Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze v tomhle kompromis nejde.. bud bude mit manzel oblek a ja musim zmenit saty.. nebo budu mit saty a manzel zmeni oblek.. nic jinyho nejde.. k sobe t totiz vyúada faaakt priserne.. a on nechce uhnout.. takze spoleham jen na ty kalhoty:-( i kdyz je to jeho velikost ;-( no zamluveny to neni ptz to nam rekla na miste..:-// a hlavne je to dobra kamoska svagrovy a samo ze svagrova pece s bratrem a ne semnou.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to je blby kdyz jsou pribuzni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stejne nechapu proc bys mu mela ustupovat ty, kdyz se celou dobu zrovna moc o svatbu nestaral a vse mu bylo jedno a na vse mel cas. Me ti to vcera tak vytocilo a ted kdyz to pisu, tak me to vytaci zase
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem z toho tak nestastna i ted ze sem v noci nemohla spat a zdal s emi priiiisernej sen. ja se asi pujdu do svatby uklidit nekam na psycharnu.. tohle uz je fakt moc:-(( tak ten sen: ten byl taak podrobnej, ja jsem z neho hotova jeste ted.. nejdriv to bylo ze jsem asi 2 dny pred dnem D sla na zkousku ucesu, kytice, malovani a vzala sem si sebou saty abych to videla. no a kdyz jsme byla presne tkaova jaka pujdu tak vylez manza s neeeeedokladnym duvodem ze me proste musi videt (mimochodem tyhle saty byli uplne hnusny svitive zluty se svitive modrou a mela jsme i kloboucek) no a manzel ze se jen chtel domluvit kdy me mel vyzvednout.. tyjo me chytnul rapl a zacla jsem na nej hystericky kricet ze to vsechno zkazil, ze ted uz nebude mit prekvapko, proc to udelal a tak..no hrozna scena.. s brekem sem utekla... ted den D.. ja si nekde na rychlo splasila jiny saty.. takovy nááádherný.. ale.. rano prijeli pribuzny a vsichni takovy nabrucený proste moje svatba=oprus, ze je to nebavi, ze jako co maj delat.. absolutni neorganizace, takze jsme já jako polotovar v "podvlikackach" vylezla a ze je nasmeruju at si laskave dojdou nazdobit auta.. najednou s ezjistilo ze krabice se serpama zustala ve starym byte a ted co? ted najednou casovej pres, totalni nestihacka.. uz jsme tam hodinu meli byt, a nikde nic se nedelo.. kadernice nic.. tka jsme tam jeli ze kadernice me ucese na miste.. udelala mi neco prisernyho, zase jsem kricela a brecela a vsechno mozny(se divim ze jsem vzdycky nebrecela nahlas ze snu) tak sem narychlo nasla jinou kadernici co tam cesala nekoho jinyho, tak ta mi udelala takovej patvar, hlavne mi vyholila strany hlavy takze to byl celkem mazec(jako v negativnim)..konecne jsme se videla a zase katastrofa, namalovana jsem nebyla a byla jsem strasne ubrecená..uz me volali at jdu nebo ze obrad nebude.. no vejdu, totalne hnusna, totalne urvana, a co nevidim, svagrova ve svatebnich satech da se rict ze jen o 1% jinacich nez jsem mela ja, zas me popdala zurivost a zacla jsme tam na vsechny vysilovat...obrad probehl, ale mezitim fotografka oznamila ze si nepreje aby kdokoli jiny fotil, a po obradu se sebrala ze nas nebude fotit ze s eji nechce a ze se tu za tyden sejdem a udelame nejaky fotecky, ze uz bude mit naladu.. tak ja zase hysterii (tohle jsem tam resila hodne dlouho) pak jsem se sla odstrojit do nejakyho salonku kde to byl silenej babinec, tisice natesených nevest, jejich asistentky a pomocnice, vsichni veseli, a ja kdyz tam napochodovala takhle zrizena, urvana, hotova, tak se vsichni zarazili..tak jsem jim s brekem vsechno do puntiku vypovedela a zase jsem brecela jakou ja mam smulu a vsechno, ted me tam zacli utesovat.. no s hruuuuzou jhsem se probrala a jeste ted jsem z toho uplne k.o. (ja mam ty sny tak strasne zivi ze obcas nevim jestli je to fakt a nebo ne)....hrozny... snad