Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, alka to je super, že budeš mít práci. já tady tak často nejsem nebo chodím jen číst, takže nemám potřebu si od tebe odpočinout :-D a jaký byste do těch pytlíčků daly mandle vy???? Cena pytlíčků je směšná a pán mi volal, že je mají skladem, takže hned jak dorazí platba odesílají. A taky sem objednala organzu na naše auta, kamínky na výzdobu, podvazek, okvětní plátky, dekorační písek a sestřenka mi v ikee koupila skleničky na víno který na dekoraci použiju. Takže mám vše kromě svíček na dekoraci!!!Jupí!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekujuu:-) jinak je to ten designer kuchyni:-) uz jsem to delala, ale u konkurence:-) a je fakt ze tohl eme bavilo nejvic:-) mysa no doufam ze tam bude nejaky net nebo neco..nebo aspon wifina budeme mit od 1.7. dva notase..tak by se to dalo.. tak to je super ze botky jsou super:-) me prisli rukavicky a teda na pohled jsou super, ale na ty ruce.. já ti nevim.. asi to musim videt k tem satum, zatim nic moc, jak kdyz mam ty rukavice na uklizení -ty gumový:-D:-D jinak ted tu asi moc nebudu, dneska jsem byla na kytkach a na obleku, tak je to aspon zarizeny, ted s emi to nejak smrsklo:-D:-Dmyslim ten cas:-D petu to jsem ráda:-)) nj je hezky je jasny ze tu nebudes vysedávat:-) ja nebýt v praci tak tu asi taky nejsem pecena varená:-D Tak to je super s tou organzou, ja ji ted taky musela dokupovat, hlavne kuli tem autum.. uz s ena ni tesim, doufam ze bude mit tu barvu co tam presne maji na obrazku :-N to si sikovná:)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak kdyz to vyjde, tak to bude gut kdyz sem obcas vlitnes je to nezvyk oproti klasickym spolecenskym rukavickam
Odpovědět
ahoj holky mysa - ja uz jsem si myslela, ze ti prijel pritel, ze si tu temer cele odpoledne nebyla:)))
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli to vyjde tak bych tu mohla byt kazdy den(vsedni) ale pro zmenu odpoledne.. mysa no jsou hodne zvlastní, ale ta krajka je fakt pekna, ale asi mam dlouhy ruce nebo co, nejsou na mý ruce tak "dlouhy" jako na obrazku.. tak to je asi jediny, ani nemaji tu krajku na zakonceni, ale to si tam kdyztak nasiju, no zkusim to asi az budem v novým, a vypada to ze saty si nejdriv zkusim az v srpnu:-D:-D jelikoz manza si to nastavil tak aby nemel sluzby o vikendech az budu jezdit domu, takze celej cervenec je paséé :-D:-D petu jestli budes mit ty pruhledny pytlicky tak bych tam dala ty burghundy mandle, a nejakou cervenou masli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: ahojky, ne jen jsem byla na nudne navsteve u nasich :-S alka: jak to? kam ty rukavicky mas?
Odpovědět
mysa: aha, tak to jo:))) holky, ja porad nevim, co s dortem... jestli si ho mam nechat udelat v MOka nebo v Praze a prevezt to...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze by bylo lepsi z moka, mas to v lete, tak aby tu dvouhodinovou cestu ten dort prezil
Odpovědět
no prave, ze pani, ktera by to pekla s tim ma zkusenosti, ze to dokazi prevezt - ze se to zchladi, az temer zmrazi, a pak se to preveze v termoboxu... nejak se bojim toho, ze se z Moka roztece... Koukala jsem k edithn, mela ten dort krasnej, ale pripadalo mi, ze se ta poleva rozteka, nebyla takova hladka... az se tady objevi, musim se ji zeptat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz mas takovouhle moznost, tak proc ne
Odpovědět
ja nevim, mozna se tim dortem zbytecne zabyvam, ale pripada mi, ze nikde nemaji, co bych chtela... navic nechapu, proc v cukrarnach nedelaji ochutnavky dortu...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jaký ty mandle??? alka: rozhodla sem se, že decentně ozdobíme auta ženicha a nevěsty a ostatní dostanou jen stužku do předních okýnek, jinak to řešit nebudu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: mě se ty burgundy taky líbí ale chci znát názor ostatních aby to nebylo třeba moc
Odpovědět
Profilova fotka
nedelaji? to se divim, vetsinou se na ochutnavku objednavas
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já se teda v cukrárně na dort neptala, ale taky sem neslyšela že by dělali ochutnávku. Já sem objednávala vloni příteli dort podle fotky a ani mi vlastně neřekli jakou náplň tak dají a to byl dost drahej dort..
