Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka: no asi to bude těžký zvykání...ještě pokud bude pořád nějakej rambajz a tak... jinak kadeřnice porodila předčasně, chudák!!To jí fakt nezávidím. A korunky jsou dobrej nápad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj bude to tezky, hlavne ted budeme poprve v opravdickym panelaku... tak z toho mam docela osypky.. ja z baraků... tady sousedi kolem dokola... no bude to zajimaci.. ale snad si zvyknem..teda já:-) jj kadernice je mi lito, ale zatim je prdolka v poradku tak aspon ze tak:-) fakt? tak to mam radost:-) myslela jsem si buh vi jakej to neni kýč a šílenost:-)) a uz jsem na netu i nejaky nasla:-D a stoji 11kč tak to je hodne funny:-) teda holky ze me zas leje.. to abych se sprchovala 5x denne.. uff. zrovna takovy vedra na to stehovnaí...:-( tak ja zas letim... ted uz to bude asi fakt az z novyho.. sedim tu na zemi pc v siti...a zbytek kde nic tu nic :-N tak se jdu oblict a jdem zas jezdit.. hoolky já mam modrin a strupů a vseho jak to taháme.. doufam ze do svatby se to zahojí :-N
Odpovědět
pellu- moji Kristynce budou letos v srpnu 2roky a mimi by se melo narodit cca 5-6 brezen 8-) takze bude Kris 2,5..coz jde :-)
Odpovědět
Pellu-ted koukam,ze den po tve svatbe ma moje Kris 2narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy: jojo to už je hezký věk. Náš kubík je 22.3. :-) Vážně? TAk doufám, že nám se vyvede svatba vám narozeninová oslava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kooonecne..:-) tak prijdu do prace a tady ta sama spoust jako v pátek.. jen sundanej igelit jinak vse jak predtim.. tak abych nevysla ze cviku tak to tady kazdymu pekne uklidit abych se dostala k sobe..huh.. nesli pc, nesli site, neslo nic.. aspon ze se to rozchodilo.. holky tak ráno hádka s sefem jak blázen, rekl ze mi nic nedá a ze at se soudim.. takze se budem soudit :-| :-| hned dneska musim najit tu vypoved at si to kdyztak muzu zitra v praci vytisknout:-// a jak vy holky?:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alka, nemusis se hned soudit, pokud ti majitel odmita vyplatit odstupne, tak si zajdi na pracak, tam jim to rekni, oni ti to vyplati a po nem to budou pak vymahat. Plati to od lonskyho roku ten zakon a to diky tomu, jak krachovali porcelanky a sklarny, tak odborari to u poslancu zaridili
Odpovědět
Profilova fotka
mysa fakt? no tak fajn, to bude mnohme lepsi, a musim mit nejaky papir ze mi to odmita vyplatit? preci mi to nedaji jen tak..
Odpovědět
Profilova fotka
no ve vypovedi mas ze narok mas na vyplaceni ne. Tak jim vypoved ukazes, oni si to u zamestnavatele overi a myslim si ze pokud mu zavolaji z pracaku, ze bud ti to radsi vyplati sam nez aby mel takovyhle tahanice nebo to necha byt, pracak ti to vyplati a bude to po nem vymahat, i kdyby to mel platit po tisicovce Jo fakt, protoze je to novy a je to na ochranu zamestnancu kdyz zamestnavatel odmita vyplatit odstupny nebo kdyz na to nema
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je super:-) to si mi hned zvedla naladu..no ja cekam ze ted uz mam nalepku nezadouci, tak ze mi ty dva dny pekelne zprijemní:-/ .. ted prisla uz i carodejnice a ona mi to psala, a on porad ze ona udelala chybu, a ja uz byla tak nastvana ze jsem rekla at mi to teda zaplati ona, ze me to "nezajima" ...no a on si ji hned zavolal.. doufam ze ona hned prijde a zacne tu po me jezdit.. nebo neco..asi to pak radsi vsechno vypnu at nemaji nejaky duvody... no on na to prave nemá...
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nechapu, kdyz prsi, tak nevesty nadavaji ze chteji slunicko a teplo, kdyz je krasne, tak zase ze aby radsi prselo nez aby bylo takhle. To je des :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bude pracaku splacet no, a ona to napsala dobre, protoze ze zakona mas na to narok
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa si nasla nekde v albu? ja teda beru cokoli krome 36°a vic a deste:-)) at je klidne 15°.. at je pod mrakem (to by se me libilo nejvic), nebo at je tech 30°, ale hlavne at neprsi... :-N a co ty? za chvili jedete na tu vodu vid? tak to uz se tesis ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, v diskuzi. Vis Alka, kdyz chteji svatbu v lete, tak musi pocitat s tim ze z 90% bude parak, jenze ono at je parak nebo prsi, tak nebudou spokojeny nikdy
Odpovědět
Profilova fotka
no tak maji na to pravo:-) ja jsem taky skoro porad nespokojena:-)) i kdyz zitra budu velice spokojena.. naposled do prace... uzasny zkousky... jéé zitra bude proste krasny den a nesmi mi ho nikdo zkazit:-)) uz se tesim:-) snad najdu v tech pytlich neco šik, abych se celkove sitila dobre:-) nevis jak zitra bude? nam v byte nejde zprovoznit tv, tak netusim
Odpovědět
Profilova fotka
jo vim, dnes je nejchladnejsi den z celyho tydne, maji byt vedra, zitra ma byt hezky a od stredy se muzou obcas nekde vyskytnout bourky http://www.novinky.cz/domaci/204492-t...
