Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no tebe jsem prave do toho poctu pocitala taky:-D myslim ze si jednou neco rikala, no a je to fakt des..prijde mi ze cizi jsou kolikrat lepsi nez vlastni :-S jéé dneska me zase vzala svatba.. uplne to prozivam.. zitra bych asi sla na ty kytky..i kdyz.. budu muset tady byt kdyz tu budou chlapy? nebo je tu prave mam nechat jednat... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaci chlapi? ted nevim o co jde? jj psala jsem o nich :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty woe..jedinej kdo me tady miluje je cokl:-D uz me tu zase pusinkuje nohu...:-D:-D zitra k nam napochoduje majitel a bude se rozhodovat jestli nam dá kauci a vezme sebou rovnou i realitniho maklere..proto tu litám a uklizim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaa, tak to tam radsi u toho bud
Odpovědět
Profilova fotka
vid? buh vi co by ten muj vyridil..jeste by je zabil a co ja potom:-d:-D:-D táák jeste vytrit a umejt sporak coz bude to nejhorsi.. a je to hotovýý:-) a se*u na ne:-D s epreci nestrham
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, nikdy nevis kdy mu rupne v hlave ja si jdu lehnout, boli me priserne dneska hlava, uz mi to smeruje k migrene :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ták:-)) tak dobrou a zitra.. aspon to tu dodelam:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Ahoj holky, právě mi fotograf odřekl focení... Tak scháníme někoho z jihočeského kraje. poradíte prosím???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, koho jste meli zamluvenyho ze vam to odrekl? ja znam Jirku Tvaroha, Zuzanu Scharf a Tomase Dolejsiho ( ten sice neni odsud, ale prijede kamkoliv ) ale mam takovej pocit ze budou mit vsichni v tenhle termin obsazeno. Zkus hledat na netu a ptat se.
Odpovědět
Profilova fotka
no zuzka ma na ten termin urcite obsazeno:-D to fotí nás:.-D skusim se zeptat tý sestrenky, uplne jsem na to zapomnela... jdu ji hned napsat:-) ahojky mysa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Alka koho mela sestrenka za fotografa? byl aspon dobrej?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to prave nevim jak se jmenoval, uz jsem ji napsala:-) no podle toho jak se tam válel to vypadalo ze dobrej je:-) fotky jsem ale jeste nevidela:-) ta si rekne ze jsem uplne neschopna kdyz se ji na vsechno ptám:-D:-D tak jsem napsala kamosce jestli ta jeji echt kadernice zvladne ten extravagantni uces a cekam na odpoved.. aby to nebyla ztrata casu.. pak vysolim zas 500,- pri lepsim a zas zadnej vysledek.. tak uz se rovnou ptám.. bojim se ze tu zkoncim v nejakym echt salonu, kdo jinej by to zvladnul...
Odpovědět
Děkuju, něco musíme vymyslet, měli jsme mít kamaráda, který studuje fotografii a je i dost šikovnej, ale teď to přítelovi odřekl a místo krásných fotek mám pocit, že spíš přišel o kamaráda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no a, tak se ptas no, na tom neni prece nic spatnyho a kdyby si sla do toho nejakyho echt salonu, nebylo by to lepsi nez strkat vsude petistovky a zadny vysledky?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave ze je zatim nestrkam, zjistim si kolik daná chce za uces, a jestli to zvladne.. vetsina mi zatim rekla ze ne...:-/ no pockam az co mi napise kamaradka a pak s epujdu pozeptat.. mam jeste jednu moznost.. moje kosmeticka prej obcas i cese, jen tak hala bala, ale to co mi zvladla udelat minule jen tak abych videla jak to liceni bude k ucesu vypadat, tak to bylo luxus.. jdu ji napsat email jestli by to nezvladla ona..
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak to zkus u ni, kdyz se ti uces od ni libil, zase chodit k nekomu uplne cizimu je naprd. Aha, ja to pochopila jako ze si uz platila a ted dalsi
Odpovědět
Profilova fotka
nn platila jsem jen u tý svý... a pak cekala na vyplatu.. a jelikoz tentokrat nebyla zrovna moc velká, tak musim kazdou korunu otacet jeste vic nez predtim nez jí vydám...
Odpovědět
Profilova fotka
tak... uz jsem ji napsala... doufam ze me nesjede jako minule :-N sem napsala asi nejak blbe znejici mail a tak na to i docela blbe odpovedela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? to je teda dobry, nejaka v kurazi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ona je mi hodne podobna:-) extravagantní a dost od rány:-) ale me je sympatická:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz je ti hodne podobna, tak proc by ti nebyla sympaticka ze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D samoláska?:-D:-D:-D.. uvidime co napise.. je fakt ze by to bylo lepsi..:-) tyjo uz se dostavam do svatebni nalady a to hodne.. vcera manza prisel domu a rekl ze mu banka povolila jit do kontokorentu a to docela dost, takze kdyby byl"pruser" tak je to v pohode.. nejak ze me ten stres spadnul najednou.. asi si to konecne zacnu uzivat..ted se napriklad silene tesim do toho bytu, jelikoz si tam konecne budu moc vyzkouset ty saty se vsim vsudy, konecne se uvidim celá v zrcadle a budu se tam moc pohybovat.. tak to si asi budu chrochtat..:-) jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze si rikala ze saty uklidis k mati aby jsi furt na ne nekoukala :-D :-D :-D tak to je skvele, kdyby neco, ze to takhle zaplacnete. jj jen uzivej
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no zatim jsou ve skrini, a ve chvili kdy jsem je chtela k ni prepravit z duvodu ciste jen aby se vyvesily, tak nam majitel oznamil ze se budem stehovat, a kdyz jsme nasli tenhle byt kde budou moc viset uplne v klidku, tka si je necham u sebe..stejne na ne nekoukam, ted na to neni cas:-D:-Da doted nebyla ani nalada:-) ale ted uz se tesim:-) hlavne si musim odpojit tu vlecku.. z toho salonu jak mi to upravovali jsem odchazela stim ze mam "zacvaklou" vlecku, takze je to ted na zkouseni takovy"chudý" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se pak hlavne vyfot se vsema doplnkama ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to prave uz nechci:-) nebo se vyfotim a poslu ti to soukrome, tady uz to davat nechci, to uz vydrzi na zivo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasny, sem to nestrkej, ale tak mas muj mail ne :-D :-D :-D ja uz sem taky nic nestrkam
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvedava v kolik prijede posta a jestli pujdou nahoru nebo jen strci listek do schranky a ja pujdu jak blbec na postu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no taky cekam na postu..vcera mi meli prijit ty rukavicky a nic..ja jsem zvedava jestli prijdou dneska:-) ok mail to jisti, jestli s emi povede se nejak vyfotit:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?