Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je ale spatne...ja se teda dneska taky nesmeju..ale jinak jsem jak nejakej zhulenec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se hlavne nerada fotim vis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeezis to jste snad 90% populace... ja to nechapu, pritom ja kdyby to slo tak se pred fotakem produciruju porad.. miluju to. uz se tesim na tu svatbu jak budu za "modelku" :-) konecne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joooo mam vyplatu.. no konecne!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, dockala ses, nemusis jist drahou cocku :-) no ja jsem na sebe zvedava, budu vypadat jak pako na tech fotkach ze svatby
Odpovědět
Profilova fotka
mysa dneska mam k odedu cocku:-D:-D no ptz jsem ty píp napsala at mi laskave tu vyplatu posle kdyz ji tam ty vplaty lezi od Ct..jako my musime platit najem do 15.týho.. nastesti tenhle mesic uz nic. ale tak vem si to.. jak je na tom vse zavislý...
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja vim alka, s placenim podnajmu je to des kdyz ti posilaji vyplatu jak chtej, to jsou pak nervy
Odpovědět
Profilova fotka
jinak zitra by mi meli prijit boty na svatbu, tak jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ted zaplatila ty saty pro druzicky, na poste bych mela mit uz rukavicky.. ale u tech satu me zarazila jedna vec.. v tom mailu jak ti posila instrukce tak tam najednou bylo ze chce za kazdy kus postovny.. to znamena 500za saty a misto 100kč za postovny ze to jde v jednom baliku tak tam je za kazdy kus 100..takze by me postovny vyslo na 300 kdyby to tak bylo.. no doufam ze ne, to by se ty saty teda pekne prodrazili:-/// a pak mi je stejne hodi na hlavu ne???!!! no uvidime, poslala jsem to s jednim postovnym tak snad jsou tam inteligetnni
Odpovědět
Profilova fotka
no to slysim poprve, i kdyz se zbozi nevejde do jednoho balicku a musi to poslat treba ve dvou, tak vzdy pocitaji jen jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja prave taky cumela.. jsem si toho vsimla az kdyz jsem to zaplatila.. hlavne vetsinou mas, ze kdyz mas vic ks tak se ti postovny zmensuje nebo tak neco.. no uvidime jestli si poslou o dalsi prachy nebo ne..snad ne.. to bych byla fakt nastvana..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bych se ti ani nedivila
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak, hlavne ze je vyplata hned mam ten den lepsi a prijde mi jako kdybych mohla lepe dýchat... takova volnost najednou... ta predstava tun a tun jídla... huh:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bude dneska velkej nakup co? :-D clovece jsem si zkousela svazat vlasy nahoru ( udelat drdol ) a me to sedi, to je zvlastni, uplne to vypada super na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn dneska ne, nejen ze spolu nemluvime ted momentalne, ale manza ma odpoledni, a ja tam mam jeste plno prace.. vsechno mi zustalo na hrbu takze ten byt musim dneska dodelat a uklidit sama, taklze budu rada kdyz se v 10 zastavim.. :-S ale aspon uz to bude pripravený..hlavne ten byt vypada 1000x lip nez predtim takze neni jediny duvod proc nam tu kauci nedát a hlavne se bojim aby neprisel stim ze s emu barva nelibi tak at to premalujem.. preci jen, prodava to, tak by mu nejaka barva mohla byt u zadku..me to akorat bude stát silu a dalsi prachy.. si to ani nedokazu predstavit to hodit zpet do ty bilý:-/ no vidis tak to je super:-) taky bych brala drdol, ale jen z ciste teplotniho hlediska..v dlouhých se potim.. zase se mi to ale hodi lip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co jste si zase udelali? :-D ze mate tichou domacnost. jj, jeste uvidim ja to budu mit, ale zacinam se s tim szivat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa muj hrnec pretekl... ip
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jasny, rozumim. jeeee me se nechce nic delat. chjo
Odpovědět
Profilova fotka
no ja za hodinu letim na to gastro.. sem zvedava co mi rekne.. mimochodem uz i z ty cocky mi neni moc valne..tak sem asi uz i bez cocky.. ale stejne..vem si ten paradox.. vcera jsme letela pto tu cocku a letim kolem mrazaku a rikam, manza uz cocku nemuze ani videt, neni tu neco mrazenyho.. koukam- hranolky 16kč... rybi prsty 18kč.. samo nic zdravyho..ale 2 porce a za tak málo... no tak mu to vezmu a jdu k cocce a tam 45,- jsem malem padla...si rikam a pak se divi ze vsichni ji nezdrave:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak cocka je tezka a nadyma to se ti nedivim ze jsi nasrana, to bych byla taky, bych ho zabila jj alka presne, driv co bylo jidlo pro nejvyssi nouzi ( cocka, rizoto) tak je za draho
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: potahy super, paní báječná, akorát já sem jí to pěkně zavařila, jelikož jsem jí to včera posalal obyčejným balíkem a ona chtěla obchodním, takže si na to dávej bacha. Nevím jestli mi to říkala,ale docela mě to mrzí že jsem jí to takhle zavařila,jelikož ona je slíbila jiné nevěstě a myslim si že se to nestíhá jí je poslat :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edithn, pokud si to vcera poslala, tak dnes nebo nejpozdeji zitra to tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky edith:-) tak jsem vymyslela strategii jak si vydupat tu vraz:.-))) nebudu o tom mluvit.. a je to:-D manza stejne nic nezarizuje, a ani se nechystá nic zarizovat, ja chci vraz a jemu to neni moc po chuti..az se probere tyden pred tak uz bude pozde.. muhehe a je to:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty jsi chytra hlavicka :-) , ale je to fakt, on se o to nestara, takze nevi co jsi zaridila a co ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa uz jsem vystrizlivela, uff jsem v poho:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ted jsou ty zajezdy fakt tak levný!! koukam tu na ne a za celou svatebku na 8dni letecky all inclusive okolo 12tis.. to je celkem smesny...:-) uz aby prislo odskodný a pojedem:-)jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no, ted se to vyplati koupit jak si vystrizlivela? uz sis to zase rozmyslela jo, jak to
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ne vystrizlivela jsem z tý totálni agrese na nej... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, ja uz myslela ze si nebudes stat za svym ohledne ty vraze a nereknes mu to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si budu stát, proste je to jeden den v zivote na kterej pak budes vzpominat.. a i kdyz se tam pulka veci potento tak budes presne vedet kde to bylo ... a mit to v nejakym zaplivanym pajzllu bez moznosti jit dovnitr a jen se tesnit na zahrade a cena je jen o 7tis rozdilna.. nez to co je proste nejkrasnejsi... no ja mam jasno.. i ty penize bych jim za to dala.. je to sice dost.. ale na penize za par let zapomenu.. na to misto nikoli
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?