Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj urco, kdyz budes mit velky zrcadlo, tak to bude v poho no ja jsem jedny posilala v pondeli penize a v utery mi psala ze to bude ve stredu rano posilat, takze dnes by tu meli byt
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mam jeste v tom minulym byte:-D teda ja jsem rozestehovana snad na 3 mistech:-D tak mi psala ta sestrenka ohledne fotaku, a prej neví jak se jmenoval, ze si ho sebou po domluve pritahl kameraman ze delaji spolu.. pry dostali foto jen na cd a tot vse.. takze by musela pres kameramana zjistovat jak s ejmenoval, ale fotky prej pekny.. no tak nevim tak si zkus dojit jak je u polikliniky JIH ten foto atelier, tam foti svatby a co tam maji vystavený za výlohou je dost pekny.. kdybych nenarazila na beremko a nasledne na zuzku tak by moje cesta smerovala tam...
Odpovědět
Profilova fotka
jako ne ze foti v tom atelieru ale maji tam svý fotografy:-) a nebo si najmy edith tatku(nebo kdo ji to fotil) to co spáchali na oznámení je totiz fakt parádní
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja snad neco najdu, uvidime no to je na prd, kdyz dostali takhle fotky, to bych nechtela
Odpovědět
Profilova fotka
to mi doslo, ze si to tak nemyslela ze by fotili svatby v atelieru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: tak sem ráda, že to bylo v pořádku. A kdy jsi je platila a kdy ti došly? jako jak dopředu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono to ma i svy vyhody.. urcite byl fotograf levný, a hlavne oni si budou moct vyvolat fotky v jakym chteji formatu, a jaky chteji.. treba toho se bojim, ze zuzka mi dá hotový nejaky co by se mi treba nelibili tolik jako treba jiný, ale to uz pak neni problem dodelat:-) maji jich 700 coz s emi zda celkem málo..jen já jich mela 130 a to jsem fotila jen ráno, obrad a kdyz se oni fotili.. a to jeste po hostine sli fotit kolem rybníka, takze meli 2x focení.. tak je to fakt celkem málo:-) uz mi psala ze se na nasi svatbu tesi, tak to mam radost:-) koupila si na to spesl saticky takovy nynaný, ale chudak tam bude mezi náma uplne ztracená:-D manza je hora, ja jsem hora, svedek je jeste veci hora, a ona ma 160cm a "30kg".. si to dokazes predstavit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja uz se tak tesim na to stehovani.. doufam ze manza bude mit co nejdriv 12ku a nebo aspon odpoledni, at to tam muzu vsechno vykrámovat a hrat si stim:-D:-D ahojky petu
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim jestli by se ti stalo u zuzky to ze fotky co by ti dala vytisteny by se ti libili min jak na CD, ale je fakt, ze pak si fotky z toho CD muzes jeste vytisknout. 700 fotek je malo? to mi prijde docela dost tak to je dobry, to aby vas zuzka brala ze strany svedkyne aby byla chudak videt
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze ji bude mit hodne brzy, jen aby se vyhnul vybalovanim z krabic
Odpovědět
Profilova fotka
tak co jsem tu tak poslouchala tak se ty fotky pohybujou kolem 1500,,, no ze strany svedka(kdyz bude fotit) videt urcite nebude:-D:-D:-D a zuzka je taky takova drobounká tak to aby stála na zidli.. to bude vlastne takova shreková svatba..nebo svatba tupounů, nebo obrů:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja ale psala ze strany svedkyne, to je mi jasny ze kdyby stala na strane svedka zuzka a fotila, tak svedkyne nebude videt :-D :-D :-D jezis fakt jo, to mi chces ze budeme mit 1000 fotek zmrvenych tim ze budu vypadat jak pako. Proto bych chtela zuzku, umi skvele retusovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa:-D:-D ja myslim ze retusovat neumi jen ona ;-) a urcite nebudes jako pako ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, ostatni fotografove foti prirozene a fotky i tak vypadaji, takze jak me vyfoti, tak to bude, jenze zuzka je suprove upravuje, takze fotky vypadaji lip. Jo budu vypadat jak pako, na vsech fotkach vypadam jak pako a vubec, hodne se vyhybam fotaku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to je pocasi, o vikendu se ma ochladit a ma to takhle zustat az do konce cervna. To je fakt desny, pocasi nevypocitatelny
Odpovědět
Profilova fotka
tak se musis usmivat, pak ti to bude vic sluset:-) no o vikendu mame jet na sumavu pod sirak..se mi tam tak chce:-//
Odpovědět
Profilova fotka
no tak doufam ze budete mit aspon trochu dobry pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) x-) tak vizazistka je z ucesu nadsená a rekla ze by ho zvladla, dokonce si chrochtala ze konecne muze byt kreativní, jupííí tak je to super:-) takze jestli tu praci dostanu tak zkouska bude konec cervna.. jestli praci nedostanu tak cervenec:-) no ja bych chtela klidne 18°klidne pod mrakem.. ALE at neprsi.. tim padem by nám padnul obrad venku za který jsme si pekne priplatili a padli by i fotky kuli kterým to chci tam kde to máme.. a hlavne by padla i vlecka a to bych asi neprezila... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je mooc super, ze me to nenapadlo hned, kdyz uz ze zacatku byla tak kreativni a sikovná:-) no a nebo ji dam volnou ruku na tenhle styl:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí 29.6.10 jdu na zkousku ucesu a líčení..kurnik tak ted se fakt tesim:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz je kreativni, tak ti tam urcite neco vytvori co se ti bude libit
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim:-) cesala me i na to vystoupeni flamenco co mi tak sluselo, takze fakt super:-) jsem nadsená ze jsem na ni narazila:-) tyjo ani si nedokazu predstavit kdybych ji neznala..to bych byla asi uplne v koncích..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak bys mela holt jinej uces
Odpovědět
Profilova fotka
o uces mi tak nejde..spis o to malovani.. vim jak jsem zapskla po tom co me ta domaci zvire pekne zridila na maturak.. vypadala jsem jak coura..:-// a jeste byla totalne neprijemna, i celkove co jsem slysela o budejckých tak to stálo za vyliz záda..:-/ a sama bych se sice namalovala krasne, ale pudr ani nevim co je zdravicka neumim abych nevypadala jako marfuska, a kdyz se namaluju vydrzi mi to tak hodinku max 2 ... a pak mam taky perfektne cerveny oci z toho malovani.. takze jak rikam.. jestli dokaze presne co si predstavuju tak ji budu uctivat.. jéé ja uz se tak tesim:-) uces jsme mela puvodne v planu takovej ten culík na stranu, hodne podobný co mela edith, takze kdyby bylo nejhur tak to zvladne kazda,,,a le mám jí, tak to bude mazec:-) zase abych nevypadala jako dikobraz:-D
Odpovědět
Profilova fotka
boty neprisli, fakt skvely
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy ze sis je objednavala? to uz je nejak dlouho ne?
Odpovědět
Profilova fotka
vcera je mela rano posilat
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tu jeste nebudou.. me vsechno chodi nejrychleji za 2 dny a dýl...
Odpovědět
Profilova fotka
me to vetsinou chodi druhej den 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?