Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
album nemám, ale mohla bych si ho založit, ale asi až o víkendu už bydlíme, začali jsme v r. 2006 převážně svépomoci a do konce léta by mělo být finíto - stálo nás to teda spousty nervů, peněz, už ani nevíme co znamená slovo dovolená, vyspat se dlouho o víkendu, nechodíme skoro ani na žádný akce, do toho přítelovo úžasný dosahy atd. ale jsme šťastný a nelitujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mys nijak kontkrétně jsem to nemyslela, jen prostě nabídka, která bych vás nadchla dle vašich představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: tak to je super :-) co znamená přítelovo úžasný dosahy???asi sem pako
Odpovědět
Profilova fotka
Alka bude vědět :-D nee pár dní v měsíci musí být 24 hod. na telefonu a když je případ tak jet do práce a někdy je to fakt úžasný, přijede večer jdem si lehnout a např. ve 2 hod. ráno ho volají, takže už se domu nevrací, protože od rána pak zase normálně slouží snad jsem to napsala srozumitelně, občas mám problém že rychleji myslím než píšu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj radusv, to uz mam par baracku ulozenych ktery me nadchly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus: jasně, chápu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mys tak ať se vám něco podaří sehnat ;-) já se jdu nadlábnout a musím něco dodělat a´t toho ve středu nemám tolik tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem po obědě, ale slyším dítko...tak letím papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hooolky jsem tuuu:-)) teda tam to bylo zase o nervy.. jak tam muze byt sklenená strecha a zadna klimatizace? tam bylo na chcipnuti.. jinak tam bylo asi 1000 lidí a samozdrejme cekání jak blazen.. no hrozny..jsem vycucáná, jeste nejsem ani zaregistrovaná, ptz na vypovedi chybel datum, ale to je v pohode to jim dodám.takze pristi ctvrtek:_/ to zas bude porod, no proste tenhle urad je fakt na palici.. manza byl pro zmenu na obcance a ja ty uradnice fakt nechapu..musel tam jet na dvakrat, ptz jim nestacil pas, ale musel mit potvrzeni od policie ze ji ztratil (sem myslela ze to je jen pri krádezi), rodny list, a jeste k tomu notarsky potvrzenej, no kecala mu tam zas kraviny..takze on nastvanej, takze tam jel na 2x, samozdrejme urednice cislo 2 nic takovyho nepotrebovala... tak aspon je to v cajku..za mesic ji bude mit:-):-) no a jinak dámy mam hroznou radost- ptz jsme byla driv nez manza, tak jsem na nej cekala a vlezla do Kik .. tam toho byloooo, a meli tam presne ty sami kytky co potrebuju na dort!!! uplne! rekla jsem ze si je sezenu a pak jsem si rvala hlavu jak to bude drahy.. a holky tam bylo baleni tech uzasnych ruzovych orchidei (fakt jak na tom obrazku dortu) v baleni je jich 6 za 29kč!!!!! jupíííí tak to mam radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj v kiku maji super veci za levno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, dneska je tu zase uklizeci atmoska, tak se do toho jdu vrhnout:-) dneska uz bychom meli spat na posteli- juhů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem konečně doma, ale čeká mě těžký úkol vymyslet co budu vařit pro pracanty ( přítel a skorotchán ) na celý 4 dny :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem se taky pustili do vyklizeni. Delam poradek v papirech a ve skrinich, at je pak vse pripraveny
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem dneska jak praštěná palicí, nic mě nebaví, nohy mě nechtějí nést..no na palici, malej už je naštěstí vykoupanej, takže už jenom dostane mlíčko a půjde hajat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pellu, jeste kojis? nebo davas umely?tak to uz budes mit klidek vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky no me klepne.. ted jsme predali byt... ja jsem uplne vyrizena:-( tak nam to spocital, ze takovou utratu nemá ani barák.. a to prosim za 8 mesicu... me klepne..ja uz takhle nemuzu.. to jsme fakt dojny kravy :-S nejhorsi je, ze ten pruser, co nam to tam navýsil, tak ten máme i v týhle smlouve..takze dalsi pruser...chjoo... manza rekl ze to platit nebude tak ze se prej budem zase stehovat.. coz jsem rekla ze je kravina.. ono proste nemuze jit nic normalne:-/ fakt.. takovy smuly..fakt odtehovat se nekam na jih a bydlet pod palmou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co se zase alka stalo ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a jako perla? šaty... ja uz fakt nemuzu.. takze si to nauctovali na poste na 300,- .. takze me ty posrany saty vyjdou na 300+ 700 postovný.. uzasny ne?!? at si zkusi nekdo neco rict!!