Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky a taky preji dobré ráno:-) dneska jsem si pri ceste do prace uvedomila jak to strasne leti.. a ze uz je pulka cervna za náma... ze uz je to prakticky jen 2 mesice.. no prijde mi to neuveritelný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj leti to, ja ti to rikam porad. Se ani nenadejes a budes vdana
Odpovědět
Profilova fotka
jj to asi jo, zvlast ted kdyz na to nemyslim, ted se bude zarizovat byt, pak snad budu na mesic v praze, no a prijedu a je srpen..a to nam opravdu bude horet koudel u zadku.. tyjo od vcera co tu byla edith porad premyslim nad tou vráží...meli jen o 15 lidi min, platili i alko, coz mi bychom neplatili a vyslo je to na takovou super cenu... proste mi to nedá spát, jestli to tam risknout nebo nerisknout.. je to tam nadherny a muze se byt venku i vevnitr.. a i ten bazen je velky plus.. fakt netusim.. asi bych to probrala s mamkou.. to by znamenalo ze na obed bychom pozvali daleko vic lidi, jelikoz kdyz ty na obed pocita 600 na hlavu a vecer taky 600 na hlavu.. tak to je radsi pozvu na obed a jeste usetrim.. :-N nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
no je to fakt, ze lido co prijdou na raut, prijdou o obed ale drahy to bude stejne, ty co vsechny zves na raut, muzes uz pozvat k obedu, nic na tom neprodelas
Odpovědět
Profilova fotka
no práve, a ze by toho vypili vic se nebojim, jelikoz mezi obedem a "vecerni party" je asi jen hodina a pul max 2 rozestup...hm tak to je peknej pruser.. jelikoz uz jsem zalepila oznameni a jsou pripravený jen dát do ruky..
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi sem jede návsteva,,, ty pani co ji vsechno musim delat to zas nepochopila tka ji to tu budu vysvetlovat.. hm tak to tu nebudu.. jenze nevim kdy prijde.. tak kdybych se neozyvala tak je tu:-)) mysa kdy ze jedete na tu vodu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem tu.. a tady opet nikdo.. si to tema asi privlastnim:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, uz jsem tu taky. Jsem byla v tescu, jsem si udelala radost, jsem si koupila kyticku. Ja budu pred tim oltarem jak blazen, budu mit kytku furt u huby, k ni budu cuchat, stejne jako ted po ceste, meli ruze s frezii akorat zlutou jak slunicko, jsem si tak rikala proc nemame zluto bilou svatbu, ta stejne mela byt uplne jako prvni :-N :-N :-N hm, to asi nevysvetlim kdyz prijede mysulka a ja tu budu mit kytku .....ehm :-D no meli bychom jet okolo 10. července, jenze jestli bude takhle, tak jedem misto vody vsichni na chatu, coz bych byla stejne radsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D:-D uz prijede?!? no to je super zprava a ty se ani nepochlubis!:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, to jsem to vymnoukla, nj cekam kazdym dnem, proto jsem nervozni, jak jsem ti vcera psala no nevim jako cemu se smejes, ja kdyz mam kytku z frezii, tak mam vecne u nich nos, jsem uplne zavisla na nich, nadherne voni a jelikoz je budu mit v kytici, tak to bude fakt super. Si to neuvedomim a budu mit pred oltarem kytku u nosu :-D :-D :-D ti tak nejak premyslim jestli nemam zmenit barvu svatby :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neeee prdim na to, nebudu jak debil delat znova vyvazky. Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, kazdym dnem..to je mazec.. no hele aby si to uspisila.. pozvy si na kafe nejakyho kamose a vsaaad se, ze zrovna prijde domu:-))) no aby si spis pak nemela problemy:-D ja se smeju tomu zlutýmu, ty barve, ze by si to zmenila:-)) mysa tak si je objednej:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak za tuhle cenu mi to nestoji to tak uspechavat, kdyz jsem to vydrzela takovych mesicu, tak uz to tech par dnu vydrzim taky. Zakon schvalnosti by urcite v tu chvili prijel a to by asi nedopadlo dobre :-D :-D :-D objednat? to neeeeee, to by me netesilo ze to je moje prace a nemela bych z toho takovou radost. to byla nase puvodni barva, jenze kdyz jsem shanela dekoraci, tak vse bylo v ruznych odstinech, to jsem nechtela, na to jsem moc velkej detailista, tak jsem chtela jen bilou, jenze to jsme si pak rozmysleli, ze by to bylo takovy mdly, no tak bilo modrou no, oboum se to libi, jenze kdyz vidim tu kytici, tak me to zase tahne k ty slunickovy. Nebo bude vse bilomodry, jen kytka by byla zluta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to samy nase uplne prvni oznameni, vcera jsem na nej koukala a nejradsi bych se taky k nemu vratila, je to origos. A mysulka z nej byl unesenej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si jak ja:-D jsem barvu menila 2x:-)) tak s oznamenim to bylo taky stejný:-D ale bohuzel vyhralo ptz bylo nejlevnejsi...:-/ skoda ze jsem uz tenkrát nemela jasno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to je desny, me zas hrabe a vymyslim kraviny :-D asi se k tomu puvodnimu vratime, je fakt hezky
Odpovědět
Profilova fotka
me taky hrabe a vymyslim kraviny ale v jinym odvetvi a za prachy který asi mit nikdy nebudu..takze tam nehrozi pruser:-D:-D jj to je na Vás:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co myslis s tou barvou, je to blby s tou kytkou?
