Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem si jista ale asi 2 ka od 9:00 ráno.. myslim
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon ze tu k necemu jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to davaji na jednicce v pul desaty
Odpovědět
Profilova fotka
aha. no ja si rikala ze nova to urco neni:-)) jak k necemu tu jsi???
Odpovědět
Profilova fotka
no ze jsem ti pripomela tu obcanku
Odpovědět
Profilova fotka
no to si primo zlatáá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ani bych nerekla, jen jsem si vzpomela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem mu to psala, a on ze dneska musi vyridit ten nakladak ( meli jsme ho pujcenej, a kdyz sme ho vratili, tak nam za hodinu volali ze je derava nadrz:-/ takze dalsi starost na vic, ptz to proste musime opravit..) a ja mu rikam, nejdriv se musis ozenit! ... ptz je mi to jasny.. jsou tam jen po a streda a sicee do 12 a to on nestiha.. a ve stredu ma natriskanej program.. takze az dalsi tyden.. pohcybuju ze by se tam dostal.. a nakonec by to vubec nestihl.. takze proste musi dneska..
Odpovědět
Profilova fotka
uredni hodiny jsou pondeli a streda, ale obcanku si muze udelat i utery a ctvrtek dopoledne. to je blby teda, vy mate na ty auta fakt pech, jste si to nezkontrolovali nebo se to stalo az ted? Nj s tim uz nic nenadelas. Budete to muset opravit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no proste nevim.. auto zrezli, pobouchany, ale musim rict ze zlatý, krasne jelo, uplne super autí.. no jezdili jsme stim jak v bavlnce- jeste kdyz je to pujceny, tak jako nechapu co se tam kde stalo:-// takze pekne na prd.. no a asi ve stredu se musi vracet..takze dneska se musi opravit ptz ten kamarad co nam to udela za levno zase muze jen dneska.. no ale ti reknu.. mama si ho taky pujcuje.. mela ho snad 10x, jezdi snim do krkonos.. tahá snim drivi, a nic.. my to mame jednou, jedem jak potento, a dira v nadrzi.. fakt nechááápu...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak to je smula no, ale tak aspon ze to budete mit za levno opraveny
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme za sebou očkování prcka. teď skočím pro obídky a pak bych se šla někam koupat, jenže kam tady v táboře????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Pellu, vy tam nemate zadny koupaliste? No neni moc dobry tahat prcka po ockovani na koupak, nemusi mu to sednout a vecer muze mit pekny teploty
Odpovědět
Profilova fotka
petu ahojky, jo tak s koupackou ti neporadim... hoolky tady v praci je zase jako v mrazaku:-) dneska docela prijemny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musi byt alka v tom horku prijemny
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to prijemny..ale je tu i celkem zima- je tu pruvan, tak mam mikinu, ale tahne mi na nohy(jsem letne oblecena, takze mam holi nohy) tak je to celkem i neprijemny a obcas tu prskám:-D:-D ale chladek prijemnej.. to dusno co tu bylo ráno (jeste plný prachu) to bylo priserny.. jéé ja dneska musim nekam na obed.. s emi nikam nechce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: máme tu bazén, jenže 70kč na den se mi fakt dávat nechce :( a reakci po očkování neovlivníš. Po tomhle očkování se reakce může objevit mezi 7-12dnem
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se sla koupat hned:-) sem jeste letos nebyla :-N no dívky.. jdu si pro obed, tak to budu asi dýl pryc...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já taky letos ještě nebyla... Tak uvidíme co vymyslíme nebo půjdem na písek a bude :-) dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja vim ze reakci po ockovani neovlivnis, ja jen ze to slunicko by mu muhlo udelat jeste hur k tomu ockovani. No ja letos taky nikde nebyla, tady to stoji 40 na den, ale je fakt ledova voda. To se radsi budu smazit na tom balkone Taky preji dobrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím, kolik budem platit fotografovi a DJ. to bych chtěla zaplatit ještě nějak před svatbou možná, kdyby to vyšlo. a pak jídlo, pití, sladký a dort :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze zalohu predem dat muzes urco i kdyz ji nevyzaduje, ale jestli si vezme vse predem, to nevim. No ja bych to hlavne nedelala, protoze nikdy nevis co se muze stat, treba se ani nedostavi nebo to bude nekvalitni a ty pak prijdes o celou castku. Pokud bych chtel zalohu bych mu ji dala ale mela stranou penize na doplaceni po svatbe Kolik budete platit?
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: tak dj je můj dobrý kamarád, který mě zná doslova od miminka a moderoval nám i maturák, takže s tím problém není. Ještě nám dal slevu :-) a fotograf po mě zálohu sice nechce, ale nějakou mu asi dám a zbytek mu dám při předání dvdčka s fotkama i s vytištěnýma. Dj stojí 4tis. a fotograf na 5hodin taky 4tis.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobry s DJ ze to je tvuj kamos, aspon vis do ceho jdes a fotograf je taky dobra ceny
Odpovědět
Profilova fotka
To Alka moc dlouho pryc nebyla, uz se vratila. :-D Copak sis dala dobreho?
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jojo Dj byl jasná volba ihned od začátku, umí mluvit, takže mu dám na starost okomentování soutěží, dražení podvazku atd. a zná ho i moje rodina, takže to bude moc fajn. A fotograf mi nabízel větší focení, ale pokud dorazí sestřenice tak na hostině fotograf bude, takže mi stačí když začne fotit okolo 11 hodiny nějaké ty přípravy, pak obřad, společné focení, novomanžele a bude. myslím, že cena je rozumná.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kdyz budes mit na svatbe nekoho kdo fakt fotit umi, tak proc ne, aspon usetris Co mate vsechno za souteze? Budete drazit podvazek? A co tombola, tu budete davat zadara nebo taky vybirat?
Odpovědět
Profilova fotka
tombolu nemáme. Máme dražení podvazku, pak chci poznávaní nevěsty podle nohy a ženicha podle zadku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobry, ja vubec nevim jestli dat nejaky souteze, jeste se uvidi no my budeme mit tombolu ale drazeni podvazku ne
Odpovědět
Profilova fotka
zklamali me.. chtela jsem kachnu a pecenou rýži.. a nemeli ani jedno, tak mam nejaky jejich veprovi s obyc ryzi:-/ ale je to dobrý:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?