Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak bych to vyřešila tak jak jsem psala ;-) mě zbyli po porodu 3kg a místo abych zhubla tak jsem nabrala ještě 1kg ]-( já nevím jak to dělám
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: dekuji. pritel je taky videl ale to bylo v tu dobu kdy jsem si myslela ze stejne budu mit jiny, tak jsem mu je ukazala, jenze nakonec jsem se pro ne rozhodla, sedi mi uplne perfektne a nastesti pritel si uz je nepamatuje, jen vi ze byly krasny :-D Jinak me ta stuha nevadi, ona je delsi kvuli tomu, ze ty saty byly i pro sirsi nevesty bylo tam rozmezi 44-46-48, ja mela to prvni, tak proto je tak dlouha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já sem po porodu shodila docela rychle a teď mám pocit, že přibírám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a Petr šaty neviděl, nechtěl je vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mys já teda jiné fotky šatů neviděla, ale dělají ti moc hezkou postavu ;-) my jsme s přítelem na pověry docela alergický od té doby co jsme přišli o miláčka, protože jsme dodrželi co se dalo a stejně to dopadlo špatně... takže jsem vůbec neřešila jestli šaty uvidí předem nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
pelu mě z 11kg zbyli 3kg a věřím, že kdybych kojila, že budou pryč i ty... jenomže já byla schopná do sebe pár týdnů dostat jen čokoládu nic víc :-| takže je ze mě buřtík, ale hlavně, že jsme zdraví :-) a s postavou budu pořádně něco dělat až po dalším porodu já jdu umýt nádobí a obrnit se na přítelovo babičku, má odpol. na chvíli přijet a děsím se, že mi tu bude vykládat jak je její vnučka těhotná a kdy my atd. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
radus: však jo. Jsou to jen pověry, já sem chtěla některé ty svatební dodržet, něco taky nedodržujeme, ale šaty nechtěl vidět Petr
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se pover obcas bojim si rikam jestli jsem tim treba neco nepokazila nebo tak, takovy broucci co ti hlodaji v hlave, ale pak si reknu ze o povere to neni ale je to o tom jak si ten clovek ten zivot zaridi ( nemyslim ted tvyho prcka, ale manzelstvi ) tak ja tam par fotek ze zkousky nahraju, ale jen na chvili, pak to zase smaznu, nemusi mi to hyzdit album :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mys taky jsem se jich bála teď už ne... Pelu tak my taky dodržíme něco z tradic a pověr, ale přesně jak píšeš vyberem si jen něco
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to tam nahrala, je to album zkouska satu
Odpovědět
Profilova fotka
vybrala si z těch všech moc dobře opravdu :-) ještě nebyli špatný fotka č. 5 ale u těch vybraných je lepší ten dekolt teď si mě nahlodala, že si asi nahraju fotky ostatních zkoušených šatů bez vybraných
Odpovědět
Profilova fotka
jj, klidne si to nahraj, aspon ostatni zase nahlodas, ktery z nich budes mit. Jj, taky si myslim, sedeli dobre, neskrtili, nedelali boule, myslis paty v prvni rade nebo paty saty? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo, to mam nejradsi, hubena a stezuje si ze potrebuje zhubnout. To abych se ja nekam rovnou zahrabala. Slusi ti to, libi se mi ty druhy
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem fotku č. 5 čili šaty č. 3 ;-) tak už tam jsou, omluvte blbý výraz a přísahám, že mezi nimi nejsou vybrané
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty byli nadherny, jenze oni byly z takovy lehky latky, asi tyl nebo sifon, nevim, a ty mi delali vsude hrozny boule jak se to utahlo, nesedli mi nj, ja se taky na vsech fotkach tvarim hrozne blbe
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju ty druhý nebyli špatný, ale na mě už byli moc překraječkovaný moc se mi líbili pátý, ale byli malý je to vidět vzadu v pase se lámali
Odpovědět
Profilova fotka
