Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka aha, to jsem si prave rikala ze jedine ze ji potahli taky.. to je teda fakt na prd.. si vem kdyby byla nejaka echt vzacná..:-/ .. fakt? no to je super.) to jsme na ne teda zvedava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha- super:-) dneska jdem na prohlidku bytu:-)pani chce hlavne dlouhodobí podnajem..tak to je super:-) 3+1 za 5500,- tak jsem zvedava co tam je za hacek, a holky je to asi 300m od mý "budouci" prace:-)) tak to by bylo kdyby to vyslo.. jde tam jeste jedna pani pred náma, tka mam trosku obavy ze to vezme hned
Odpovědět
Profilova fotka
to je perfektni cena ja myslela ze velkej byt nechces a ze jen s kuchyni v obyvaku :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz je za takhle dobrou cenu tak proc ne.. samozdrejme ze mam limit 6tis bez energii a co se do toho vejde je mi jedno, samozdrejme ze kdyz to bude 5KK tim lip.. ale nehledam ho zámerne.. moje priorita je cena..
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo dnes se ten zase tahne
Odpovědět
Profilova fotka
no me to docela leti..mam tu tolik veci co zaridit, okouknout, vybehat.. ted se zrovna ucim na ten pohovor.. taky dneska musim vytisknout ten barak at ho muzu dat ty holcine at se uz muze neco delat..
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jdu neco delat at se neukousu nudou
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja se na dnesek tak tesim:-)snad to nebude nejaka zatuchlá díra
Odpovědět
Profilova fotka
si videla fotky? nebo to byl ciste jen inzerat? jezis me hrabe, jsem tady vytlemena jak leco
Odpovědět
Profilova fotka
mysa prave ze u tohodle fotky nebyli.. z ceho zase?:.-) ale je to dobre ze si vytlemena:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to je blby no, tak uvidis az tam pujdete ale, si delam z naseho svedka sprtouchlata.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo:-) teda to je poprve co jsem rada ze ten mrazak co mame v praci.. mam uplne zmrzli nohy.. muhehe..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aspon ti ted neni horko
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych taky uvitala nejakou klimosku tady, mam obyvak na zapad a odpoledne tu je nechutne
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsme zrovna s manzou vcera konstatovali, mame byt uplne na vychod, takze te rano zbudi doslova pekarna.. ale zase od 11 je tam krááásne.. tak sem rikala jeste ze tak, byt to na zapad tak se tam asi upeceme za ziva.. jeste jsme si koupila vetrak a nechala ho v tom starym byte pro potreby mamky.. no a ona si tam strcila podnajemnika a ten vetrak mu tam nechala, tak jsem dost nastvana, ptz ten vetrak nebyl zrovna levnej a kdyz ses v byte tak ho proste potrebujes....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky by se mi hodil vetrak, bych ho dala misto lustru :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vidiiiiis -to je ta nevyhoda bytu..i kdyz jak jsem tam nasla ty byty x-) to melo terasu 60m2 to je luxus -do toho uz bych taky sla.. dala si bazen na terasu a cau... jenze byt stál 5míču -no neber to..:.-D:-D za to mam ě baráky..:-D:-D ale ten vetrák me porad sere... to samy..rikam mamce ze chci to oooobri zrcadlo co jsem dostala od ni (doma nemame ani jedno zrcadlo.. no nenechala ho tam jemu?..grrr
Odpovědět
Profilova fotka
njn nic nenadelas
Odpovědět
Profilova fotka
to nadelam.. pujdu si tam pro to:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem zvedava jestli ti to da :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D to teda dá :-D:-D hlavne jestli nedá, tak mi to mama hold proplati.. je v tom dost penez
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee to je krasny ticho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
?? =-) ..tyjo tak mi zas volal ten rusák.. tak z toho fakt nemuzu..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejakej vas klient jo? na doupove je cviceni, takze tu litaji kazdy den stihacky a dnes strileli z del, takze se mi zase otrasali okenni tabule
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn jeden realitni obchodak.. fakt nechapu co si to ty lidi dovolujou.. neumi ani cesky a vola mi aby se semnou domluvil.. ja mu nerozumim ani slovo, porad opakuju cozeee?? a muzete prosim jeste jednouu?? tak do haje kde to sme? aby clovek co neumi cesky a mluvi hur nez vietnamci delal realitniho maklere a jeste volal lidem kdyz ty maj z jeho hovoru uplny prdlacky.. mysa tyy krasko, tak to je taky hukot..
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, ty musis umet jazyk kvuli cizincum tady a i kdyz jedes do zahranici, ale oni umet nemusi. Je to fakt hnus jj, je to hukot, ale ja jsem z toho cela no jak to popsat, nevim :-D :-D :-D :-D ted jsem cetla v diskuzi nespolehlive firmy, jeste ze jsem si ten zavou u ty ewulie nekoupila
Odpovědět
Profilova fotka
zase dalsi negativni koment? ja se divim ze ty holky to od ni kupujou..to uz je asi 5tá situace.. a taky se divim adminkam ze ji tu dovolujou inzerci kdyz neni spolehliva...
Odpovědět
Profilova fotka
no ale hlavne ze si ode me stahla obrazek zavoje. Uz ho radsi neinzeruje, ale byla jsem pekne nasrana. Si to precti, v albu ma i fotku toho co ji prislo
Odpovědět
Profilova fotka
jj ted jsem na to koukala..tak to je maaazec... asi zacnu taky prodavat zavoje..tohle je hodne vysmech.. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?