Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
uz jen hodina a jdu domu... bojim bojim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my šetříme životní prostředí... :-D a svoje zdraví :-))) jinak na mobilu foťák mám ale už ne kabel abych to přetáhla...řeknu kámošce, aby mě dneska zašněrovala znova auděláme fotky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky alka co ti kdo provedl? drzim pesti, tak dej vedet jak jsi dopadla leni: uz se tesim na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že vás takhle zanedbávám, ale nemám vůbec čas :-) jinak zkoušku z chovu minulý týden mám za 2 , takže ještě 20.6. psychologii a "prázdniny" V pondělí jsme byli s malým na očkování a on od pondělního večera má 39 horečky, teď měl konečně 37,5 tak to vypadá že to už klesne. Zkouška účesu byla rychlovka, jen takovej nástřel, takže sem to ani nefotila. Koupíme příčesky kvůli délce, a bude to. A místo kytky bude asi čelenka.... Jinak nic nového
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je docela dost novinek..snad se z toho malej brzo dostane.. a celenka si myslim bude lepsi volba k tem satum:-)) jinak holky ahoj.. mam to za sebou..tak nevim... napochodovala jsem tam.."srandicky srandicky", ten pán byl taaak sympatickej.. to neslo se porad neusmivat..rikal samy hezky veci a fakt byl sympatak, tak jsem se porad smala- jako usmev, ne smich... no tak to pulky jsme si myslela ze to je v kapse.. no ale od pulky zacal mluvit takovy veci jako ze ne - proste to poznate... takze ted tu sedim.. jako bluma.. uplne smutná, uplne v depce... a premyslim ani nevim nad cim.. myslim ze jsem to nedala :-S nevim je to takovej muj pocit... tak se tu ted sklebim... jestli sem to nedala... chjo.. no kazdopadne vysledek mi reknou pristi tyden v patek..to znamena 18.6. .... to se do ty doby zblaznim..jinak na kazdej den tam mel min 2 lidi.. tak to teda je hodne nahustelí.. berou 2 lidi.. tak by nejaka sance byt mohla.. chjo... snad to dopadne dobre.. jinak jestli me vezmou tak na mesic odjedu ku praze se zaucovat... a "budu" tam celý mesic...tak to bych pak prisla asi tesne pred svatbou.. a musela jsem mu to rict ze se budu vdavat, coz si myslim ze mi uskodilo... jelikoz rekl ze bere dva a jeden jde od 1.7. a druhy 1.8. a tim padem kdybych nastoupila treba toho 1.8. tak by se mi to krylo..tak jsem mu to rekla jestli bych mohla mit uvolneni... no..nevidim se z toho... hlavne.. byt mesic pryc?..chudak manza...
Odpovědět
Profilova fotka
to vydrzi, taky ma pres leto nejaky cvicaky a pak panskou jizdu ne uvidis, tyden utece jak voda
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to je fakt.. ale co hafí ?zvlas t jestli vezmem ten byt.. to tam v novým byte fakt denodenne nevydrzi sama.. a kdyz pujde k tchyni, tka az si ji pritahnem tak bude jen zamtená...no uvidime... mam to za sebou.. pro me to bude nekonecny
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny.. porad ctu jak vsude byla prutrz, rano ve zpravach zase katastroficky scenare z prahy.. a tady ani kapicka... to je nejaky divný toto.. a to uz dva dny slibujou bourku..ale ted to vypada nadejne..zacal foukat vitr..aspon neco v tech 40°pradelnovýho vzduchu... a nejak se zatahlo..haleluja... tak ted uz mam den "nudy" uz nemam nic v planu..jen uvarit..
