Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
uklada se ti to automaticky do slozky stazene soubory, takze kliknes na star a tam mas prohledat programy a soubory, kliknes na to, otevre se ti okno a tam napises stazene soubory a das vyhledat
Odpovědět
Profilova fotka
uz to skocilo na 1hod a 22minut:-D:-D hm to bych mohla zvladnout:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je naprd, tohle pripojeni je desny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: kluci už spinkají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jeste jedna moznost, ze ti to poslu zabaleny v raru ne vsechno, ale po mensich slozkach co?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, ty jooo, to se mas, to je klid vid
Odpovědět
Profilova fotka
jojo klídek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nemohla bys mi to poslat po polozkach?:-D:-D petu takhle brzo? tyjo sikovný:-) ja jsem tu taky sama.. pes prisel do puberty, tak si asi mysli ze jsem "trapna" tak odesel radsi chrapat vedle:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by jsme tu byli do rana nez bych to poslala vsechno tak to zrus, ja to z ftp smaznu a poslu ti to mensi
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé me to nechce otevrit zadny program:-///
Odpovědět
Profilova fotka
uz to mas stazeny jo? ja ti to ted poslala mailem v tom raru, je to odeslany
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to mě pobavilo :-D no Petr vstává každý den před 3 ráno a dneska ho to zkoušení v salonu nějak zmohlo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kliknes na to das ulozit jako, z nabidky si vyberes misto ulozeni plochu, tam se ti to stahne a pak na to kliknes pravym a das rozbalit sem, je to myslim druhy od shora
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn jen se tu objevilo ze to nejde precist, pritom sem na 40% ... petu jeeeezis, chudak.. tak to by manza umrel vstavat takhle brzo.. a ja asi taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D bavíte mě
Odpovědět
Profilova fotka
pellu co je na tom k smichu ? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, ale je to super to sledovat... alka: já bych taky umřela, vstává takhe denně kromě soboty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu to je dobre, aspon se doma nenudis ;-) no fakt mazec, on je ridic?
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyjo holky to je strasny... jako ze jsme aktivni clovek a miluju zmeny tak zacinam to stehovani nesnaset... to je uplne nemozny to zabalit!!!,..huh... ted jsem si malem servala záda:-D:-Dno aspon ze sklo uz je zabaleny.. z toho mam vzdy nejvetsi osypky...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo je autodopravce
Odpovědět
Profilova fotka
97% !!!! oooooo !!! :-D :-D petu no, to je strasny.. tak..dalsi pytel.. sakrys.. 1/4 skrinecky a obri pytel je plnej... tak to mi ty pytle nestaci -huh :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nesnáším stěhování!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu no ja doufam ze tohle je to posledni stehovani pred barackem... x-) a to tam vsechno necham a fakt zapalim:-D:-D:-D treba sklo urcite.ted jsem videla tak luxusni sadu.. naprosto delux.. talir za 60kč, coz mi prislo super, jenze.. nakoupis si sadu po 6ks a mas 720.. a to je pro me ted celkem pálka.. tak rikam.. az do baracku... to pujdem snad jen s posteli a kufrem obleceni:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak se to stáhlo a nic...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nádobí je nejlepší nakoupit všechno v ikee, protože jinde takhle levně nekoupíš a kdykoliv se ti něco rozbije tak můžeš dokoupit po jednom
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je jasny..ale tohle byla tak nadherna sada.. takovou jsme videla jen v tabore v Asku.. ale za podstatne vyssi peniz :-N ciste bilý "talir" ale jakoby zmuchlanej papir.. no proste naaadherny!.. jsem z nich byla hotova.. a tady je to nadobi tak hrozne drahy -takovy to "levný" je mastny jak prase.. fakt.. jeslti mi tenhle mesic zbyde tak tam dojdu aspon pro ty misky:-D:-D:-D no ja teda vubec nerozbijim..za 6let mam asi jen jeden talir..a kdyz rozbiju, tak dokoupim treba jiny.. chtela jsme nejakou echt "svatecni" sadu.. treba az pozvu rodice a tak.. vzdyt je to ostuda to co tu mam :-N tyjo nejaky novy svatebni alba.. jdu se hned kouknout:-) hrozne rada se kocham.. vzdy se zasnim a tesim se jeste o 100% víc x-) x-) ty nevesty jsou tak krááááásnýýýý x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak jedno album je spis reklama...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? který? ve svatebních?
Odpovědět
Profilova fotka
jj ted je prostredni v menu... precti si ten popisek..ale skoda.. ptz tahle svatba by me zrovna zajimala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, omlouvám se, že vám vstupuju do diskuse... :) úplně vám závidím, že to máte ještě před sebou,,, je to úžasný,, ten den je jako pohádka,,, tak si ho nenechte nikým pokazit a užijte si ho naplno :) těším se na fotečky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?