Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja takovyhle frmoli moc nemusim, to clovek pak padne za vlast kdyz prijde domu
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to mam rada kdyz je to tak jednou tydne..a ne kdyz uz tohle mam od ctvrtka.. jsme se jeste nezastavila.. a dneska to mam az do půlnoci natriskaný... zitra mam schuzku na barák, snad manzovo oblek a predani bytu.. no to bude taky zajimavy.. ve ct pracák.. no ja se fakt snad nezastavim...tak..jedu.. budu tu az se ozvu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se tu malo potento.. ty proste upadli.. uz mam zas po nalade.. honi me tu jako blazen, a den pred mým odchodem si vymsli super slozitou fakturu která se sand uz po 5 predelává.. no.. at se z toho zitra klidne potentujou.. fakt.. bez slitovani.. proc to delat jednoduse.. takze já se loučim, jelikož nestíhám, arozhodli se že mě tu prostě sedřou.. ani ten obed si nemužu sníst, ptž hoenm honem to musim vsechno udelat.. docela sranda... ]-( mozna sem kouknu odpoledne(cca 6)
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, tak se moc nestresuj a odpoledne si to krasne uzij. Tak zatim
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi to uplne hrouti.. tak jsem psala pani, ze se o 20minut spozdim, ze proste nestiham, a ona mi napsala ze to at radsi nechodim, ze to uz nestiha ze ma pak dalsi pani, a ze me preobedná na cervenec.. to jsem rikala ze jsme pryc.. tak ona prej, tak nekdy v puli srpna.. si dela asi prcu ne???? to je ochota.. takze se jim tady v praci na to VY.... a odejdu uz v 14:30 abych to vubec stihala, stejne sem musim ve ct si to tu pobalit, odevzdat atd... tak si tu "hodinu" nahradim.. fakt ..ta me vytocila.. neco tak dulezityho jako liceni a uces a ona me tam ma napresovanou mezi ostatnima.. to jsem zvedava jak to dopadne.. to mi tam jen neco na rychlo vycaruje a nazdar ne?..:-/.. a to jsem se tak tesila.. no uvidime.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak nehazej flintu jeste do zita, tak se na to tam v praci vykasli, stejne zitra koncis, tak to muzes dodelat a ze oni si najednou vzpomeli ze to musis dodelat, tak za to nemuzes ne, proste sis uz predem neco zamluvila kde musis byt, tak proste musis odejit, oni at se postavi treba na hlavu. Nj alka, jestli ta zenska je hodne dobra, tak se nemuzes divit ze te nekam nacpala. Muzes byt vubec rada ze te soupla do nejdriejsiho terminu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu občas mezi vás nakouknout? My jsme to teprve oznamovali v neděli oběma rodinám, tak jsem to doteď musela přísně tajit a to prosím máme zamluvený termín od začátku února :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky radusv, jasne ze sem muzes nakouknout a nejen to, koukej se s nami podelit o tve pripravy. Jinak te tu vitam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysakajaja moc děkuji za pozvání :-) blíž napíšu zítra práce ;-) jen mám hned na vás otázku, kterou momentálně řeším - kde si necháte dělat dort a jaký? Dneska jsem byla v mé oblíbené cukrárně a tam mě zklamali, ale chápu to - dělají italské zákusky, takže krém mascarpone a svatební dorty nedělají ani nedoporučují, protože v teple nevydrží....