s emi tohle nestane..:-((( jinak svagrova ma teda svatebni saty ve stejny barve (jsou to takovy ty anticky, co jich tu hodne holek má) no ona jim rika letní...:-/.. a manza asi neuhne.. a on po me nechce uhnout, to ne, on bude spokojenej kdyz budeme mit kazdej sovje.. jenze ze to k sobe nejde a ze k sobe ani neladime, ani si navzajem neslusime. to uz je mu jedno, on modu neresi a od zacatku mi rika co to je za DEBILNI pravidlo ze zenich jako musi ladit k neveste.. ze to je nefer, ze chce taky mit neco co se libi jemu..:-/ no, ja uz na to fakt stvu.. at si svagrova jde ve svatebnim.. at si manza jde v obleku a budem vypadat jako blbci.. uz je mi to fakt jedno.. co ja si budu nicit zdravi? co ja za to muzu ze jsem puntickar a chtela jsem to mit vse tip top a kdyz uz se "sralo" vsechno okolo tak aspon nás jsem chtela mit tip top..vzdyt na nikom jinym nezalezi.. no a mam to..tak budem vypadat jak od cirkusu a je to |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
sem se zas rozkecala...:-/ tyjo ja jsem tak zoufala :-S ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... mam pocit ze jsou to tyhle (bez vlecky)....nj... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ty saty jsou hezky, na plaz akorat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty sny jsou proste jen nervy a pocity co si zazila v ten den a tak. Uvidis dopadne to dobre
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a vis ze je i to uz jedno? jen chci abych byla hezká já.. kdyz uz to je o me, tak at jsem aspon hezká :-S vse ostatni je mi jedno.. uz jsem volala i mamce at si vezme taky ty bilý saticky, preci kdyz ostatni jdou bez problemu, tak chci aby moje mamka byla taky jako princezna..kdz uz, tak uz
Odpovědět
Profilova fotka
aby te to nemrzelo kdyz takhle kazdymu ustoupis
Odpovědět
Profilova fotka
a co mam delat?? svagrova tam je to dost ostry uz normalne, tchyne, no to je taky samo o sobe...u mamky mi to bude jedno, rozhodne se nebude snazit vypadat lip nez nevesta |-| ... jediny komu nechci ustoupit je manza... a to je ten problem.. uz i holky v jinym tematu mi proste potvrdili ze to k sobe nejde.. a fakt nejde... :-S chjooo, vcerejsek mi byl fakt cert dluznej... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vim ze to je tezky, ale vim to podle sebe. Ja taky pokazdy ve vsem kazdymu ustupovala, a kazdej mi kalil na hlavu. Ale uz jsem se trochu z toho dostala a ted uz si jen tak vsechno nenecham libit a kopu okolo sebe jinak alka, co myslis z tveho pohledu ze je lepsi, mit bazen v baraku nebo venku a nebo oboji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa no jak se to vezme lepsi... lepsi je to asi v baraku, ale musi to byt spravne podchycený, jako izolace, odvetrani a tak.. nebo nejlepe v zimni zahrade která by se na leto odtahla... ja mam teda radsi venkovni:-)) no tak sme se porafali jako krava.. tak jsem to nacala co stim, tak nejdriv kopal kolem sebe, a ze jsem stred vesmiru kdyz to musi byt podle me a k mym satum.... no tak jsem mu rekla ze s emoje prodaji a proste si pujdu pujcit jiny... tak aspon to "uznal" (nevim jak to nazvat kdyz krici ze je kravina aby saty skoro za 10ku s eprodali kuli obleku za 2500)... ze je mu to jedno, ze si pujde klidne v cernym, ze to je zajebana svatba atd..no.. neco takovyho jsem celkem cekala..:-/ ptz do toho obleku se zblaznil.. no a jeste mam vycitky ze "sem strede vesmiru" .. pritom kdyby mi ty modrý byly, tak bych je klidne prubla...:-/ me uz je totiz fakt vsechno jedno:-/:-/ :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja prave myslela z pohledu baraku co je lepsi. ti rekl ze to je zajebana svatba jo? Tohle mi rict, tak ho poslu do pr a reknu mu at si to udela jak chce
Odpovědět
Profilova fotka
jako obhajoba bylo ze ho prej dozdobim tak aby ke me sel.. hm tak to bych mu musela dat taky kytici.. jinak asi tezko
Odpovědět
Profilova fotka
bych se ho zeptala jestli se vubec chce zenit kdyz se takhle chova, to neni mozny
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem se ho ptala.. ze chce, a ze to tim zase pretacim(jako kdyz jsem s eho na to zeptala) ze to je snad uplne neco jinyho..to bys ho musel aznat... je urazlivej (je to býk) ..sel radsi cvicit, doufam ze uz prijde vyprchanej... no kdybych mu rekla at si to udela jak chce tak pujde v tom obleku a zadnej problem.. on roste o svatbe nechce slyset, nechce resit, ale zenit se chce.. :-| tak me to vyhovovalo ze sem si to delala zcela podle sebe, ale jedinýýýý co po nem chci je ten debilni oblek.. a to je proste ten nejvetsi problem...
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vim.. uz ho taky znám.. boze to bude komedie.. u nas vsichni smrncovni obleceni podle etikety.. u nich to bude asi dost vtipne... to si asi uriznou ostudu samy.. teda tchyne ne, ta mi ukazovala celkem slusnej kostmyek:-) ale jak rikam, oni a si jdou treba v pytli.. uz neresim..kdyz mi rekli ze 50% na odpoledni party prijde v kratasech tak co? budu si rvat vlasy? ne.. jen ten zenich zlobi.. asi si vezmu bic a zmasakrujuho a bude:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka: jen vezmi na ženicha bič :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak širokou organzu na stůl??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petu.. vid? mohla bych, az prijde tu stat a rict mas neco proti? tak pojd:-D:-D:-D no ono je mi ted do smichu ale uz to vidim jak prijde jak pupen a hlavne plnej sil jelikoz jeho kamaradi ho ucite nabudi ze to moc hrotim:-D:-D:-D nj chlapy:-D:-D a já bych byla nejradsi kdyby sel volne.. treba jeany sako... nebo jen kalhoty a vestu.. nebo jen kalhoty a kosili... libi s emi tenhle volný styl zvlast v lete.... no uvidime.. v patek v 17:00 jsme objednaný na ty "normalni" obleky tak tam se to asi rozsekne.. kurna. nejradeji bych vzala saty a sla do toho salonu at ta pani sama vidi ze to k sobe nejde.. nemam ráda kdyz se prodavacka snazi neco za kazdou cenu prodat:-/ rekla jsme to tam 6x ze to k sobe nejde.. tvhyne porad rikala jak to manzovi slusi, svagrova jeste vic, a prodavacka ze nam ho nechá dovest z tabora.. kurnik.. jsem já vubec potreba???:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu ja si nakonec objednala tu klasickou siri (nevim kolik to je cm.) a tu jakoby zmuchlam:-) takze nevim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
klasicka sire je 36 cm/9m v roli, nekdo prodava ale i siri 40, to zalezi od koho ji koupis
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no já právě nevím jakou šíří a pak se bojím aby byla stejná jako mašle na židlích!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak mas sirokou masli na zidlich? ja ji mam ted na poste, coz mi pripomina ze bych s emohla oblect a dojit si tam pro ni ted..at se sni muzu pomuchlat nez prijde uzurpator:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít mašle od té paní s potahy, půjčí mi oboje. a teď sem koukala na její stránky, že prodává i organzu šíře 40cm tak sem jí psala, jestli je barva shodná s mašlema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holky prosím vás, nevíte kde koupit dekorační písek v kameném obchodě???
Odpovědět
Profilova fotka
ja ho koupila normalne v kvetinarstvi, pul kila za 30,
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo paradni.. tak devcata, jdu na postu.. otazka 20minut max.. mam ji velde panelaku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?