Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebnimandle.cz/27%7C.k.... já jí objednám asi tady
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlasim prichod
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj tyhle znám- ale me by to nedrzelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak to? proč myslíš, že by ti to nedrželo??? Nakonec sem objednala mandle bílý s čokoládou
Odpovědět
Profilova fotka
mam na to moc tezky a povysli prsa... :-N a to by musel byt zazrak.. kdyz mi to nedrzi ani ty saty- coz je hodne podobny styl jako tahle podprda, tak pochybuju ze tohl eme udrzi.. proste musim mit raminka :-S ale holciny co jsou hubeny nebo maji pevny prsa nebo mensi si to nemuzou vynachvalit.. nevím no :-N zkusit to muzes:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je pakarna. Vcera jsem si stahla ten publisher a delam znova svatebni noviny. Ale je to super. Mam tam vse co ve wordu, jen z nejakych 25 stranek budu mit asi tak deset :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, holky sem debil, poslední zkouška a já jí nedám!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to pellu?
Odpovědět
Profilova fotka
petu jaksto? to je mi lito, ale tak urcite mas jeste nahradni termin ne?:-) sice to bude asi s dojezdem...ale zkousku priste urcite dás:-) uz vis do ceho jdes:-):-) jinak ahojky holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alka holky tak noviny jsou hotoove
Odpovědět
Profilova fotka
jo diky bohu ze mam noviny taky z krku:-) a uz i vytisklý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to me teprve ceka, ale z nejakych 25 stranek budu mit jen 13 a pokud to dam oboustrane tak jen 7. Coz je super a vypadaji taky super, rozhodne lip jak v tom wordu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co jinak alka noveho? co jste delali kdyz jste nikam nejeli?
Odpovědět
Profilova fotka
no party se presunula k nam.. takze jsme vcera koupili gril domu tak jsme pekne vyudený, ale teda, mnamka:-) vsechno maso padlo..:-))parili jsme do 3 ráno, takze ted tu jen uklizim..ale uz bych mela zacit vic balit, jelikoz uz mam jen 4 dny na to to tu zabalit a to je docela krizovka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? jste grilovali v tom vasem krcalku? fiiiha, to jste teda dobry a hlavne vasi sousede jsou tolerantni :-D :-D :-D to zvladnes, budes mit volno a holt kdyz ted v tydnu prijdes z prace, tak se budes muset dokopat no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj bylo tady docela husto, ale super:-) proc by meli byt tolerantni, je to gril na doma, takze to asi o necem vypovida:-) nehlede ze jsme posledni byt:-)a sousedy máme jen pod sebou:-D a bylo to super :-) neni to na drevo ale jako elektrickej gril, ale masicko z toho bylo jak z opravdovyho grilu no uz jsme to vymyslela,, mam jeste 3 dny dovo, tak zitra do prace kuli tem cácorkam musim, tak si vezmu utery a stredu a zabalim to tu...
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo no vidis, ti to rikam ze to zvladnes v poho
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaaaaa ja mam memory od webera jen instrumentalku, ja budu zase predelavat hudbu na obrad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky prostě sem toho asi věděla málo. Myslela sem, že na trojku to je, ale bohužel.. neštve mě ani tak to, že sem to nedala, ale to, že je to poslední zkouška a další termín vypíšou až na září :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D hudbu na obrad nemam vubec a s hudbou si nevim rady vubec..to si asi necham na dlouhy vecery na skoleni.. hele na CT24 davaji tu svedskou princeznu, ted, tu svatbu.. teda musim ji zkritizovat:-D saty s emi nelibi, ale ty korunky co tam maj vsechny ty pani/dámy/ slecny.. uáááááá ty souuuuuuuuuuu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem videla uz vcera, saty se mi taky nelibi, na princeznu jsou takovy nic moc, obyc, akorat ta vlecka je obr. jinak korunky jsou fakt nadherny pellu, ja vubec nevim o cem mluvis
Odpovědět
Profilova fotka
to je husty, ted koukam na ct1 na to gala a ted hrali a tancovali na pisen co jsem chtela dat do prvniho tance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je mi lito:-(( mysa no ja to vcera hledala ale nenasla jsem to a dneska jsem na to narazila.. nj jsme objevila ameriku:-D:-D jako ty saty s emi pak libily, po delsi dobe, me se libi tenhle lesklej saten.. ale je fakt ze na princeznu jsou strasne obycejný... ani kaminecek.. me s emoc libily ty co mela zrejme mamka nevesty- kralovna, ty ruzový.. kurnik ty byly x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak poslusne hlasim ze baba metračka me opet minula, a jeste kdyz me minula tak zacla neco priserne kricet a rozmachovat se rukama:-D nevim co rikala mela jsem sluchadla.. jestli neni treba nemocna :-N jinak holky dneska mam den teda..mela jsem mit dovcu, ale kuli madam co si porucili moji pritomnost jsem do prace sla.. dneska je na jihu takova zima ze to neni mozny.. prijdu do prace a taky vsechno pod igelitem.. tak si rikam co se deje? a oni nam tu dneska budou vymenovat okna!! 10 oken na levo, 6 oken na pravo.. fnuk..tak to tu umrznu dneska.. :-N jinak dneska to budeme mit za 66..kurnik to uz je docela za pár :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mysa
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty saty me zas rozcilili.. to vis ze jsem to musela uhradit, ten doplatek za 3x postovný.. to je nehorazny, premyslim ze bych napsala vedení aukra.. nebo udelalila neutrální koment.. fakt, tohle jsem jeste nezazila:-// mysa a jak se mas dneska ty?:-) ja budu mit dneska asi hoooodne dlouhy den... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, to je teda fakt divny, tohle se nikde nedela jak to ze mas dlouhej den? no ja ted videla moje saty na jedny holce pri zkousce a jak je hubena, tak to na ni mov nevynikne a vypadaji obycejne
Odpovědět
Profilova fotka
no a to jeste dodávám ze maji 4dny na to aby mi je dorucili..:-/ taky uzasny.. debilni saty.. ze jsem do toho sla, stejne se mi na to vsechny zacly tvarit ze jako jsem se zblaznila :-S TED... to nemohly rict driv.. no uz to radsi nebudu resit... |-| mysa myslim ze vim jakou holcinu myslis, jsem si rikala jestli to nejsou ony, no me se na ni prave hodne libily:-) no dneska mam dlouhej den, ptz jsem nemohla vubec spat a jsem takova hotová, jak kdybych za sebou mela nejakou tezkou manualni praci.. nevim, takova vyrizena.. a celkove mi ten den vubec neutika.. prijde mi ze uz jsem vzhuru minimalne 8hodin.. a ono je teprve 8:30....:-/ a dneska je prej prvni letní den:.-) prý nejdelsi den, a nejkratsi noc...tak to je taky for, tady prsi, 15°.. to jde..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: mluvila sem o tý včerejší zkoušce. A gratuluju že máš hotové noviny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?