Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
noooo tak to je super.. ]-( tak jsem jim napsala at mi to poslou jeste dneska ze mam jen 4 dny na moji adrese, a ze jeslti potrebujou bankovni vypis o potvrzeni o zaplaceni tak jim ho obratem poslu... no a vis co mi napsali? tohle je automaticky vygenerovaní zprava, osoba starajici se o zakazniky ma dovolenou, budeme se snazit vase emaily vyridit co nejdrive ozveme se Vám po víkendu... no tak to me trefi..tak to mam asi po satech.. nejen ze se netrefi s adresou, ale jeste budu mesic pryc takze nebudu shcopna si na ty nový adrese ty saty vyzvednout..takze je asi budu muset prepsat na manzu, at mi je vyzvedne :-S zis.. doufam ze budou aspon ze zlata :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aspon jedna dobrá zprava:-) tchyne se do toho dala a pece jako o zavod.. tyjo ta mi toho napsala.. to se snad ani nesni:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem nerekla ze ji neslusi, jen ty saty na ni moc nevyniknou a vypadaji obycejne a ty si to s nimi neprodiskutovala? to bude asi tou sobotou, jak jste parili a vcera jsi uklizela no je, ale letniho pocasi se mame dockat zacatkem cervence
Odpovědět
Profilova fotka
petu takze ted uz mas prazdniny?:-) mysa ja taky nerikam ze si nerekla ze ji neslusi:-) jen rikam ze me se to na ni hodne libilo:-)) mysa prodiskutovala, ale oni mi po týdnu zniceho nic napsali jeste o ty dalsi penize..takze uz se o ty saty "taháme" tak mesic?..:-/ nn celkove mi bylo vcera hrozne spatne, a nemyslim jako opice..no snad se z toho dneska "vybeham"..
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, ahojky, to vim ze si mluvila o zkousce ucesu, ale nejak jsem nepochytila a o co jde :-) alka a neni to po tomhle vikendu? dnes je pondeli rano, tak jeste nemusi byt v praci a kdyz to jeste neposlali, tak jim posli jinou adresu
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ja myslim alka s tema druzickama ze si to neprodiskutovala? To je teda dobry, ty se o ne tahas takovou dobu a oni chteji dalsi prachy jo? neni to trochu divny? Takovej mensi podvod jak vylakat vic penez?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa petu delala zkousku ve skole.. ne uces:-) nn to mi napsali ted, ptz jsem jim napsala ted ze jsem jim to doplatila, ale at hnou, ze jsem na adrese jen do vikendu.. a prisla mi na to tahle odpoved.. jj normalne jim to napisu na tamtu adresu a s jinym jmenem- jenze ja tu adresu jeste presne nevim :-N vim jen ulici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo ahaaaaaaaa, uz to chapu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá ja jdu doooomu.. co to je za den dneeeskaaa??? ]-( =-) mysa no rekla jsem jim jestli jo, netvarily se na to, tak se jich ptam at mi reknou nazor, oni ze ne kdyz si je budou kupovat samy, tak jim rikam ze kdyz jim je koupim, jestli je to ok, a budou je na sobe mit... no tak ted je to najednou problem.. jedna se vcera krizovala, druha rekla ze tam ale nebude stát a bude sedet mezi lidma ze nesnasi pozornost, a jedina ta treti z toho ma radost :-N nn to bylo to troj postovny.. ja jim to zaplatila a oni se ozvali teprve az ted ze to chtej doplatit a ze chtej 3x postovny (i kdyz to jde v jednom baliku) ]-( no a kdyz jsem jim napsala ze je zaplaceno, ale ze to je nehorazne a at mi to aspon poslou urgentne, tak mi napsal ten vygenerovanej mail.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty jdes domu? to si tu dlouho nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejdu domu:-) rikam to ironicky ze to je tady dneska fakt nářez :-D nemuzu jit dlouho, cácorky porad neprisli.. jedna se tu mihla.. a prej ze prijde po praci.. hm .. tak to tu ja ale uz nebudu..fak tne..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-) ja pujdu po desaty nakoupit, tak tu hodku nebudu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to tu zemru.. nikam nechood... ani nevim kdy mi prijde ta druha.. to tu pak taky nebudu.. asi na dlouho.. prej vsemu nerozumi, tka ji to budu muset vsechno udaj po udaji objasnit..tak to bude asi taky ocistec.. jinak uz mam zase 2 mikiny a jsem na cajich:-D docela prca:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je prca, pomalu konec cervna a ty ses tak nabalena
