Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: tak ono se to vykompenzuje. chci aby mi petr podvazek sundal zubama a ten se pak dražil :-) jinak ani do střevíčku vybírat nebudeme. Ale to poznávání chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my budem asi jen drazit podvazek.. a to je asi vse :-N do strevicku to nepujde.. mam paskovky a neumim tancovat.. a osahavani je vylovne zakazano na obou frontách.-) chtela bych nejaky hry jako treba natec s balonkem a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka, tak hlavne kdyz je to dobry tak ani do strevicku nebudem vybirat, akorat ta tombola, ale je dobrovolna, kdo bude chtit tak da, ale nemuseji a podvazek si asi necham na pamatku a nebo to udelam pri nejaky soutezi jako hlavni darek-super kousek spodniho pradla nevesty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já mám právě 2 podvazky, aby mi ten co budu mít na sobě zůstal :-) holky loučím se, kuba se mi vzbudil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo alka, osahavani taky u nas neprojde ani z jedny strany. Ja budu mit sice lodicky, ale vybirat nechci
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej, pa
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ja ani tak nelpim na tom podvazku jako na necem jinym.. chtela bych aby mi neco zustalo..ale sama nevim co :-D :-D :-D asi susená kytka by byla nej.. ale karafiaty asi tezko..:-D petu tak ahojky:-) mysa:-) no uvidime..dj to nejak rozjede.. a ani nemusi byt vubec nejaky hry.. znam nase rodiny a spis aby to nebylo pasé.. spis az budou nality.. nekdy vecer..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zena/styl/20435... tak tohle je novinka jak stehno.. tyhle plavky si moje segra koupila pred 12ti lety 8-( a pekne se pod nima spalila...
Odpovědět
Profilova fotka
no me zustanou botky - ty vyuziju v zime na ples, pak zavoj, ten podvazek a ty saty, ale to nejak nevim, je mi proti srsti aby mi pak lezely ve skrini, ale zase se nemusim strachovat kdyz je znicim. Fakt nevim. A kytku budu mit jen z ruzi, jak jsem ted mela ty ruze doma s freziema, tak ruze jeste drzeli a frezie padali a nedaji se ususit
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? no tak hlavne ze maji o cem psat. By me zajimalo kolik ta "novinka"stoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no treba to objevili az ted:-) no segra je koupila asi za 2tis.. prave ze byli docela drahý, ale byli hrozný, meli presne tu samou barvu a tvar jako ma ta slecna na prvnim obrazku.. a teda nic svetabornyho.. raminka ji tam zustali bilý a na prsou a na zadku mela az krvavý puchýře...no hrozny, plavky leteli hned do popelnice.. stejne to bylo jak sitovina, ja bych v tom nevylezla, se divim ze nic videt nebylo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj neni nad normalni plavky nebo opalovani bez, ja se vzdycky v lete chlamu, jak vsude jsem chycena jen zadek sviti jak uplnek :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D to ja mam uplne alergii na pruhy.. je to jak fobie, ale na druhou stranu, nvim jak se tomu rika.. to je jak kdyz po tobe leze pavouk a mas arachnofobii, tak to ja mam z pruhama.. mit pruh tak se asi zabiju.. fakt. takze ja i kdyz na to nemam prsa ani postavu, tak horejsek jde dolu vzdy.. jeste treba ve vode z tech plavek delam uplny origami at hlavne nemam pruhy.. no a dolejsek naruluju uplne na hranici:-) i zadek.. takze mam na sobe vzdys jen prstynky(to mi neva) trojuhelnik vzadu a trojuhelnik ve predu..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no me je to vcelku jedno kdyz mam pruhy, ve 3/4 neni videt jesrtli mi sviti zadek a tilka ja nenosim, jen klasicky tricka at uz sportovni nebo tak. Takze mi to je sumak, jen pod satama mi to letos sumak nebude, nechci vypadat jak prouzkatej rak v bilem. Jsem se vcera poprve za cely svuj zivot namazala opalovakem :-D :-D :-D a byla tam jen chvili
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jak byla na tom obede - tam to pálí jako prase:-) uplne jsem se videla na tom balkone, s ledovou limcou v ruce na tom kresilku jak se vypejkam jak cunatko..:-)) myslim ze dneska ty snury ustriham:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ted se cpu malinama.. jezis ja je tak miluju, mnáám.. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si o vikendu koupila jahudky a tresne, taky to byla mnamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo jahudky uz nejak nemusim.. porad jsem se snima cpala, az jsem se asi precpala.. jo ale tresne bych si taky dala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jahudky a tresne muzu, ja vlastne vsechno ovoce, nejvic ale melouna, jsem si koupila minuly tyden 10kilovyho a mela jsem to na 3 dny :-))))))
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo melouna ja vubec, toho uplne nenavidim.. ale manza zvladne celýho melouna k veceri..nechápu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak to jsem s tvym manzou na stejny care v tom melounu, no myska taky.
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze vsichni krome me:-D ale ja jim to neberu:-) aspon na me zbyde vic masa:-) to mi pripomina ze v patek mame kolaudacku.. juhůů to se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
kolaudaci? ceho
Odpovědět
Profilova fotka
no bytu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ja prave nevedela ceho, jelikoz vim nebo si teda aspon myslim, ze kolaudace se dela neceho novyho postavenyho
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jako oficialne.ale vetsinou vzdy kdyz se prestehujes se dela zapijení bytu, a rika se tomu kolaudace:-) - pro tebe je to nový.. sranda je ze budu mit uz asi 5tou kolaudaci, a pora dmi nic nestoji:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo, no to je pro me novinka, nj, nejsem v tom zbehla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj asi si moc dlouho na jednom miste:-D:-D tak ja se loucim, jako vzdy pred koncem je tu nejvetsi stres a honicky..tak se zatim loucim a zitra ahojky..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se zatim mej a zitra ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tu. je tu někdo? jak to myslíte osahávání, že by neprošlo? Jako že by vám vadilo, že váš manžel sahá na nohu nějaké slečny? to je trochu dětinský ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?