Odpovědět
Profilova fotka
my si dort nechavame delat v Moka cukrarne ve Velesine, s pani majitelkou je dobra komunikace, poslala jsem ji obrazek dortu co bychom chteli ( budeme mit cupcake ) a neni v tom zadny problem a i poradila jak a co. Dort staci objednat 14 dni pred svatbou. Akorat jsem dnes zjistila, ze misto toho abychom si pro nej dojeli se s ni budu muset domluvit aby nam ho privezli v den svatby, protoze to casove nestihame ohledne obradu. Tak snad to klapne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka tak jak dopadla zkouška? utekla jsi z práce? radusv: vítáme tě :-) My budeme mít dort od paní která je cukrářka na mateřské, mám ho v albu a každé patro bude asi jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyy:-) vítam te radusv, jen jsem klidne skákej víc at muzem poradne drbat:-)) jinak my máme dort z tý malinký cukrarny co je u namesti naproti snacku :-) ochotný (ale musis jednat s majitelkou a nebou sefovou, prodavacky moc netusi) a udelaji cokoli:-)) takze doporucuju:-) jinak holky, dopadlo to luuuxuuusne:-) nakonec jsem to v praci fakt zapichla.. hadka jak svin, ale co, co mi muzou? uz nic :-N no ale dneska tam jeste jdu to pobalit(zitra nestiham), tak to bude asi jeste dohra :-N s emi tam tak chce...:-/ no jinak zkouska uplne luxus:-) mam nakonec uplne jinej uces nez jsem chtela.. proste ten co chci mit nemuzu, ptz mam super jemnoulinky vlasy a na temeni mam "plesku" takze by to proste neslo -museli by mi nejaky vlasy nastrelit.. ale ten druhej, takovej ten hodne objemovej zakroucenej, co tak tý mi ex kadernici nesel..tak ten ji vysel naprosto skvele, ale udelali jsme tam zmenu, ptz celý uces je jakoby lokýnkový, a na ty hlave (nahore) to vypadalo jako šašek, tak nahoře to necháme natupirovaný ale rovný a jen za usima prichycený a pak lokýnky rozpustený..no holky princezna.. sem si rikala ze to snad ani neni mozny.. jinak obrazek nebude.. jak jsem ztloustla tak mi to na tom obliceji proste nesedi.. takze bude jen vyrazny liceni ( a je faaaaakt dost vyrazny) pak se taky "vyresil" ten nahrdelnik.. z toho jsem docela smutná:-(ptz k ucesu sice sel, a to perfektne, ale nesel k tem mým kristálovým nausnicím.. a i sama kadernice rekla ze se to tluce.. a ze si musim vybrat.. no tak bylo jasno.. jestli nausnice od manzi drahý jak debil, kupovaný hlavne kuli svatbe a pod podminkou ze je budu mit.. a nebo nahrdelnik za 80 kč.... :-S škoda..... fotky mam... ale budou az najdu kabel.... :-N jo a kino? no holky prvnich 15minut jsme byla tak zklamana a znechucena ze jsme myslela ze odejdu.. ze ve filmech chybi to co je v knize je jasny..ale tady to bylo skoro opacne nez v knize, neco tam bylo uplne navic.. hlavne na tom zacatku zkakali z puli knihy na zacatek atd.. takze bordel hroznej.. ten nejvetsi problem kterej se resi snad sto stranek ( ze tam zabijeji upiri a ne lidi) tak to tam vubec nebylo, jen hlavni hrdinka konstatovala (bez jakyho koli pricineni) : jdou po me, ze jo? .. a to bylo vse... :-D takze docela maso.. no.. rikala jsem si co tam budem ty 3 hodiny delat kdyz vsechno to dulezity preskakali v prvnich 15minutách.... nakonec to bylo hlavne o detailnich milostnych scenach a bojovych sekvenci.. mylsim ze kdo necetl knihu nebude prvnich 35minut tusit o co go...:-D:-D ale ten "konec" (2hodin po tom:-D) uz jsou celkem povedeny...:-)) takze nakonec jsem "nadsená":-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak.. oblecu se a letim..mam tu praci a pak hned schuzku na baracek..tak doufam ze to taky nebude slupa..a pak jsem tu az do 5tiiii:-)) necham tu hafinu poprve samotnou(sice jen na 3 hod) ale bojim ze tu neco vyvede, nebo bude plakat.. jak je v novym.. neni zvyklá. málá...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, holky děkuju za přivítání :-) chodím na koníka a ten je změněný, tak jsme hudrovaly, že si nezvyknem a teď jsem tady z toho paf, když jsem vás hledala :-D alkapinka netuším jakou cukrárnu myslíš... napadá mě U kláštera, je v té kráté ulici když se zahne u DM v Krajinský a je rohová já dostala typ někde na Husovce, že je tam učňovské středisko a prý si je chválí a ještě učňovské v Sucháči... asi to budu muset projít stránky Moka cukrárny jsem kdysi prohlížela, vypadají krásně, ale zase se mi nechce objednávat až z Velešína, když doufám, že tady je dost možností ;-) Omlouvám se 500 stránek dočítat nebudu, takže o vás nejsem v obraze ani nevím kolik vás tady je... Kdo je z ČB vdává se někdo z vás na radnici? My to budem mít právě na radnici, oběd v Metropolu pro max. 16 osob ( nejbližší rodina ) a večer u našich na zahradě a kdyby pršelo, tak u nich doma. S přítelem bydlíme 2 roky v novém domečku a teprve doděláváme zahradu a terén :-) Šaty už mám zamluvené, boty objednané, forograf zamluven, kadeřnice a kosmetička za mnou přijede domů, v sprnu budu mít zkoušku u kadeřnice, líčení zkoušet nebudem - kosmetička je kámoška a věřím jí ;-) Oznámení mít nebudem, výslužky taky ne a prstýnky víme který a v pátek mám dovču tak je objednáme... Klidně se ptejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jedna důležitá věc, pokud se nám do svatby nezadaří mimi, tak dostanu den před ms ]-(
