Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no vcera tady byli odpoledne 2 bourky a v noci asi prselo, to nevim, spala jsem :-D :-D :-D jj zumba je super, ta me bavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty Mys ty jsi v práci nebo doma?
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem ted dlouho na neschopence, no a ode dneska jsem doma jako alka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda tak to je mi líto holky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nj, me to taky pekne stve, ale nic s tim nenadelame. Horsi je ze v tomhle zapadakove fakt nic nenajdu. Snad se co nejdriv prestehujem
Odpovědět
Profilova fotka
a stěhovat se chcete do JČ když tu budete mít svatbu? ;-) jinak jsem mrkla, že tady moc holek není snad jen vy tři a teď já
Odpovědět
Profilova fotka
nn, v jiznich cechach nic neni. Puvodne jsme chteli stavet, jenze to by trvalo 3/4 roku a jelikoz by se zaclo na podzim, tak pokud by byla takova zima jako loni, tak by stavba trvala jeste dyl a vzhledem k tomu ze bychom co nejdriv chteli se pokusit o miminko, tak se budem stehovat uz do hotove baraku, aby pak mimco prislo do hotoveho a pripraveneho pokojiku a ne se stehovat s brichem nebo s kocarkem. no posledni dobou tu spis kecam jen ja a Alka, pellu obcas prijde, edithn uz ma svatbu za sebou, hranatakrakatice se obcas zabloudi a ted ty ses k nam pridala
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... vcera mega parba s manzovo kolegama.. jezis ja jsem se dodelala jako cune.. :-N takze ted vyprchávám :-N vubec jim nekterým nezavidim ze museli dneska do sluzby.. fujky:-D petu jj s prací to bylo jistý.. ale je videt ze vse se dá odvolat:-// no takze ted trochu vyprchám a utíkám na urad :-S jj posledni dobou jsme tu jen dve:-) tak je fajn ze si prisla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem neco chtela a zapomnela jsme to:-D tak holky hry bez hranic zrovna nic moc:-/ holky...uz je cervenec!!! pristi mesic se vdavám - áááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
taky alka koukam, driv kdyz jsem na ne koukala tak mi prisli super, no asi moc starnu jj alka to se mas :-) vidis ze to utika
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn oni rikali ze tohle je nejaky prvni dil.. taky jsou am jenom 4 týmy... me pobavilo to jak rekli ze nasi neumi se snezným skutrem jelikoz u nás se tento TYP nepouziva:-D:-D tak jsem se zacala rezat, ptz to je jasny ze nasi si o sneznym skutru mohli nechat zdát asi tak jako o kosmický lodi... hlavne me ty zimni nebavi..nejlepsi jsou ty letni hry:-)) davaji to kazdy ct, tak snad:-) no ja to vidim ze to utika..vzdyt taky uz ustavicne "plasim":-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo alka je to prvni dil, ale je to z roku 91 proc plasis kdyz uz mas vsechno
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky!!!! kde dávají hry bez hranic??
Odpovědět
Profilova fotka
na ct1
Odpovědět
Profilova fotka
a to budou dávat nějak pravidelně
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja neplasim ze bych neco nestihla.. zacinam plasit z ty situace ;-) jinak ja se jdu pomalu oblikat a vyrazim.. mysa ty uz si tam byla?
Odpovědět
Profilova fotka
nn alka, pujdu v 11, maji do jedne a pokud to je tak jak rikas ze tam bude hodne lidi, tak v tuhle dobu tam bude prazdno. Jsem tam za 15 minut, takze pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já myslím, že tu pár nevěst z jižních čech je, ale chodí třeba do jiných diskuzí, se svým datumem atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu máš pravdu spousta holek si určitě hledá stejný datum nebo měsíc - já našla vás a jiný jsem nehledala ;-) až budeme mít po svatbě tak se sejdem na koníkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já už mimčo mám a na koníka nechodím :-) nějak sem na něj v těhotenství nenarazila
Odpovědět
Profilova fotka
Mys jakto, že v JČ nic není? =-) taky bych se asi nechtěla stěhovat s bříškem - ale zase všechno se dá v rámci možností zvládnout a když by se naskytla nějaká super nabídka, tak by jste určitě asi zauvažovali ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu vím, ale tak za chvíli bude druhé ;-) já na něj narazila v době snažení a už jsem na něm totálně závislá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a je zajímavý, že tady se mi ukazuje moje stará fotka, která na koníku být dle pravidel nesmí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: tak jelikož studuju na mateřské tak musím dodělat školu a najít si nějakou práci, kvůli penízkům a pak může být druhé. já sem narazila taky na forum o mateřství a byla sem tam pořád, byla sem na rizikovém takže sem se válela neustále u počítače. teď tam spíš nakouknu.. ale koukám, že můj nick funguje i na koníkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skočím udělat pudink na buchtičky a hned se vrátím
Odpovědět
Profilova fotka
jojo nick je stejný... tak já byla taky na nemocenský a moc jsem si to doma užívala a na net byl opravdu čas a teď v práci taky, ale s mimčem je jasný, že už to prostě nejde a hlavně škoda času u netu, který bych raději strávila se svým dítětem ;-) ono to tak letí, že za chvíli se budete snažit o druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já chodím vždy takhle dopo, když kuba spí a pak někdy večer :-) no myslím, že kuba bude mít sourozence až půjde do školy, takže za 5 let
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to jasný, já kdybych nemohla v práci tak se sem dostanu jen občas večer, protože po práci skoro pořád děláme ještě kolem domu, ale už se to konečně blíží ke konci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus jak to, že nemáš žádné album? abychom viděli co se ti líbí a tak? a vy stavíte teda?
Odpovědět
Profilova fotka
radusv no koukam v jiznich cechach po novostavbach a nejak me tam nic nezaujalo. skvely nabidky jsou u Prahy a v Praze jsou vetsi moznosti zamestnani o jaky super nabidce mluvis? nebo co mas na mysli? jinak uz jsem zpet, nikdo tam nebyl, tak aspon jsem nemusela cekat v zastupu. Uff tam je horko, se jdu prevliknout a asi to vezmu rovnou pres sprchu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?