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí, tak to vezmem prasatko a pojedem se nekam koupat.. manza ma taky do 12 dovcu tak si budem pekne hovit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budete mit aspon vikendy volny a muzete si uzivat vid. Ja bych sla taky na koupak tady, jenze je hrozne ledova voda, jsem se vcera lehce opalovala na balokone, ale jen tak decentne abych se nespalila. Clovece byla jsem tam 20 minut a uz jsem chytla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my mame hlavne oba do 12týho volno..t.ak to nejsou jen vikendy:-) no ja vcera teprve poradne prozkoumala ten byt a musim rict ze pani predemnou byla asi nemocna na praní... vsude jsou snury.. ale tak nizko ze o ne i zavadim.. v chodbe, v kuchyni, ve vane, na balkone..tam jsou dokonce 2 druhy. ale ty sundam.. nejen ze se na ten balkon nic nevejde (tudiz ani já) ale za 1. ty snury jsou snad roztekli nebo co, takze jakoby lepí, tak to by to pradlo vypadalo.. a za 2. nemohla bych se tam opalovat!!!! jelikoz se tam fakt nevejdu, a jak jsou ty snury nahore(asi tak ve vysce 150cm) tak bych se uskrtila, a mela na sobe pruhy.. takze to vsechno sundam.. myslim ze snury po celý chodbe a po celý kuchyni bohate staci:-) jeste kdyz mam 2 susaky samostatne stojici:-D:-D ale uz se tesim, to dokopu manzu nejlepe zitra, a od stredy se budu rožnit:-) no ja myslim ze to opika dost, sama jsem se celý vikend bála abych si neopalila to moje triko co sem v nem stehovala.. ty to byla takova drina.. jsme uplne k.o. jsme to dostehovali az vcera v 9.. a to jsme spali na zemi a vsechno je tam zatim nahazený... no mazec.. jediny co jsem vcera do 11 vyndavala byla kuchyn.. aspon at jsme v jedný sekci pouzitelny..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jak dopadlo patecni oblekani zenicha? ses v tom frmolu ani nepochlubila. Mas nejaky foto?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to ja nevedela kdyz si psala ze tu nebudes cely mesic, tak jsem myslela ze 1. odjizdis do ty prahy
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to mi ani nepovidej.. jak jsem psala ze se zatahuje, tak na byt uz jsme dorazili totalne durch, tam se to trosku zadrhlo.. takze sme se zpozdenim jeli jako blazen do mesta.. vlitnem tam, jeste vic durch.. a? on se na nas ten chlapik usmeje a rekne ze obleky jeste nejsou ze mu je meli sice dovest ve stredu, ale ze chlapik se zatim neozval ]-( ..takze jsme se otocili a zase sli domu.. prej ve stredu uz tam stoprdo budou (jako to tam jdem uz asi po 5tý!!) tak doufam ze uz budou.. ptz jinak jsme pekne v loji.. a to nemohl zavolat.. mel tam na nas cislo.. sme se tam hnali jak blazni.. no ted uz mam i já jeho cislo, takze nejdriv tam zavolam, at tam zas nejdem jak trubky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vidis tak to jsem taky zapomnela se "pochlubit" v pátek mi volali, ze se omlouvaji ale ze skolitelé maji do 12týho dovolenou, tudiz ze me vemou až od 12týho..na prodejnu me nezaskolenou nepusti a abych sedela doma tak to me taky samo platit nebudou.. takze ted musim na 12dni na pracak... ale tak aspon mam nejakou dovcu.. a aspon ten byt uklidim:-) tak mi to ani nevadi, a co lip, nebudu tam muset byt mesic jako vsichni ostatni, ale pouze od toho 12. do konce mesice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak jste se aspon projeli. Tak ted v patek mate mit taky nejaky zkouseni ne, tak to muzete vrhnout najednou
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, si uzijes volna. No tak budes 12 dni na pracaku no, to mas jedno. Aspon si muzes jeste neco dozaridit a pak nejakych 14 dni v Praze preklepes v pohode Co obcanka, uz si ji nechava delat?
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo na patek nemáme nic:-) teda já uz jo.. jdu se svedkyní na podrb a na nakupy:-) samý lepsi veci uz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééé ve ctvrtek davaji hry bez hranic.. jééé :-)))) to se budu koukat.. kurnik..to musime zprovoznit tu tv :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si uz ted budes jen uzivat samy prijemny veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty krasko..jeste zes mi to pripomnela!!:-)) hned mu jdu napsat
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? tak to budu taky cumet, kde a v kolik
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?