Odpovědět
Profilova fotka
njn alka je to slozity, tak se tim zatim nenervuj, pristi tyden uvidis a pak muzes premyslet co dal
Odpovědět
Profilova fotka
tady byla burina v noci a trochu sprchlo, ale tot vse, cely den pari slunce
Odpovědět
Profilova fotka
jsem nasla modry plovouci svicky 45/6 kusu
Odpovědět
Profilova fotka
no tady ani kapka..dneska je to tu skoro jak v destnym pralese.. takovy vlhko nebo spis dusno.. no sileny.. a jen v takovyhle pocasich muzu mit pohovory.. uplne si pamatuju ten muj posedni..to bylo taky 40°a byla jsme spocena jak cune.. jo a vzala jsem si kostýmek:-) celej.. i se sackem...:-)) a dobre jsme udelala.. doufam ze mý oponenti budou mit taky takovy vedro -aby aspon udelali chybu v obleceni:-) docela ne nej kladl duraz,tka jsem rada, ptz jsem vykramorila celej satnik a chtela jit v necem jinym, vymenila jsme to 1minutu pred odchodem...:-D ale teda co je pekelne blbý je to, ze kazdej prodejce má za prdeli kameru -nasmerovonou na tvuj pc.. takze nejen ze si 12hodin pod kontrolou..ale jeste cuci co delas..takze o nejakym netu si muzu nechat jen zdát...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, mas hodne zamestnani, kde jsou zamestnanci kontrolovani jaky stranky navstevuji a co delaji no hlasi zase bourky, tak kdo vi je lepsi mit na pohovor takovyhle obleceni nez rifle a tricko atd
Odpovědět
Profilova fotka
tak o tu kontrolu mi tak nejde...jako pc, spis ze si tam ani "neuprdnes" bez zaznamu.. a nevim jak bych zvladla byt 12hodin pod kamerou... nebude mi hrabat??
Odpovědět
Profilova fotka
to ja nevim, muze ti to za chvili lizt na nervy kdyz budes vedet ze jsi pod dozorem, je to neprijemny clovece ja potrebuju najit na jihu nejlepe v budejkach cukrarnu ktera mi udela ty cupcake a nikde to nemuzu najit, to je pekne v pr.... to samy s kvetinami, koukala jsem v budejkach na lili marlen, maji tam docela hezky kytky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jsme dostali první svatební dar a máme ho otevřít až v sobotu,já nevim jestil to vydržim.... uaaaaa, miluju dárky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak si vem tu samou cukrarnu co mam já, nebo co maji holky:-) myslim ze to zvladne kazdej:-) jinak co se tyce budejckych firem tak na netu jich moc neni... zvlast ne kvetinarstvi... edith jéééééééééé ja taky miluju darecky!!! a jak je velkej? a tezkej? juuuu
Odpovědět
Profilova fotka
zkusim napsat do ty moka cukrarny a poslu jim obrazek s kytkou nevim, mam overeny kvetinarstvi u nas, ale abych pak mela 3 hodiny v aute kytku, tak z ni bude koste
Odpovědět
Profilova fotka
to bych taky zitra mohla jit za kvetinarem.. i kdyz... ja jsem vlastne pryc... hm hm.. nejak nestiham...
Odpovědět
Profilova fotka
a kde budes zitra?
Odpovědět
Profilova fotka
jdem na ty dva byty
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, tak at to dopadne dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no...docela se modlim aby to dopadlo "spatne" :-) ptz chci tamten byt.. ale to jen v tom pripade ze dostanu tu praci.. to bych to mela 300m ... jestli praci nedostanu je to pro nas "blbý" misto ptz pak bych to mela do mesta celkem dost z ruky
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zas odsátá a muzu zas pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
jakej byt? myslis ten 3+1? nebo tu novostavbu? co jsi delala ze jsi odsata? ja mam dnes litavou. A zitra asi taky budu mit. Jsem byla v kvetinarstvi a ptala jsem se jestli vydrzi kytice kdyz bude udelana den pred svatbou a jeste kdyz bude 3 hodiny v aute v tom horku. Tak mi pani rikala ze to nevadi, ze by se udelala vypichovana a tim padem bude drzet, to same na auto
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nee novostavbu ne, museli bychom si pujcit stejne jako na barak..hlavne novostavba ma byt hotova v zari 2011..takze to je hodne pasé... mysa sem byla na gastru na krvi:-) a pristi tyden tam jdu:-) tak sem rada ze jsem se tam dostala takhle brzo:.-) hm hm šhodiny v aute zalezi jestli jizdy a nebo parkingu.. jizda nevadi to si vetras.. ale jak jsem vcera sedla do auta tak jsem malem omldela.. to by kytka asi nedala
Odpovědět
Profilova fotka
3 hodiny jizdy alka, z Chomutova do Strakonic. A proc jen kdyz vyjde ta prace, vzdyt to je levnejsi nez co platite ted ne?
Odpovědět
Profilova fotka
po cem budes litat zitra?:-) jéé t ami zas nadebrala mandle... to je zajimavy.. vzdy snidam a v 9 umiram hlady ze chci svacu.. dneska jsem nesnidala a jeste porad nemam hlad.. to je hoodne podezdreli =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi sjedu do Chomutova kvuli necemu na sebe, tady maji velky H.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha, tak to budem zitra cestovat obe... me nakonec tata nestáhne, tak budu muset jet proste tim autem...:-) doufam ze to tam najdu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?