Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak asi nic:-) nakladala jsem veprovi a kureci, ale to maso co jsem chtela nebylo sance dostat.. vsechno bylo v patek vybrany.. neuveritelny, vcera asi grilovala celá republika:-D:-D a kren jsem schanela po 5ti obrich obchodákách a nikde nebyl.. fakt mazec.. no tak manza prisel.. tak ho sem jdu pustit, stejne nevim o cem tlachat a aspon to SNAD douklidim.. prijdu vecer:-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, semnou sis uz asi vsechno rekla :-) tak se mej
Odpovědět
Profilova fotka
nn to zase urcite ne:-)) ha, uz se tu dá chodit, juhůů
Odpovědět
Profilova fotka
ty ses teda rychla ty jo tady normalne strasi, jsem se ted v kuchyni malem pos. v koupelne neco spadlo a takova rana. To je ale furt, bud neco spadne v kuchyni nebo v koupelne. Si pripadam ze tu bydlim s duchama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaký plavky by jste vzali? mysak: kouknu na nějaký ty stránky. ale s necrmanem mám hrozný zkušenosti. Objednala sem si tam jednou tílko a balerínky a ani jedno mi nikdy nepřišlo!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pellu, fakt jo? je fakt ze kdyz nemaji neco skladem, ze bud to poslou hned jak jim to dorazi a nebo ti to nahradi necim jinym, ale daji o tom predem vedet. Ja s nimi problem nemela. njn, tak kazda firma ma neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: vždycky se mi u nich líbilo spousta věcí ale tohle byl fakt vrchol, ani žádný email nepřišel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt od nich blby ze ani neposlali email. Koukala jsi jeste na astratex? Maji tam taky plavky a ty jsou borci v odesilani. do dvou dnu to mas doma
Odpovědět
Profilova fotka
tak neckermann vůbec nic, tragédie, bonprix jedny docela hezký. ještě mrknu na ten astratex, ale fakt za ně chci dát pár korun tak se napsala té slečně z první aukce.
Odpovědět
Profilova fotka
píše že plavky mají ještě ten hygienický proužek a kalhotkách vlepený. A má je za 180kč + pošta. líbí se mi tedy ty hnědý s tím kovovým ale zase fakt to chci jen kvůli svatebním šatům. co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
astratex je trochu drazsi, tak pokud to chces jen kvuli tem satum, tak to je v poho a jdi do nich kdyz se ti libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
víc se mi líbí ty s těma zlatýma sponkama a zase vyjdou jen o 50kč dráž, tak nevím musím jít, tak dobrou noc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, dobrou noc a kdyz se libi vic, tak si je kup, padesatka neni moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, u nás v noci bouřilo a pršelo a teď je zatím docela příjemně Pelu včera jsem hned na tvé odkazy reagovala a já osobně bych šla do těch prvních, za pár korun a ještě paní píše nenošené ;-) Mys tak přítel je po operaci jo? tak přeji brzské uzdravení a jak já teď s oblibou říkám, když se mi něco stane, že než se vdám, že se mi to zahojí :-) Alka si užila grilování to je fajn, my už 2 dny jezdíme k našim na buřty a ještě jsme tam nedojeli ]-(
Odpovědět
ahoj holky!!! tak jsem po dlouhé době opět tady :-) ale bedlivě vás vždy dočítám, abych byla v obraze. Ale většinou večer, když dočtu, tak je tak pozdě, že už tu nikdo není nebo jsem tak unavená, že jdeme s přítelem na kutě :) ale na co bych chtěla reagovat: alka - ty máš fakt pech!!! tak snad se to po svatbě zlepší:))) mysa - taky přeji, ať se přítel brzy uzdraví! a už je aspoň v čr? jinak krásné datum, ono všechno zlé je pro něco dobré, tzn. že aspoň budete mít na přípravy dost času a ty si to víc užiješ pelu - hezky jste vybrali oznameni a jak nakonec vlastně dopadly ty mandličky? radusv - vítááám tě tu!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky radusv: jj dekuju, no do rijna by mel byt v naprostem poradku ( musim zaklepat ) proto jsme to i vybrali i kdyz by jsme se vzali co nejdriv. Ale ten srpen by si myska moc neuzila hranata: no ty si tu pekne dlouho nebyla, co je noveho? jj je uz tady a taky dekuji. Jj aspon si stihnu nechat bez spechu usit ty saty a tak okolo. Ale radsi bych aby byl uz tady a v poradku nez mit cas na saty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé další nevěsta tady - děkuju za přivítání :-) teda ale nevím jak tě oslovovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mys to je dobře aspoň si svatbu hezky oba užijete - zdraví je nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: to mas pravdu ze je nejdulezitejsi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi dnes ozvala kvetinarka a pry modry ruze nejsou problem ale nedoporucuje mi je, ze kdyz bude prset tak mi obarvi saty, tak mi nabizela hortezie nebo kosatce, jenze to se mi moc nelibi, tak asi zustanu u bilych ruzi s modrou stuhou. Chtela abych poslala fotku satu co budu mit, ze mi udela navrh kytice, tak jsem zvedava. A predani kytky v nedeli neni problem, coz je super. Jinak mi ta majitelka prisla mila a ochotna
Odpovědět
pardon, musela jsem odbehnout - varim tu obed pro pracanty a navic jsme vcera zapomneli koupit pivo... tak jsem musela do obchodu... :-) mysa: tak to je super, ze uz je tady... pokud je ve vojenske nemocnici, coz asi ano, tak tam se o nej dobre psotaraji, vykuryruji ho a bude :))) mne se libila ta kyticka, co jsi mela v minulem albu, ty bile ruze a modra hortenzie... to bylo krasny radu: rikej mi jak chces, treba hranata, nebo karle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohode. Copak tam mas za pracanty? :-) myslis tu jak obcas byli kvitek svetle modre hortenzie mezi kvety ruzi? jj, ta byla docela hezka, takova jemna
Odpovědět
Profilova fotka
Mys o kytce mi ani nemluv, momentálně nemyslím na nic jiného... jediný co teď vím, že asi bude do fialova ok tak hranatá :-D mě naštěstí vaření pro pracanty ( byl to jen přítel a jeho taťka :-D ) minulý týden skončilo ;-)
Odpovědět
jj, presne ta, ta byla krasna... aaaale, stavime garaz.. pred mesicem nam ukradli auto, pak ho nasli lehce zdemolovany, tak ted je v oprave, ale pritel uz ho na ulici pred domeckem nechce nechat stat... moje auto garazujeme, ale jeho se do my garaze neveslo, takze nezbyva nic jinyho, ze si tu boudu-budku postavit... dneska lijou zakladovou desku, ve stredu prijdou postavit garaz...
Odpovědět
mysa, ty si budes nechat delat tu kytku ve Strakonicich, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
tak kytka do fialova bude v pohode, to mas hodne druhu :-) taky kvuli tomu ze nemuzu moc zkombinovat tu modrou s bilo, tak me napada zmenit to na zlutou, ale to jsou jen chvilkovy zachvevy ktery hned prejdou kdyz si vzpomenu ze bych zase predelavala 100 vyvazku. :-D
Odpovědět
ale ty mas ted vyvazky do bila, nebo ne?
Odpovědět
to ja vyvazky nechci, chtela bych myrthu a na ni maslicku, ale porad nevim, jak takovou hezkou maslicku uvazat... asi to dam za ukol nasi mamine, ta je manualne hooodne zrucna, tak to vymysli :))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, radus: jojo děkuju za radu, četla jsem příspěvek a paní sem psala, jelikož aukce už skončila. Mysak:taky přeju brzké a hlavně bez problémové uzdravení! hranata: mandličky dopadli tak, že jsem objednala ty s čokoládou a k tomu ty celofánové pytlíčky :-) mandliček mám asi 37 pytlíčků, to by mělo stačit, kdyžtak je já a petr nedostaneme. Ale ještě je nemám zavázaný, to udělám až dýl :-)
Odpovědět
radus: to u nas zakladovku dela taky pritel a jeden znamy, co se tim zivy... tohle zvladnou, garaz jako takovou pak privezou uz hotovou, jen ten zaklad musi byt hotovej... odpoledne prijede mix s betonem, tak jsem na to zvedava... bydlime totiz v Praze v radovym rodinnym domecku a nad nami uz zacina sidliste, tak to se budou divat jak telata:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?