Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn jako ze zenich prijel k neveste domu predat ji kytku a pri tom predani poklekl a zadal ji o ruku, a sel se poprosit i rodice jeslti mu ji daji (ne pozehnani) proste klasicka zadost o ruku.. no mazec.. to jsem do tedka nejak nepobrala:-)) jj tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je fakt divny. Bych mu tu kytku omlatila o hlavu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky by me to nenadchlo..jinak ahojky.. tak si predstav ze na sezeni mi rekli ze obalka je hezci nez oznamko, a ze jsem nejak hodne pribrala.. no tak jsem v slusný depce..nj
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky juj fakt jo, ja bych se sebrala a odesla a to oznameni jim zase vzala
Odpovědět
Profilova fotka
no zahrala jsem to do outu.. jako ze sranda.. a ze jim to musi stacit...nj.. a to byla banda magoru.. ted co ty teticky a spol :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a oni ti jdou na svatbu jo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsou moji jediny kamosi.. hele zase to beru tak, ze jsou aspon uprimny.. ono by to bylo daleko horsi kdyby mi to pochvalili a jen co bych zvedla zadek tak by zacli drbat...
Odpovědět
Profilova fotka
njn ale nekdy uprimnost neni lepsi jak trochu mlzeni. Me by to taky vadilo
Odpovědět
Profilova fotka
tak me to aspon poradne nakoplo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj a co jinak noveho, co manza, uz je na rozlucce? co to ma vlastne za rozlucku, se nekdo od nich zeni?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsme se potkali akorat dole u vytahu...:-D:-D jj kolega ma v sobotu svatbu.. docela zajimavy mit rozlucku ve vsedni den a takhle uz hodne na tesno
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt na hlavu ve vsedni den, tak tyden pred svatbou to jde, ale ten vsedni den, ee :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak on má asi volno:-) ale co ty jeho kolegove:-) jsem zvedava kdy manza prijde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba brzo a zvlast jestli jde zitra na sluzbu
Odpovědět
Profilova fotka
jj jde..no ja myslim ze k tý 12tý.... i kdyz je ted kazdej den k.o. porad se nesrovnal z tech nocnich..tak mozna prijde driv.. no me to je jedno, stejne asi az prijde tak ja uz budu spat:-) dneska si pustim filmik co jsme si koupila.. dost se tesim:-) marie antoinetta
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu koukat na ordinaci a koutkem oka co se tu deje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady? zrejme bude mrtvo..:-)))tak kde mame edith... kdyz rikala vecer:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi je utahana, mozna zitra se tu zjevi, ma ty zkousky ne
Odpovědět
Profilova fotka
edith?? ta preci nestuduje ne? nebo jo? mi nejak uteklo.. tak 11 zasednou poslanci.. boze.. doufam ze schvaelni zakonu nestihaj za mesic...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
zkousku satu a ucesu, teda myslim ze uz zitra :-))))) nj, vladu bude sestavovat necas, to tady bude vypadat, asi zacnu hledat ubytovani v zahranici :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty krááááááso.. sledujes tv nova? si snad delaji uz srandu ne?? Tak ted tam byla reportaz ze z jiznich cech smer vysocina (temelin az nejaky mesto) bude giganticky vedeni elektriky a pujde pres nekolik obcí a na tech s enebude stavet ani 100m daleko.. no to jsou pyjove.. mame to tu nejdrzsi, mame tu smradlavej temelin a jeste nam tu strci tohle?? a kdyz se zadari (nebo co) tak to pujde od temelina na plzen.. tak to je vrchol.. to tu budem jako na mostecku... mesicni krajina, zasnurovaná, hlavne ze jizni cechy maji krasnou krajinu.. ty ja jsem zase nastvaná!... ]-( ]-( jo takhleee:-)) no to jsem zvedava s cim prijde.. to bude jak princezna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rikala ze si ten uces necha i na zkousku satu, tak snad se vyfoti jj koukala jsem, je to fakt krasnou prirodu zhyzdit dratama. No tady to neni zas tak hrozny, ale kdyz jedu do Chomutova okolo tech lomu, tak je to des, to jsou kratery, to je pak hnus. Ty mysli ten vas temelin co je vecne odstavenej jo, no to taky byla super investice :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neni to hrozný ptz tu teprve zacinaj- evidentne... 8-( ale prd je odstavenej... to porad kecaj v bedne... prave ze jede na plny gule- vzdy kdyz jedu okolo tak si delam srandu ze mi bude svitit auto i v noci :-N hlavne ted budou delat dalsi 2 bloky..obluda.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja nevim vid, ja jsem z horniho konce republiky, takze mi nezbyva nez jen cumet na bednu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze si od strakonic?nebo ne?.. no je to tu krasny, ale vidis na nej ze vsech uhlu, stran, no proste i z hluboky.. nadhera.. vyhled na klet a na 4 kominy jak se z nich porad vali obri dým a dela nam tu mraky...
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeeeee, ja jsem z Klasterce nad Ohri, puvodne z Chomutova :-D :-D :-D no to je fakt pohled nadhernej, omo to neni o moc lepsi, kdybych bydlela v kadani, tak cumim na pravo na tusimice a vlevo na prunerov, neni o co stat
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten film je maaaaazec!!! oni to musi delat predevsema!:-D oj.. to by mi asi neslo jéé klasterec:-) ten znám, tam jsem mela tetu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, no vidis, je to takova mala prdel kde skoro nic neni to jako myslis "TO" ze delaji pred vsema? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo presne to.. asi tak 30lidi.. juj...jdu to hltat dal..jinak luuuxusni film..docela se tu rezu.. i kdyz to moc vtipny neni
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobry, to je jak swingers akce, poradana tady v cechach a nebylo by lepsi koukani s manzou ? ;-) :-D :-D :-D asi si ho stahnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?