Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem dělala zasedací pořádek, je to mazec, ale tak snad budou všichni spokojený byli jsme na Sexu ve městě, fakt pohodovka, ale jednička se mi asi trošku líbila víc... co u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jdu na to prodloužení řas, kolegyně v práci mi říkala že to rozhodně měsíc nevydrží a že prý tak týden,tak se začínám bát aby mi to vůbec do svatby nevypadalo... jinak paní dneska odlítá na dovolenou,tak mě ještě vzala, jinak bych šla dýl.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky edith:-) jj u zasedaciho poradku jsem se taky zapotila:-)) tak sex ve meste jsem nevidela ani jeden ale tyhle ukazky me fakt lakaji..tak asi odtahnu kamosku:-):-) uz si nervozni??:-) to neni mozny ze jste vsichni tak v klidu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíš... věřim tomu že budeš taky v klidu týden před svatbou... fakt měsíc před to bylo horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz se tak hrozne tesim ze uz jsem zase silena:-D no myslim ze JA budu hoodne na nerv.. hlavne ten den.. a den pred:-D:.-D se znám:-D ale hlavne asi aby vsechno klaplo a vypadalo to uuzasne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to já budu taky na nerva v pátek a v sobotu ráno,ale tomu se asi nevyhneme ani jedna z nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale na to se prave tesim:-) ted jsem totiz zase ve stadiu ze mi to nedochazi a ze je to daleko.. a nic proste.. uz chci zase ten pocit- juhuuuu ja se vdavam.. no asi si budu muset pocakt:-)) jéé se tesim jak vam to dopadne:-) :-) to sem pak hned musis prijit a napsat slohový romááán:-) hlavne o ty restauraci :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D neboj, udělám si čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mnam... sem si musela dat nanuk.. tto je dobrota.-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si dam odpoledne tocenou, mnam mnam
Odpovědět
Profilova fotka
taak holky...já mám šatičky :-))) jsou moc krásný, akorát jsou mi nějaký dlouhý...ale ještě jim chybí spodnice...tak snad to zkracování nebude tak masivní
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D:-D to je zajimavy jak ty cinani to porad delaji dlouhý:-D.-D fakt jsou krasny? jeee, honem je vyfot:.-) jsem zvedava:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to byl teda fofr leni, tak to je skvele ze jsou krasny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nemám kdo by mě vyfotil...tady na samotě u lesa..ale určitě vyfotím... ten vršek, není tak úplně přesně řasenej, jak u těch originálních, ale to nevadí..výšivka krásná, všechno je to precizní práce..švy.. všechno nádherný... sou moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ze s emu povedli a ze se tobe libi:-) fakt si omlacuju o hlavu ze ty moje nesil zimo.. mohli vypadat presne jak meli... juj uz je tu taky teplo..uz me boli zadnice jak jsem po dlouhy dobe v praci..nejsem na to zvyklá:-))
Odpovědět
Profilova fotka
79 oj oj :-)) to je skoro nekonecny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nekonecny? vzdyt si nedavno mela jeste 90
Odpovědět
Profilova fotka
tak..vratili sme se z bytu.. je proste dokonalej... za uzasny prachy uzasnej prostor.. jedina nevyhoda-starý jádro, a plyn.. a taky ze bylo durazne receno ze jestli bude pes delat bordel tak jdem..to me asi trapi nejvic... jestli to risknout a nebo se na to vyprdnout..:-(( za takovy krasný penize..to mam zas dilema.. a rovnou kdyz jsme v tom byli tak jsme si vybrali auto... ja se z nas potento.. takze to vypada ze nase dve pujdou a koupime si jedno super auto s malým doplatkem.....ze? kdyz to jde slozite..... to je fakt neco..takze ja ted budu kalkulovat jak a co.. zitra asi zavolame majiteli co jako s nama -ted je otazka jestli nas vubec pusti kdyz mame ve smlouve 3 mesice lhutu...:-///
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vis jestli hafan dela bordel nebo ne, pokud jo, tak bych do toho nesla. tu lhuta neni, ze se mate odstehovat za 3 mesice, ale ze do tri mesicu mate cas
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave ze nedela bordel.. a ani nesteka.. to je proste nestekaci plemeno.. sem ji slysela steknout asi 4x za tu dobu co ji mame... ale co ty vis? nebude se ji tam libit..nezjije se s tim bytem a bude zle.. co ty vis..je to pes, ne dite:-((( tak to by bylo super... od 1.7. bychom bydlelli tam... jestli to zitra dám.. mohli by jsme od 1.7. zacinat uplne od znova... nová prace, novy byt, nove "auto"... zajimavy... fakt se asi bojim jen o toho psa... ptz na to kladli az neuveritelnej duraz..a to vis..ja kdyz mi nekdo necim pohrozi, tak jsme pripotento strachy.. i kdyz ten pes je uplne v klidku.. porad jen spi, nebo se vali, nebo si sama hraje.. proste hodnej pes... zadny oziraní nabytku nebo knucení....
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze to bude v pohode, kdyz je takhle klidnej, ji tam dejte vsechny jeji veci na ktery je zvykla a bude fajn. Bude to super
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja si myslim.. ale vis co..manza by me asi zabil kdyby jsme se museli zas stehovat... rekl ze to je jeho posledni stehovani.. (jako pred barakem) a na majitele tohodle bytu je tak totalne nastvanej ze doufam ze se spolu neuvidi, jinak m manzu jeste zavrou...
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyby k tomu prisel, tak to prece pochopi ne, za prve za to nemuzes a za druhe je policajt, tak by mel vedet jak pes reaguje
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted resim kolacky, ja vubec nevim kolik jich dat, vysluzky nakonec budou
Odpovědět
Profilova fotka
huh? pockej pockej to nechapu.. jak jak pes reaguje spojitost s policajtem?? jo tak to ti nepovim..ale sama se zacinam bat.. tchyne mi rekla ze je upece, ale ted se zaláskovala a jaksi se nic nedeje.. za 2 mesice je to tu a nic
Odpovědět
Profilova fotka
to mas jedno, neres to, myslela jsem ze spolupracuje nebo kamosi s psovodama a tak no to ma teda nejvyssi cas pokud to chce pect sama
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si myslim..asi ji to reknu jak to teda bude..aby se to kdyztak objednalo
Odpovědět
Profilova fotka
tak..ja teda dneska vypadam..samo sem se vubec nevyspala a jsem zmuchlana jak perovej polstar:-/:-/ to si tam udelam vizitku..nehlede na to ze dneska uz jsem pekne napérovaná.. to co ty lidi dokazou je fakt hnus.. jinak ahojky vsem- teda spis asi jen ahojky mysa, stejne sem nikdo jinej nechodi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky...včera mi přítel odvezl někam foťák...takže fotky nejsou, ale na moje šaty se přišla podívat půlka vesnice :-D kamarádka přišla, že to četla na facebooku, přivedla maminku, ta přivedla další sousedku a ještě jednu....jak v Rumunsku skoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D:-D:-D to je pekny:-) to ja je uskostlive tajim:-) dokonce ani mame jsem je ukazat nechtela aby to bylo prekvapko.. ale neodolala jsem a taky je skoro vsichni videli:-D-D jinak vy jste teda elektronicka rodina:-D:-D:-D a na mobilu asi fotak neni vid? jéé a ja se tak tesila:-) no tak si budu muset zase pockat:-)) aspon ze pc máte:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?