Menu Forum

Svatba v jižních Čechách

11. únor 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 to jsou extremy..misto toho aby bylo 25°pernametne, tak je bud 16 a nebo 36..emoticonemoticon
21. čer 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 a mě by těch 23-25 tak vyhovovalo!!!!!!!!!
21. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
Registrovala se 14. března 2010 na beremese.cz. Přidala 3996 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ohniste uz je pryc emoticon
21. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jj to me taky, na to mam nejvic kousků obleceniemoticonemoticon
21. čer 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ja uz si taky varim bramburky emoticon
21. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ja uz mam dopapano.. bylo toho teda hodne malo.. ale musim si zvykat...
21. čer 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jak to zase?
21. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no jelikoz tam budu na ubytovne a pochybuju ze mi tam budou vyvarovat bezlepkove..takze to bude pro me takovy odtucnovaci tabor:-/

holky tak ja se prozatim loucim..cácorka uz se sem prý riti...tak zatim ahoj
21. čer 2010 ve 12:57  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak to bude prdel, elikoz jestli zhubnes, tak jsem zvedava jak budes par dni pred svatbou upravovat saty
21. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jj, tak ahoj
21. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak jeste neprisla.. to je tak..kdyz se domluvis ze si zrusis dovcu aby mohla prijit...je pul druhy a ona nikde.. no kazdopadne ja odchazim v pul 4 a je mi uprimne jedno ze to treba nebude doresený emoticon ..

no tak kdyztak bych zas zabehla za tou pani at mi je jeste stahne emoticon myslim ze pri takhle urgentni zalezitosti by se jednalo o zalezitost dneemoticon
21. čer 2010 ve 13:33  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak snad prijde brzy
21. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel. Region Český Krumlov.
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 370 příspěvků. Má 6 přátel. Region Český Krumlov.
 ahoj holky, já už mám taky prázdniny, tak začne zařizování...jupííí
mimochodem dneska sem totálně vytočené, poté, co mi ve zlatnictví zničili rhodiováním perlu a nahradili jí nějakou jinou, tak ta nová se mi po týdnu odpadla!!!!! mám pocit, že budu vraždit!! sem to volala zlatníkovi, kterej úplně v klidu, že mi to tam teda nalepí zpátky....radši tam pošlu přítele, protože bych tam udělala takovou scénu, že to svět neviděl....debilové prostě kreténi vypatlanci!!!
21. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 leni ahoj, jj to nasere
21. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
 mysak: no to si piš, sem úplně vytočená. Co to je jako za profesionalitu? tak když to neumím, tak řeknu, že to neumím a neseru se do toho...místo toho, abych měla památku, tak mám akorát stres a nemůžu prstýnek nosit...a to sem ho nosila i tak málo jen když jsem šla ven...
21. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jj rozumim ti, taky bych zurila a byla silene nasrana
21. čer 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
 no navíc, když ve zlatnictví sou úplně v klidu že jo...zlatý ručičky zlatnický opravdu
21. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 tak ja jeste nevidela firmu ktera neco zmrsila ze by uznala pravdu, tak proc by nebyli klidni ze
21. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
 no jak mi zničili tu perlu, tak to se mi omluvil několikrát, ale to ti to stejně zpátky nevrátí, že jo...
teď by se mi asi neomluvil, protože bych na něj asi tak 5 minut řvala....
21. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 jj presne, omluvou ti perlu nenahradi
21. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ahojky holky.. tak jsem tu nakonec ztvrdla do pul 6!!!! takze jsem na trenink prisla o 10min pozdej a domu jsem se dostala az v pul 9 naprosto k.o.-- fakt debilni prace.. ty dámy jsou absolutne mimo, vubec netusi která klimbá, takze jsem jim jeste utekla, fakt nemohly prijit driv.. to bylo samy kaficko a svacinka..grr, ty me zas vytocily.. ani ne tak ony, ale taky sef, od 3 rikal jak prijde ze do 20minut a kdyz jsem v 5 rekla ze odchazim, tak mi po nich akorat vzkazal at tam sem, ze to musime doresit.. kdyz jsem mu volala at si polibí ze nebudu zachranovat firmu 3dny pred tim nez odchazim ze si vzpomnel brzo a ze ja proste pondelky nemuzu at si laskave vzpomene nekdy jindy, tak mi to nebral!!! tak to me vytocilo uplne do otacek, dala j sem mu poslednich 15min, a on fakt prisel, a hadejte proc sem tam tak AKUTNE musela na nej cekat? aby se zeptal jestli sme to doresili!!!!! to s emohl zeptat jich!!!!! a aby mi rekl at durhej den zavolam monterovi kdo potrebuje jeste faktury!!!!!!!! to mi mohl rict po telefonu!! jezis ja byla jak parní válec kdyz jsem odsud utikala..

takze lenixko uplne te chápu, a to co ti udelali- no já znám sebe a vim jakej jsem cholerik, takze udelat mi druhej takovej kix tak tam opravdu napochoduju a udelam jim opravdu scenu!!!! vzdyt si to zaslouzi! jednás snima v rukavickach a oni se ti jeste vysmejou do tvare.. jezis ten by me nastval, mozna bych tam taky poslala manzu, jelikoz ten by tam ten vyrvál udelal jeste vetsi nez já, a na rozdil ode me "hysterky" z nej jde opravdu strach - emoticon emoticon emoticon fakt..to jsou lidi..