(myslim holky na ty saty) jo a dalsi perla.. svedek se rozesel se svoji pritelkyni.. hm to by nebylo takovej problem kdyby jsme jim 3dny pred nedali oznameni (1 do páru) u stolu sedí vedle sebe (ona jen kuli tomu ze byla jeho pritelkyne) jinak by sla od 5ti ptz to je hlavni clenka manzovo party.. a jako bombonek prave ona mela mit ty 3tí saty jako druzicka... takze super :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo alka, tobe se to zase se.e :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa spocital nam utratu bytu na 25tis!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty woe za co? no to snad neni mozny. to je desny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tyo to je v prd.... co? No můj brácha se zase rozešel se svou přítelkyní asi po 7mi letech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je tezce v prdeli.. takze jsme meli 16tis na zalohach 8 tis kauci, 2ku nam dal za tu kuchyn co jsme tam nechali, takze se to vynulovalo.. ale stejne.. to je proste strasný!!! si vem kdyby sme tam tu kauci nemeli... no hruuza:-(( a to jsme tam meli porad zimu,, ja jsem strasne setriva, takze porad zavirat dvere, porad zhasinat, zavirat vodu, atd.. no proste nechápu.. jako pocital to tam s nama takze energie sedeli, ale a to je nase chyba, nevsimli jsme si ze nam do smlouvy dal i uhradu vseho okolo, spolecny prostory, fond oprav atd.. takze jen tohle potentovaný " okolo" nas stalo 10tku...+ 15za energie... za 8 mesicu... tyjo, ja jsem fakt uplne k.o. a jako bonus jsme vysolili ticku za ten nakladak... fakt.. huh, holky. ja sem fakt lepidlo..a co hur.. to samy mame v tyhle smlouve... i ten fond oprav... mamka rikala ze to je smesný, ze to neni mozný a ze na svých bytech nikdy nikomu fond oprav neuctovala.. ze má byt v najmu.. no, tak to asi dela jen ona:-(( petu 7 let.. to je fakt priserny.. to je fakt krizovy.. ja na to verim.. znam toooolik párů co skoncili na 7rocích.. docela se toho roku bojim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nemyslím si, že je to sedmičkou. Spíš si myslím, že už se měli vzít..
Odpovědět
Profilova fotka
jj stejne je to smutný:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka teda nestačím zírat - nějaký smolný období co? je vidět, že všude je něco každý má nějaký problémy, ale být by teda nemuseli ]-( mimochodem na krizový 7 rok nevěřím, my jsme si v něm zplodili mimi a byl to naopak jeden z nejkrásnějších roků x-) já jsem taky ko, teď jsme se vrátili z nákupů hrůza všude lidí jak .... koukali jsme na kravatu a teda nic moc v CaA jsem mrkla na prádlo a nic 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
radus, jj cerven byl hoooooooodne spatnej.. doufam ze tim jsme si to minimalne na 3 roky vybrali :-N :-D :-D :-D radus jestli hledáte kravatu tak zajdete do dvoraka:-) maji tam naaaadherny kravaty a za slusnou cenu a hlavne maji takovy vyber ze neni mozny ze by jste si nevybrali:-)a obleky tam maji taky, a taky nejsou spatny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka děkuju za tip zítra tam hned vlítnu ;-) jdu vybalovat nákup a zalít kytky
Odpovědět
Profilova fotka
my máme odsud čiste bilou a tyrkysovou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky platim fond oprav, energie atd, kdyz mame nedoplatek, tak to zaplatim, kdyz je preplatek, nam to majitel da. Ted nam budou nekdy v lete delat plastaky z toho fondu oprav, ale to uz tady snad nebudem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?