Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
vis co se rika, penize budou, my nebudem a je to jen jednou za zivot, tak by si to clovek mel uzit se vsim vsudy
Odpovědět
Profilova fotka
jj sice to bude dost, ale porad mi nejde do hlavy jak edith to mohla napocitat na 55.. i s tvrdým.. to tam snad nikdo nepil..:-):-) taky bych si predstavovala tech 55... to je myslim ideální.. a nebudem platit tvrdý tak bychom se tam mohli vejit...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kdyz nebudete platit tvrdy, tak se do toho vejdete urcite
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli to bude pocitat tak jak chce ona tak si myslim ze ne, ptz to jsme na 42tis jen za jidlo.. coz je kravina proste... koukala jsem na ten edith raut a je naprosto dostacujici... tak snad to bude brat na ks... taky je tam moznost a to nam nabidla ona sama, ze si stanovime strop, treba 60tis.. a oni budou do toho stropu porad nalejvat, ale jakmile to prekroci tak si uplne kazdy bude hradit vse svý.. ale doma kouknu na ten seznam a ke kazdymu si napisu co pije a hlavne kolik tak za ten vecer zvladne.. abych byla v obraze..:-) jeslti je to realný nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak uvidis, ale kdyz je tam moznost dat strop a oni to budou hlidat, tak to je dobry
Odpovědět
Profilova fotka
jj to nam sama rekla ze to maj na takovym tom pc a ze to tam ty cisnice vidi na kolika sme a ze to kdyztak stopnout..tak to si myslim ze je fajn z pohledu pro nas.. ale co ty lidi kdyz jim reknes v 10 ze uz jim nehradis ani limcu :-N :-S pomalu balim a vypinam
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak se mej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
huh tak jsem tu.. tak mamka me moc nerozrusila:-/ porad chvatala.. sme byli porad v behu:-/ si to tam pujdu projit sama, vsichni jsou takovy sobci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste litali po obchodech? To ja bych se s tebou vyradila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no po gastru jsem mela s mamkou spicha ze pojedem po takovych tech hobby marketech, jakoobi moebelix a tak, ze s ekouknu na lina, na zaclonky, na tapety no na vsechno.. mamka zas prijemna jak pupen a hned ze zacatku me sprazila jak blazen kuli hostine... zmarzla nekde v dobe kdy se vdavala ona a na penize je hrozne pentlich, takze kdyz se zeptala kolik chcem dat za hostinu tak jsem ji zalhala a rikam " 30tis" coz je dost smesny, to bychom nemeli ani v 5tý cenový... a to si mela slyset.. jeeezis ja dostala sprdana.. ze jsme se uplne zblaznili, ze nejsem normalni atd... a ze by radsi vzala manzu at jedem na 3 týdny do thajska... hm.. tak sem ji nechala se vymluvit a rekla jsem ji ze na dovcu jezdime "furt" a ze ja si chci radsi uzit tu hostinu.. tak zas mela neco proti a tak jsme ji docela zazidla.. ze ona si na svoji hostinu co meli s tatou stezuje do dneska jak to bylo strasny.. tak pak nastesti zmkla.. no ale des.. hned mi to "zvedlo" naladu:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jezis alka to je des, ty mas z kazdy strany neco, at uz se jdou vsichni vycpat
Odpovědět
Profilova fotka
nj mamka je na penize fakt dost.. a jak mi nepomaha a segru taky nepomahala tak absolutne netusi kolik co stoji.. a to je na tom blbý:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, ono vzdycky neco bude a neco si najde
Odpovědět
Profilova fotka
to zase ne.. spis vzdy jen to co se tyka tloustky a penez:-D tyjo to je priserny.. poplatila jsem slozenky a je po vyplate.. to proste neni mozny.. nakoupila jsem si mouku, oliv olej kartacky a pastu a 500 je v prdeli..to je proste neunosný:-/ :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze priste zvolim jako chudinsky jidlo bramboraky :-N tyjo tak ja jeste nic neudelala a uz jsem uplne vyrizena..to je proste mazec...tak ja jdu zas neco preposunout
Odpovědět
Profilova fotka
timhle tempem to nikdy nedokazu...huh.. uz ze me zas leje..:-/ kurna.. a manza mi ani nevysal jak slibil:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vcera taky, mela jsem chut na cerealni housky, tak jsem si je koupila, k tomu salam a zeleninu, coko na vecer, mliko a 400 v prcicich, mela jsem jen batoh, tot vse a jo, bramborak se da brat jako chudinsky jidlo, i kdyz ted jsou brambory taky drahy. Ja si obcas udelam brambory na kolecka, je to mnamka. koukam prdi na to pekne
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, asi skoncim na bramborach.. ted jsem zaplatila pro zmenu dan z nemovitosti kurna to je kazdy mesic neco..:-/ no ale bramborová já jsem, takze to beru:-) jeste aby mi nezdrazili brambory:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
on to nestihl ..jelikoz doma zase bylo coro ]-( doufam ze se do svatby sklidní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to ja jsem taky bramborova, ale jako prilohu mam radsi kasi. Jsem dlouho nemela brambory na loupacku s mlikem, mnaaaaaaaaam, asi si to zitra udelam :-D ja myslim ze jo, uz byl pokrok ze ti dopoledne napsal sam od sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na loupacku si je delam porad:-) nee jeho nemyslim, u jeho rodicu doma bylo coro..:-/ hrozný:-/ tak vsude je jak v klicce, uz jen obejvak+kuchyn :-N to je to nejhorsi :-N a uklidit jednu mega hromadu v loznici... uff...
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaa, jak to zase? nj, lepsi vyhoret nez se stehovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, covece tak to jsem radsi pro to stehovani..asi bych neprezila kdybych prisla i o to málo co mam ..to bych se asi slozila:-D:-D mysa normalka, pomlatili se tam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nemyslela vazne, to je jasny ze vyhoret je horsi, prijdes o spoustu veci jeeezisi, to je des, nemate klid ze zadny strany
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne, a tam je to hodne spatny, jako to co se tam stalo uz je hodne vrchol ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ono koukam ze v zadny rodine neni klid. Myslim ted tu nasi, nerikam ze vsichni maji naprd rodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me prijde ze koho znam tak nema super rodinu.. myslim ze z toho vseho co znám je moje ta nejlepsi... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky divnou rodinu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
myslim jako nejlepsi, ne ironicky ze to je to nejhorsi:-) fakt, jsem pysna na to ze jsem se vyklubala zrovna tady:-) jako u nasich:-) da se rict ze od nich si nemam na co stezovat(kdyz to budu brat letem:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to ja vim ze si to nemyslela ironicky, to bylo z tyvet poznat, jen ja rikam ze mam taky divnou rodinu, jako ze patrim k tem ostatnim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?