Odpovědět
Profilova fotka
Alka kam jsi zmizela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jako jen tu kytku do zluta? a proc ne.. vzdyt nikde neni psano ze kdyz mas modrou svatbu nemuzes mit zlutou kytku... ja tady cucim a porad neco hledam..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, a copAk hledas
Odpovědět
Profilova fotka
ruzny veci do toho bytu..vdy neco vymyslim a pak hledam tu ci onu vec a dovymyslim to co uz jsem vymyslela.. proste tomu dávám presný smer:-) ale neni to snadný:-) bohuzel bud do toho nahazime zase hodne penez a nebo to nebude tak jak si to predstavuju...
Odpovědět
Profilova fotka
ty to nejak zkloubis aby jsi byla spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
no to prave nejde.. ted jsme taky bydleli v polotovaru.. a ja sem skripala zubama, nebylo to dotazený, ale tak kdyz sme meli jit do baraku... jenze tady asi ztuchnem na dýl.. tak s emi to nechce nechavat v polotovaru.. no kazdopadne barvy si musim ujasnit do konce mesice.. malovat se bude jako prvni... nevim jestli to udelat svezi/studený/ tmavý ...atd... mam snad 5 barev favoritů.. a kazdy ma svy pro a proti, a kazda barva je zavislá na barve budouciho nabytku, nabytek uz je drahej, takze by se muselo pockat.. nj jenze to uz musim vedet jakej, abych vybrala tu barvu... takovej kruh to je no:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak ja loznici chtela vzdycky modrou, obyvak merunkovej az losovej neco mezi ( je to hezky a teply ) a v koupelne jsem vzdy chtela tmave modry obklady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak hlavne ja uz jsem asi po 4tý stehovaná, takze uz jsem si vsechny barvy skoro vyzkousela, a malovat to stejne uz s emi nechce- uz se mi to "nelibi".. lososová v zadnym pripade, na oranzovou mam totalni alergii- ve vsech odstinech... loznici mame modrou ted, takze to taky padá.. obyvak sme meli capucino, takze to uz taky ne.. ted mam v planu loznici pistacii a nebo cihlovou, a obyvak mam morskou modr, fialovou a nebo totalne cokoladove hnedou...:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
cokoladove hneda? nebude to moc tmavy?
Odpovědět
Profilova fotka
bude, ale vsechno ostatni je svetly takze uplne v pohode:-) ta fialova je dokonce jeste tmavsi -to je ta uplne tmavá, modra je taky uplne tmavá... nj, ale ted kterou:-D docela bych sla do fialový, ta je nezvykla, preci jen hneda uz je taky skoro out.. no nejdulezitejsi je nazor manzi.. ja bych to natrela na ruzovo, ted je zase moderni, ale vim ze by me manza zastrelil (samo ze ne vsechny steny.treba jen jednu:-D:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mela vzdy bile omitky, i kdyz jsem se sem nastehovala, tak bylo cerstve vymalovano na bilo, tak jsem malovat znova nechtela, jen kuchyne je zluta
Odpovědět
Profilova fotka
jeeezis to ja bych se zblaznila..bilý byt mi prijde takovy nezarizeny, nezabydlený, takovy nemocnicni... vlastne od 11 let ziju jen v barvách, a s mojim oborem je to stehovani co stehovani horsi:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?