Odpovědět
Dobre rano holky, skoro na posledni chvili jsme se rozhodli, ze bychom chteli na svatbe DJ - mame nekolik nabidek, cenove nas zaujal DJ Pavel Velek, ale nenasla jsem na nej nikde zadne reference. Nemate nejake informace nebo zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme doma oznámení, pozvánky i básničku. hodím to do alba :-) petkoub: zkušenosti bohužel nemám. radusv: myslím, že nikdo z holek neplánuje svatbu na radnici
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak budu jediná... mě se třeba moc líbí Hluboká, ale ten poplatek je šílený ]-( tak mi jsme svatbu celkově pojali ne moc tradičně: bez žádosti o ruku, bez oznámení, výslužek, ženich se mnou jako jediný vybíral šaty, pojedem ženich a nevěsta jedním autem, u našich spát den předem nebudu, sraz bude u našich a od nich pojedem na radnici všichni společně, na obědě bez hudby a večer u našich asi budou cdéčka...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka krásný oznámení :-) já už se moc těším, prožíváme od loňska dost těžký časy a věřím, že svatbou se všechna smůla prolomí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: opravdu se ti líbí? Já už se taky moc těším!!!!!!!!!!! My máme 15ti měsíčního prcka, takže to bude sranda. My máme něco tradičně něco ne. Třeba obřad máme až ve 14:30 do restaurace se dostaneme tak v 16:30 takže nebude tradiční oběd, jen polívka a pak rovnou raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak uz jsem tu a jsem cela spocena, uricena a jeste jsem zmokla. Alka: tak to je super ze se to tak vydarilo radusv: pokud si neberes HA coz kdyz mluvis o mimi tak asi tezko, tak si zajdi jen na gyndu a nech si pichnout injekci na oddalani ms nebo provokacku, dostanes to driv. To si domluv s doktorem co je pro tebe lepsi. petkoub: nn neznam ho, ale myslim ze je tu zavedena o nem diskuze pellu: uz se jdu kouknout, nejak dnes nestiham
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka opravdu se mi líbí, kdyby jsme je měli tak jdu do tohoto, přece jen ty tradiční jsou hezký, ale už moc okoukaný. Máme fotografa, který právě takovýhle dělá a moc pěkný... myslím si, že každý si z těch tradic něco vezme a ostatní si udělá podle svého a to je na tom to hezký, že každá svatba je vlastně originál :-) my měli mít letos nebo příští rok svatbu taky s prckem, ale bohužel |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu: tak to oznameni s pozvankou a basnickou vypada nadherne, fakt ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysakajaja já už 2 roky HA neberu, a protože to máme docela komplikovaný a po miminku hodně toužíme, tak do sebe nic rvát nechci, protože cyklus mám krásně pravidelný. Třeba se zadaří a jinak to holt budou jistit tampóny :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj to chapu, ale ta provokacka aby si to dostala driv neublizi ani miminku, pokud by si uz byla tehotna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to vím, ale zase po vyvolávačce to dostaneš do cca 10 dnů a kvůli tomu si rozházet cyklus fakt nechci... no nic pro mimi udělám vše, takže svědkyně to jistí s tampóny v kabelce a pomoci na wc ;-) a co ty kde máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, to ti verim ze by si pro mimco udelala vse. Asi se snazite uz dlouho vid? no co tak tampony jsou v pohode, ja nesnasim vlozky, takze ja jen spuntuju :-D :-D :-D v jiznich cechach :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo 2 roky, ale je to komplikovaný a na dlouhý vysvětlování já zase asi 4 nebo 5 let vložkuju, takže budu muset asi měsíc před svatbou zkusit špunty ať pak nejsem nervózní :-N aha takže to tajíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem tu:-) radusv jj to bude asi ta cukrarna -vevnitr takova komunisticka. ale ja jsem spokojena:-) teda zatim:-)) jinak za sebe muzu rict ze uz máme vse..:-) uz jen poplatit.. jinak petu oznameni je krasný, ale mam pocit ze uz jsem ho videla ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa, chapu, co umele? uz jste zkouseli? Nas to asi taky ceka, porad se tak nejak modlim aby se priteli ten spermiogram zlepsil. No uvidime po svatbe az pujde na vysetreni me je to pohodlnejsi a nemusim se furt kontrolovat jestli nekde neco neni, je to takovy lepsi no, ale kazda ma svoje ze jo :-) jak se to vezme. My uz jsme to tolikrat menili, ze hruza. Me jde o to ze je tady moc oci a nechcem to mit zkazeny. Tak akorat reknu co jsem rikala pred mesicem v kapli u Hluboky, je to ale cicilni obrad
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?