Odpovědět
Profilova fotka
v cukrarne v Kladne to tak delaji, ze na dort ktery chces, ti udelaji ochutnavku, ale musis se predem objednat
Odpovědět
Profilova fotka
nerikam ze to je vsude, ale nekde urcite jo
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: tak to bych si dala líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no asi 5cm pred loket.. jako smerek k dlani, no zajimavá delka.. :-N petul vubec ne, me se to teda libi:-) ale ja jsem hodne mimo, tak to se spis zeptej jeste vetsiny:-)) ale za me urcite jo:-) me taky ochutnavku nenabidli, a ani jsem ji nepotrebovala, aspon to bude prekvapko:-) jinak s prepravy mam taky strach, jeslti budou takovy vedra jako byli ted, tak se bojim aby prezil vubec tu cestu 30km... taky mi ty dorty posledni dobou prisli takovy "spadlý" :-) petu tak ty auticka chapu:-) ja mam ty serpy pres, a moje a zenichovo potrebuju dotunit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme dort převážet v pátek do restaurace a tam bude do soboty, tak doufám, že vydrží... jo a nakonec sem zvolila postavičku, abych si jí mohla nechat na památku..dám jí do alba (PS: petr je vyloženě autíčkář)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé to je krasný :-) takovou jsem jeste nevidela:-) my ho objednali na 26.8. takze ct ,,taky ho tam budeme prevazet den pred:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: vážně se ti líbí? nechtěla sem původně žádnou, ale tahle stála 79kč tak sem jí objednala... Včera sem peníze poslala a dnes mi psali že balík byl odeslán :-) sem zvědavá, dneska sem si ve městě vybrala štrasovou čelenku a dostanu jí od svědkyně, abych měla něco darovaného...
Odpovědět
Profilova fotka
holky berete si pod šaty podprsenku? pokud ano tak jakou?
Odpovědět
Profilova fotka
já mít podprdu pro ty svoje koziny mit musim, by si v satech delali co by chteli. Ja musim mit klasickou, akorat se silikonovyma raminkama, aby to nebylo videt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha no já mám šaty vykrojený docela i vzadu, takže nemůžu mít podprsenku normální. já mám ty prsa v šatech jakoby vyztužený, ale napadlo mě že kdybych si pořídila takovou tu silikonovou jak se přicůcne na prsa, tak že by i šaty mohly jakoby líp držet.
Odpovědět
Profilova fotka
jj vim co myslis, tu myslim si kupovala edithn. Oni delaji ale i podprdy ze muzou mit silikonovy raminka i zada, jen vpredu je klasicka podprda
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak mam chvilicku padla nez pojedem do mrazaku -nabalila jsem vsehcno manzovo oblceni, to budu sexýýýý:-D:-D:-D jinak podprdu urcite planuju, ja ten korzet nemam vyztuzenej, takze by mi to moc dlouho nedrzelo :-N ale nevim jakou kdyz mam ten vystrih vepredu dost dolu, a vzadu mam ty zada taky pomerne vykrojený, takze budu muset mit takovou tu silene zavazovaci kolem do kola:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak me trefi.. tak jeden kamik rekl ze tam nejede ze tam teda fakt bude zima(hlavne ze to rikam celý tyden) ostatni se toho chytli, takze se nikam nejede.. no super.. a ja tady mam nalozený 3kg masa.. super:-/ tohle teda fakt nemam ráda:-// takze me tu máte k dispozici:-x
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: ne mě se ty průhledný záda nelíbí, stejně je to vidět a je to hnusný jak se to lepí na záda... alka: a našla si někde nějakou tu podprsenku jak se zavazuje kolem těla?
Odpovědět
Profilova fotka
petu zatim jen v takových tech katalogách jako je bon prinx, otto, a tak.. tam byva dost casto, ale tam tomu neverim, asi budu muset zajit do nejakyho profesionalniho studia na prádlo.. i kdyz se bojim ze jak je to kolem dokola ze me to zarizne jak roládu a bude to pod korzetem videt..:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?