no malý nebyli, ale prostě mi neseděli takže ve vybraných jsem se taky cítila hned po oblečení naprosto skvěle a hnec jsem měla pocit, že to jsou ony :-) a jsem buřt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli ty ses burt, tak ja jsem rovnou tank jj, pravy poznas asi hned jak si je obliknes. Ja z nich po odchodu ze salonu ( z tech mych ) byla uplne nadsena, jsem zarila jak slunicko, pak jsem na sebe koukla doma a uz jsem vahala, to vis, nebyli to moje vysneny a tem se proste zadny nevyrovnaji, ale nakonec po zvazeni budu brat tyhle. Padli mi nejli, stejne vsechny saty jsou strihem pomalu stejny, akorat zdobeni a raseni je jiny. Ale tyhle padly jak ulita na sneka :-D , maji vevnitr jeste takovy gumy na stazeni podle postavy a snerovanim jen dotahnes a pani pres prsa nepadali, je v nich udelana jakoby podprda, takze muzu byt bez ni a bude to drzet a vlecku maji, sice kratkou ale maji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ja mam rada hodne zdobeny saty ( ne krajkou ) tyhle jsou sice jednoduchy, ale k mym doplnkum kdyby byly zdobeny, tak uz by to bylo preplacany
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jojo pravý se fakt poznají na první vyzkoušení a co se představy týče tak já měla úplně jinou ;-) a pocity stejný, šaty jsem vůbec nechtěla sundat a když jsme odcházeli tak jsem říkala příteli ať mě pořádně drží za ruku, že mám pocit že se vznáším a uletím a celý víkend jsem byla z těch šatů v úplný eufórii x-) v salónu mi říkala, že jsou buď šaty s všitou podprdou nebo bez a pod ty bez ona vždycky doporučuje podprdu bez ramínek... a co popisuješ tak tvoje šatičky jsou dost vychytaný ;-) já mám krátkou návštěvu za sebou a kupodivu o vnučce nepadlo ani slovo, bavili jsme se o svatbě a znovu mě ujistila, že nepůjde - ona blbě vidí a prý prostě nepůjde... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to byla docela rychla navsteva, tak bud rada ze o mimcu nepadlo ani slovo, musi to byt neprijemny :-( ja jsem ted dojedla, udelala jsem si rizek s bramborem :-D tak ja taky mela uplne jinou predstavu. siroka, bohata sukne, korzet hodne zdobeny, dlouhy zvonovy rukavy a dlouuuuhou vlecku, no jo, moje vysneny ktery jsem videla a nechtela uz zadny jiny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj zeny:-) je to zajimavy ze kdyz jsem doma, mam daleko min casu nez v praci:-D a jeste dneska jsem se lecila ze soboty.. takze jsme bud varila a nebo spala:-D:-D zitra jestli bude hezky tak pojedem na koupacku, tak tu zase nebudu:-) co máte novýho?:-) musim rict ze je prijemny konecne neco docitat:-) ahoj krakatice:-) dlouho si tu nebyla:-) jj mam pech, tak snad bude lip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-¨) je tu nekdo?:-)
Odpovědět
ahoj alka, ahoj holky moc se omlouvam, ze jsem vcera tak zmizela, pohltila me "zakladova deska" - to bylo samy neco podej, prines, uvar :-) ale nastesti je hotovo:))))
Odpovědět
alka - chtěla jsem se tě zeptat, odkud jsi objednavala saty pro druzicky??? vsichni rikate, ze jste je sehnali za par korun a ja je nikde nemuzu najit... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice radsi mi ani nepovidej.. mam je z aukra.. coz oni byli za par korun,,, ale tema vsema poplatkama a starostma okolo, me vysli na peknou slupu.. to bych do nich nikdy nesla.. a jako bonus je jeste nemam ]-(
Odpovědět
ja vim, psala si to, to me mrzi... asi neumim hledat a jaky si vlastne vybrala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna premyslim ze je nahraju do alba.. hledam tu fotku..no na fotce jsou nadherny,uvidime jaky budou ve skutecnosti.. ale jsou spis zeleny nez tyrkys.. ale myslim ze to je uplne v pohode:-) ty hledas pro dospeli a nebo malý druzicky?
Odpovědět
no ja premyslim o tom, ze bych je dala dospelym, protoze moje kamaradky porad resi, co si vezmou, ze nic nemaji, co si maji koupit... tak by to mely jednodussi :))) tak sup sem s nimi, uz se na ne tesim:))) ahoj mysa:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?