Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda tam je dnes peklo Hranata: takze budete mit obrad na zamku? a kde, v parku nebo v obradni sini? Jj, mame rozhodnuto kde bude obrad a pak hostina. A to diky nasemu svedkovi :-D , jak jsem vcera psala, on je snad nas koordinator :-) alka: preji krasny den, at si to uzijes. Jinak az prijedes, tak koukej dat obrazek nahrdelniku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsme zpet:-) sem to tam malem nestihla..jsme prijela 10minut pred obradem.. docela funny na 130km...:-D:-D ale krásný:-) ale hrozne rychlý:-/ zase..divny.. to je fakt ano ano prsteny a tadááá je to.. kamoska mela naaaadherný saticky a sluselo ji to, mela ten kaminkovej zavoj a to se fakt krasne lesklo..jinak tam bylo daleko lip nez tady, tam bylo jen teplo, tady na jihu je primo dusno /pradelna... jinak mam poradne spocenou prdel z toho rizení:-)) uz jdu nahravat fotky..ale vzhledem k nasemu veeeelmi rychlemu pc, to vidim na hodne dlouho, tak pul hodky?:-D:-D chudak lenixka.. jako v tomhle bych ve vlaku jet fakt nechtela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj alka, ja myslela ze prijedes az v noci nebo spis zitra
Odpovědět
Profilova fotka
néé jela jsme jen na obrad.. ten byl asi jen 10minut, pak foceni, tam me taky chtela tak jsem tam jak pako, no a pak se sli oni fotit umelecky a ja jela zase domu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee ja mam taky kaminkovej, to je skvely. to neva, ja pockam, budes tu? nebo mizis ve vlaku je to dobry v tomhle horku, otevres si okno a krasne to tam funi
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ty jo, takovou dalku jet kvuli jedny hodine, to bych si asi rozmyslela :-D meli nejakej kratkej obrad
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no budu to do pul jiste, a pak jdu s hafanem naproti manzilkovi.. no me prijde ze vsichni maji nejaky kratky obrad..:-/ vzdyt to rikam, ze jsem to slibila a ja sliby plnim, a mela to jako dar, ze jsem se tam objevila.. moc lidi tam nemela.. jinak mam info o byte.. fakt uz me serou, tohl ejsme jeste u nikoho nezazila.. tak pan volal, ze z tech lidi co tam byli od nej jsme se ji nejvic libili my..coz je fajn, dodal ze se rozmysleli a o 500 zvedli cenu, jestli o to mame jeste zájem.. ja jsem rekla ze máme (co je nejaka 500 na takovej byt, hlavne to zvedli na energiich tak se nam to kdyztak muze vratit), no a on ze jeste neni vyhrano, ze majitelka to dala jeste dalsim realitkam a tam ji rekli 3 páry ze to chteji.. takze rekla ze se pres vikend rozmysli který si vybere:-/ budem to vedet v pondeli... teda to me fakt sere.. zase cekat jestli si zvoli nas:-/ vubec me tahle zprava nepotesila.. ze vcera jsem mela nadeji ze to ty lidi treba nebudou chtit.. ale ted vim ze to chcem 4 páry.. a sance je tu dost malá:-/:-/ takze jestli tak jdem tu realitku zaplatit az v pondeli..kez by.. chjo..to zas nebudu spat celej vikend..
Odpovědět
Profilova fotka
to je nejaky divny s tou realitkou, nekecaj jenom
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze nekecaj, jako o co jinyho by jim slo, ze? kdyz ten byt nebude tak to stejne nepodepisem..takze realitka by si tim nepomohla.. spis me stve tenhle postoj.. kdyz reknu beru to, nebudu jeste 5dní bádat jestli jo a nebo ne, kazdopadne majiteli jsme to rekli ze jdem pryc tak nam hori koudel u zadku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda pekny, to je taky krava majitelka, takhle si vybirat a rozmyslet se, tak bud to chci pronajmout nebo ne a vyberu si par, to vas bude o vikendu rozpocitavat ci co? jeziiiis ja jsem hrozna, jsem ted nasla nadhernou kytici
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak ja ji chapu ze si chce vybrat ty nejvic sympaticky nebo ty co ji prijdou ze ten byt treba neznici nebo tak, takze tohle chapu.. ale me to stve:-// no ja myslim ze se zamysli kdo je kdo.. a koho tam chteji... jeslti ma treba nekdo decko.. nekdo je sám, my mame psa.. atd..tak si proste vyberou ty co budou chtit..ted me stve ze jsem na ten byt sla rovnou z prace.. v blbým oblecení, spocená, utahanaá(neocekavala jsem ze to bude taková bomba) takze dojem asi nic moc:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no dobre, ale jeste si klidne navysi cenu. no proste horor ale prosim te, obleceni prece nema vliv ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten nahrdelnik je krasnej, pujde ti suprove k satum
Odpovědět
Profilova fotka