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale div se mi, kdyz jsme tu bez oken a jeste v pruvanu..a jeste kdyz je tak krááááááásne 8-( tyjo to to leti to je sileny.. za chvili budeme mit po svatbe a bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je oblacno ale je to mistama roztrhany a obcas vykoukne slunicko. Mam otevreny balkon, tak asi zima tam nebude, netahne mi to sem jj leti, za chvili bude po prazdninach, a budou zas vanoce
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to mi povidej, celej vikend(nevim proc :-D ) jsme porad mlela o vanocich.. jak uz se tesim, a jak chci uz aby byli.. ja je totiz uplne miluju:-) tu budou ani nemrknem:-) jsem zvedava jaky dostanu smeny, a jestli budu na vanoce slouzit:-)) nu tady je zima.. si rikam, kdyz jsem rano koukala na snidani s novou, jak je mozny ze v celý cr je 19,20°a tady na jihu 16°a dest... :-D :-D :-D ale tak nejak jsem to cekala po vcerejsku.. to jsem se snazila doma i zatopit jaka tam byla zima:-D:-D no, marne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo už mám prázdniny!!!!!!!!! už mám objednanou veškerou dekoraci, včetně podvazku a mandliček.. takže už jen půjčit petrovi vestičku, kubíčkovi oblek a pak už jen nakoupit jídlo, zaplatit dort, fotografa, dj a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak aspon to je dobre:-) tak to jsme na tom stejne, my jdem jeste v patek na ten oblek, jelikoz minule nemeli cas, a pak uz staci taky jen platit platit a platit.. a je hotovo:-)) nevim jak s tou restaurackou.. nevite jak se to plati? pred? po? nebo na fakturu? preci tam nepotahnu ve svatebni den tolik penez :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: většinou se platí druhý den, ale myslím, že i faktura by se dala domluvit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu no prave ze bych to platila den poté, a nebo na fakturu.. nedokazu si to predstavit to platit ten den:-) musim se zeptat edith az se vrati:-) jéé to je neuveritelny jak mam kazdy den "zaflákaný" nejakou schuzkou.. mam snad uz jen 2 dny volný a pak tradáá ... to prijedu primo pred.. to bude asi tvrdý navrat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ještě sem neslyšela o případu že by se to platilo ten den..
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? ja jsme tu u hodne holek prave slysela-teda cetla- ze to po nich chteli hned ten vecer, a nebo hned ráno druhý den -v pripade ze u nich prespávali.. no to si snima jeste domluvime, jedem tam asi 10dní predem:-) tak je to jistý, v pátek se stehujeme.. jupíí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo je to určitě o domluvě :-) Ale tahat na svatbu takový peníze bych teda rozhodně nechtěla. Maximálně bych jit do dala třeba den před a doplatil by se zbytek třeba. Jak nějakou zálohu, aby teda měli jistotu, že zaplatíte. tak super, stěhování bude :-) to budeš mít hezky celej víkend na to abys vybalila. Já zrovna uklízím, už to chtělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu no hlavne jsme to takhle uchvatali kuli mymu odjezdu.. vlastne bych odjizdela jako bezdomovec, a vracela se do "ciziho" :-D takhel to v klidku presunem a ja budu mit sanci na to aspon neco vybalit a zvyknout si na nový..:-) jéé tak to uz bych mela docela pohnout, doma jeste neni s nicim hnuto :-N jj taky jsem premyslela nad zalohou predem:-) doufam ze az budu separovana v praze, tak ze zacnou byt zase 36° :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem tu, holky tam je hnusny dusno, jsem si vzala mikinu a myslela jsem ze se upecu, jsem prisla cela spocena
Odpovědět
Profilova fotka
mysa??huh? =-) =-) tak ja zrovna ted premyslela ze si domu dojedu pro rukavice...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? no ja jsem si po ceste nadavala ze jsem si nevzala tricko, asi bude odpoledne pekna burina
Odpovědět
Profilova fotka
no ti rikam 16°a jeste v pruvanu.. takze klada jako prase... mam 2 mikci, kalhoty a klepu se tu.. ted si asi pujdu ohrat obed at mam aspon neco teplyho v sobe... no jo, vy tam máte takhle teplo se nediv kdyz mate kousek ohniste:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je taky zima. otevřela sem na chvilku větračku aby se vyvětralo a je tu kosa!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?