no me zas dneska dostala ta "zenska" s tema satama to snad nikdy neskonci.. dneska mi napsala pro zmenu(ona neni na dovolený???) ze 3x postovoný to neni (i kdyz je to tak psany v pozadavkách) ale ze to je pouze jedno postovny a 3x poplatek za to ze to je v jedny krabici.. aha, rozumim, takze tim ze se saticky budou tesnit na sobe já platim 3x?? no to je logika jak stehno..at si to vymlouvá cim chce, od tohodle cloveka uz nikdy nic nekoupim a hlavne dostane dost negativni koment...a jeste se zapirat.. tss.. fakt hnus, kam ten svet speje.. emoticon

abych tady zas nesirila jen negativum, tak ahooojkyemoticon) dneska máme krásneemoticon ne dneska mam fakt dobrou naladu.. dokonce jsem se smilovala nad tema cacorkama a udelam jim tu instrukce jak pro nesvepravné, aby oni meli klid a ja pak taky....emoticon takze tu jsem dneska az do 3emoticon)doufam ze tu taky budeteemoticon

holkyja zacinam byt z ty svatby celkem slusne nervozni emoticon
22. čer 2010 v 08:27  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 týýjo holky, ted jsem videla ty fotky tý mojí kámošky.. boze to je náádhera!!! jéé ja uz chci takýýý, uplne me to do vcuclo emoticon emoticon emoticon fakt se jim to moc podarilo.. naaaadhera emoticon emoticon
22. čer 2010 v 09:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 teda holky kde jste?? celej den nikdo?? emoticon emoticon
22. čer 2010 v 11:25  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ahoj alka, ja byla u nasich
22. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
fotoportrét
fotoportrét
lenixka
1
 alka: já pracuju na zahrádce a do toho předěláváme kuchyň...takže moc nestíhám...ale zítra vyrážíme na další obhlídku místa a napevno se domluvit...musím co nejdřív objednat óznámení...protože už se to nějak moc rychle blíží....hrůůůza
22. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 lenixka jj uz je to hodne za pár...

holky .. ja mam ty moje veleradosti vyvázený velesilenostma.. tak jsme vysolili penez jako hruza za bytecek, ale uz se tak moc tesim, no a hned na to napsala svagrová ze si vybrala v pujcovne saty, kremový... plesový..no ja ze me klepne... tak ona ze to neni takovy hruza at s ejdem podivat.. tak jdem.. no a co myslite?? je to ta samá barva co mam já saty emoticon kdyby aspon byly kratky tak je mi to sumak..no ale nastesti nejsou uplne klasicky plesovky, ale jsou to takovy ty empirovy svatebni saty...takze to bude mazec.. plus je to kadernice takze planuje vele uces, nejaky drdol nebo neco... ehm.. asi si nas budou plect.. muzu vam rict ze jsem zrala na celou lahev..tchyne ze chce taky tu barvu.. nebo zlatou... takze jsem AAAAABSOLUTNE rezignmovala.. at si jdou v cem chteji a pisu máme at si vezme taky ty "svatebni" bilý, ji strasne slusi a kdyz tam budou ostatni, tak proc ne i ona.. to bude bilokremova svatba..aby nas tam s manzou rozpoznalyemoticon(

a dalsi pecka?? manza si v ty pujcovne zamiloval oblek.. ale totáálne a nehodla uhnout.. oblek je proste uzasnej, a silene mu slusi, maj i jeho velikost (zkousel zatim jen sako) ALE?? je to lesklý bilý s pruhem.. meli tam "moje" saty a ABSOOOLUTNE to k nim neslo... proste neslo.. vypadalo to priiiserne.. on lesklej bilej jak andel.. ja uplne zlutá... no proste to neslo.. manza ted protestuje.. proste ho chce za kazdou cenu, a mrmlá ze proste ze kdyz se má ke me hodit tak on pujde v pytli.. tkaze uzasny.. nejen ze mame jiny prsteny..ale my k sobe nebudem ani ladit:-// meli to tam i v sedý, ten byl uplne dokonalej, ale néééé ten uz je hnusnej ... tak ja nevim co delat... je to sice hnusny a zakerný, ale ted se modlim at mu nejsou ty kalhoty... jeelikoz ten oblek se nedá objednat... ani upravit.. emoticon emoticon emoticon dnesek mi byl cert dluznej.. a to to zacinalo tak dobre...
22. čer 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ahoj alka, nj den blbec, obcas takovej den se najde. A proc si nezkusil kalhoty kdyz si zkousel sako
22. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ptz ty tam nemeli...prijdou az pristi tyden.. no ta svagrova me jako hodne nasrala.. nebo spis- zoufalstvi...emoticon((

jeste je tu jedna moznost..moje saty prodam a pujcim si tam jedny.. meli tam uuuuuzasny tyrkysový...a ty by sli k obleku..:-/
22. čer 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenra
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 231 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lenra
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 231 příspěvků. Má 6 přátel.
 Teda Alka, to mě by tedy nas.... Já nejsem nijak háklivá na to, kdo v čem půjde. Klidně ať si jdou od hlavy k patě v bílým, ale dlouhý bílý, nebo světlý bych asi neskousla. Tak zkus švagrový říct, ať se nezlobí, ale že v podobným odstínu máš šaty a nerada bys, aby je měla. To snad musí pochopit ne?
22. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
mysakajaja
  • Neví, kdy bude svatba
    Region České Budějovice
 ty ses blazen, takovy nervy si vytrpis kvuli satum, davas je dohromady a ted je chces prodat jen kvuli tomu ze manza si dupne kvuli obleku? Blbost, nejakej kompromis domluvte, nebo skoc do toho salonu a domluv se s tou pani, ze az je prijde zkouset at mu rekne ze na vase datum uz je zamluvene
22. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš