Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
JO a holky, v tomhle týdnu budu mít komplet oznámení, včetně pozvánek a básniček!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj je tu nekdo..... ja, ahojky pellu no neproslo by, ze by mysulka nesnesl aby me nekdo ohmataval a to samy by neproslo u me :-D no vidis, tak to je super ze budete mit oznamko
Odpovědět
Profilova fotka
petu no detinsky ani moc ne, zatim jsem videla poznavacky ze se bud chmatalo po celym tele nebo podle zadků ... a to se mi fakt nepaci, a vic nez me se to nepací manzovi.. proste se nam to ani jednomu nelibi:-) to jsem na oznamko zvedava:-) jinak holky, uz padam na tlamicku.. vcera jsem dorazila domu zas v pul 12... uplne vyrizena.. a dneska jsem se probudila uplne opuchlá- tak to se zrovna dneska nehodí :-S jinak holky vcera suuuuuuper zprava, mamina se zcela ponorila do priprav, vsechno ji zajima, porad se nabizi ze chce s necim pomoc, tak to mi udelala mooc velkou radost.. a pak se prokecla ze nam dá dar... ale jakej =-) az jsem se rozbrecela.. odvolavam co sem do ted rekla.. fakt me stim uplne srovnala.. takze za to pojedem na svatebku a poplatime kus hostiny... fakt mazec.. uplne mi spadnul takovej kámen ze srdce... a ani nedokazu popsat jakou mi udelala radost.. takze ted uz jen vybirat, kam ze to pojedem x-) x-) x-) x-) jupííííí no a obuleli jsme to obe dve x-)
Odpovědět
Profilova fotka
do odpoledne splasknes neboj no to brzy chce pomahat kdyz uz mas vse hotovy, ale furt lepsi ted nez vubec, to je dobre ze uz se konecne zapojila a ze vam da super darek jinak ahojky vsem
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nahodou, i kdyz "pozde" tak me to hrozne potesilo.. proste ze aspon vubec:-) ona ví ze sem si to chtela delat po svym tak nezasahovala.. jelikoz je esteticka tak ji asi poverim zdobenim aut:-) at má taky funkci (jako s chlapama, at to nejak vypadá):-) a manza mi dneska psal ze dostal odmenu, tak to je suuuuper:-) jezis dneska je super den, jediny minus je to, ze jsme si doma zapomnela "kulisy" pro odpoledne:-D:-D jako závoj, nahdrelnik a tak:-D tak to tam musim jeste sjet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak domu sjedes na otocku a bude, to ti preju ze mas zase krasne a suprovej den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj vcera mi volala babca ze mi domu (k tatovi) prisli nejaky urgentni dopisy z magistratu a ze soudu, a jelikoz v ty "vesnici" je posta na dve veci, tak jsem do prace jela autem, stim ze tam kolem obeda na otocku musim sjet, tak to cestou zpet vezmu pres byt... jj dneska je maximalne super den, ani me netento carodejnice co tu uz solidne plaší:-))
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) pořád řeším, že nemám nic starého na svatbu a včera sem objevila náušnice, jsou to štrasová srdíčka jen do uší, ale jsou moc hezký, takže mám vyřešený náušnice a tím pádem starou věc :-) alka: tak u nás se tedy sahá na lýtko a kotník, tak nevím proč by to mělo vadit :-) A já si osahám zadky chlapů :-) Bude to sranda!
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam spis novy veci a neco modreho, vubec nic nemuzu vymyslet abych vse splnovala
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: právě já mám taky vše nový. Takže modrý podvazek, staré náušnice, darovaná čelenka, půjčený náramek, nové šaty...a to je myslím vše
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je v pohode:-) jéé tak starý pujcený atd ja mít nebudu... svagrová to tezce nese, a rozhodla se ze mi ty veci do sezene... jenze nevim kam by mi to dala.. vlastne budu mit vsechno bud nový, modrý a nebo starý (podle toho od kdy se posuzuje starý) ... takze tahle tradice asi padá :-N jéé ja mam fakt radost... x-) x-) budu dneska extremně otravná x-) od vcera mam zase tu spravnou svatební euforii :-) uz jen 58!!! to uz je hodne kritický :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam koupeny od jedny nevesty boty co mela chvilku na sobe ( ale to se asi jako stary brat nemuze ) jinak saty tam je otaznik ale z vetsi procento je koupeny at uz novy nebo parkrat pujceny, uvidime co sezeneme. Asi se domluvim se svou svedkyni, pry uz blazni a nemuze se dockat az zacnem vse spolu pripravovat. Coz me tesi ze budu mit s kym a ne sama ci s mysulkou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je super:-) ja myslela ze mas svedka:-) petu co prdola? preckal dobre to ockování? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo mame svedka a svedkyni, jsou to manzele
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste zmizelyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahá:-) ja uz se tak tesim az to tam uklidim, to tam budu moc konecne vykrámovat vsechno a nacvicit si to:-) a taky dodelat ty serpy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/koktejl/204558-... holky to je prca
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nikam, jen toho tu mam dneska hodne, a chtela bych odejit s cistým stolem..tak tu jedu jak mašina:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, to te omlouva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tohl emi nekdo dát tak mu to vratim.. vim ze to je neslusný, ale lidi by meli mit rozum...
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, ale tam je to napsany, ale Morava, tak vis jak, tam jsou pro kazdou srandu. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo sranda.. ale co pak snim.. utratit?? to je dost brutalni.. nebo do nejakyho utulku? myslim ze osel se teeezko udává
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase pochybuju, ze by nekdo dal osla nekomu kdo bydli v panelaku, byslim ze takovy trubci to nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no hle, jen nerikej ze nejsou:-D:-D znam takovych lidi tuny, jedny holcine dokonce dali hrooozne vtipne kralicka ze az nebude manzel doma at se snim mazli.. panelák.. ona alergii na chlupy.. takze bomba... a takovych lidi je... hele kdyz ti daji lidi ruzovej porcelan, a jeleny ze skla.. proc by ti nedali tohle.. proste jim to nedochází:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak ja to beru tak ze v nasem okoli takovyhle lidi neznam, ale asi se nejaci takovy najdou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja jsem zvedava na nas, ale zatim co tak odhaduju a co jsem "nadhodila" tak by to mohlo byt super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja svatebni dary neresim, me je to vcelku sumak co daj nebo nedaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky ne, ale jsem zvedava:-) hrooozne.-) hlavne at tam nejsou zadny porcelány:-))) tyjo tak ze me ta nalada vyprchává..asi si fakt mysli ze dneska udelam praci na mesic dopredu aby to nejak preklepali :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
si toho nevsimej a uzivej si predstav co te odpoledne ceka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj za chvili jedu do prdelakova pro postu... pak za manzou pro klice, pak domu pro veci, tam asi nechám auto a pojedu busem zpet do prace a to vsechno musim korunovat tim ze nekde "najdu" obed.... pak si sednu a pred tretí zase vyficim:-) to bude mazec:-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?