazoru:-)
Odpovědět
holky, tady se certi zeni, uplne se tu setmelo, fouka vitr jako blazen a leje jako z konve
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?