no mela jsem takovy blby tilko, byla jsem v nem jako echt bečka...:-/ jj ten nehrdelnik je proste perfekt, a dokonce mi pani poslala k tomu i nausnice.. ale ty mit nebudu, ty uz mam rok svoje:-)) jezis to bude super.. jinak tu krajku co jsem koupila na ty lepsi raminka tak ta se nehodi, je moc "cukrová" samy kyticky a perlicky.. k tem satum to nejde..tak..jdu se oblict a zas do peklicka
Odpovědět
Profilova fotka
jdes koupit raminka jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá mame byt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§§ ted mi volal ten chlapik ze majitelka se rozhodla pro nas!!!!!!!! jooooooooooooo!!!! joooooo!!!! jooooooo!!!!!!!!! jezis ja asi zacnu brecet..no.. uz brecim...jupíí. takze ted jedem odhadnout moje auto - jeden bazar ma o nej moooc velkej zajem, pak za realitkou.. a pak s eopijem...jupíííííííííííííí takze do 5ti tu nejsem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka graatuluji moooooooooc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem bez radosti.. manza je porad protivnej.. rika ze byt hezkej a je super ze jsem to vyhrali, ale ze proc by s emel radovat kdyz to bude zase stat prachy a starosti.. ma pravdu.. ale mohl by byt rád ze to takhle klaplo:-) teda..ted jsme prisli domu a ja toho mam fakt plny kecky
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo no, ten tvuj je fakt morous, nema skoro z niceho radost.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a vic proc z toho nema radost? ptz se zakoukal do auta a nic nevychazi a auto nebude..tak je prijemnej jak zadek... on je happy "jenom" kdyz se jedna o auta, jj je morous, ale tak co, kdyz neni neprijemnej na me.. ale stim bytem me to mrzelo..ja skakala do vysky a jecela jak pubertacka a on "no a co, no, tak ho mame"... mel bych vetsi radost kdyz by ten byt byl nas...nj chlap:-D:-D zacinam zjistovat ze nic nema ale ma jen velký oci:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edithn: Přeju ať vám to zítra vyjde podle vašich představ a strašně se těším až nám napíšeš zážitky!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Také Edit přeji at vám ten dnešní den vyjde a vše se vydaří podle plánu....Budeš krásná nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith - preju krasný svatební den, plný pohody. ted uz jste urcite v centru vseho dení:-) myslim na Vás, bude to nádherné urcite:-) tesime se az sem prijdes:-) Gratuluju!!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja uz se taky musim vdat..jinak mi zacne taky solidne hrabat.... dneska zase totalne prisernej sen, snad nejhorsi za celou dobu :-( dneska bychom mohli jet na ten statek kuli hostine x-) snad se manza probere brzo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Edithn přeji krásný den a at se vam vse vydari tak jak chcete.Hodne stesticka Alka jak to ze mas prisernej den? Na statek? Kam
Odpovědět
Profilova fotka
mysa zdalo se mi ze manza prebral mýmu tatkovi tu novou sůvu a ze rekl ze se do ni zamiloval a me nechce, tkaze se rozejdeme a svatbu 2 mesice pred zrusi... no to bylo fakt strasny.. jak jsme kricela brecela.. ty nasledky.. no proste hnus.. jsem se z toho probrala a uz jsem nezabrala:-(( na ten statek tatovo známýho na tu hostinu, jeste porad jsme tam nebyli, tak dneska mame natankovano, mame volno, tak az s emanza probere tak tam pojedem:-) a treba se zadari a bude to super a on bude mit mozek:-) tka by se to prehodilo.. normalne bych chtela videt kde je to jejich ochlazeni... ted mam v byte 31°.. :-/ ..sem se ted opalovala..byla jsem tam 20min -max a jsme spocena jak cune, a hlavne, je to videl, mam pruh od kalhotek:-) tka to je dobry- to se budu na balkone opalovat porad:-):-) uuf to je vedro.. se snad zas pujdu zavrit do lednicky..
Odpovědět
Profilova fotka
holky,mockrát děkuju.... zrovna sedím v šatech a čekám na ženicha a přijdu si jako princezna....vsechno zatím klape a vše je dle mých představ, sem nadšená... krásný víkend nevěsty, pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty mas taky dobry sny jo to vim ze ke znamymu, myslela jsem podrobneji. Tady je chvilkama pod mrakem a je to prijemny
Odpovědět
Profilova fotka
edith co ty tu? no ty si hustá!!! jééé ja mam z tebe husinu.. saticky.. cekat na zenicha... jezis ja uz zase bulim:-) to musi byt kráásnýý!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: je to krásný, zatím nejsem ani nervozni.. sedím nahoře sama,tak jsem si říkala že vás navštívím :-D včera to bylo hodne hektický,ale vesměs jenom pohoda, žádný hádky, hodně práce a já měla málo stresu, takže opravdu prosluněná svatba.... jen to počasí, se asi uvaříme všichni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?