Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
ja mam celiakii taky.ale jen polovicni,coz je zajimavy :-| objevi se jen nekdy,nebo vubec..asi si neco snedla cos nemela.me staci k obrimu brichu bilej rohlik :-( ted mi navic rekli,ze mam vysoky cholesterol-takze uz nemuzu jist skoro nic-parada :-o tak at ti to dobre dopadne..brisko je des,kdyz boli..
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo o polovicni jsem nic neslysela.. no ja mam s veskerym pecivem moukou a spol utrum.. no prave ze ted se hlidam jako ostriz, tak vubec netusim co bych mohla snist.. vcera jsem mela bezl. omajdu a rýzový testoviny.. to je cistý.. ale to ti dam za pravdu, je to priserny, hlavne jak se vzdycky bojim kdyz nekam jdem, ted jsme byli o sobote na dni detí a muzu ti rict ze jsem byla" potento " strachy ze me to tam capne...
Odpovědět
me se objevila az po porodu..samej stres.. :-| ted uz sem pohode,musim vynechavat jen bile pecivo a mouku-jinak mam bricho jak balon :-S zajimavy ze mi vadi jen to.no je to hruza.budim dojem dalsiho tehotenstvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to ja mam taky..ale priznam se ze to je brisko vypapaný:-)) no s tehotenstvim se docela bojim... nechci svymu diteti predat samy uzasny geneticky info...:-//samo ironicky
Odpovědět
tak ja sem pri Kristynce pribrala 24kg,ale z porodnice sem odesla s -26 8-) ...takze mam balon jen kdyz mam chut na neco bileho......jinak kazdej ma neco :-( a kdo muze,tak deti ma.. to bych zas extreme neresila..to by deti nemel asi pak nikdo :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jj no ja je chci, ale strasne se bojim, doktori a rodina me strasi ze deti mit nebudu moc, jelikoz se stitnou i s tou celiakii je proste problem.. to mi rekl i gyndar.. hold si me ted vsichni tri pekne hlidaji..
Odpovědět
ja sem byla se stitnou ted na ultrazvuku-koukam,ze samy lepsi nemoci mame :-S nastesti stitna se vyloucila,mam JEN zanet v krku..taky parada..uz musim bezet,mala uz vstala a beha tu po gauci trdlo ;-) tak hezky den papa
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja se se stitnou lecim uz 24let... a co sem mela vsechno z aprasky ..fujky fujky.. ted mam klidovou cast:-) jj tak ahojky a zase nekdy prijd:-) hooolky ja mam radost, jsem ty fotky poslala kamosce a ta je uplne nadsena ze to vypada dooobre:-) jů, to mi udelalo radost:-) jinak ja se jdu dneska "vychloubat" jdu predat 5 oznámení... tim mam takový pocit bude muj dil na rozdávání hotov
Odpovědět
Profilova fotka
fotky tamtoho? tak to je super ze se ji to taky libilo
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj jelikoz ona je tak nejak mimo dení, tak jsem ji poslala vlastne vsechno, jako celek, a musim rict ze kdyz jsem na to koukala(jak to bylo v prilohach) tak to k sobe fakt jde:-) tak mam radost.. ted jen aby se podaril ten uces.. ten fakt chci.. bojim se ze nebude drzet..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
nehazej jeste flintu do zita, mam v pojistce jeste tri kadernice ne
Odpovědět
Profilova fotka
jj kadernice sice mam- ale mojim vlasum moc neverim:-d:-D mam je ridky a hlavne vubec nedrzi:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
uvidis, treba to dopadne dobre
Odpovědět
Profilova fotka
no v nejhorsim mam variantu B která ovsem neni tak uzasnacká...:-) a co ty? porad se valis v gauci.. me se to tu kráti.. dneska jsem tu skoro do 4... jelikoz ve 4 mam sraz s bandou ve meste tak tu radsi budu sedet nez venku mrznout.. tak me napada.. dneska je tu nejak podezdrele teplo.. a ani nevetrame.. wauu..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem v kresle zabalena do deky. A nejak na me zase spada splin, ach jo to mas za dve hodky, to ti utece, koukam ze dnes na beremku nikdo krome kristy nebyl. Kam jdete s bandou?
Odpovědět
Profilova fotka
nekam si sednou, tak jim tam aspon dam oznameni a je to:-) manza jde prej dneska na nejakou rozlucku kolegy, tak to budu doma asi zas sama:-) to pujdu radsi spat.. po ty dnesni noci se divim ze jeste ziju.. jj, tak ono je to jasny, hany tady dlouho nebyla, marketka sem chodi uz jen pozdravit, edith ma ted honicky i to rikala ze od utery je to na vecerni pokec, petu je ted taky porad nekde v luftu.. kraktice uz tu taky nebyla, lenkacz taky nic.. no a nikdo jinej neni.. proto rikam, opovaz s emi ted vdat! :-d:-D tu budu uplne sama:-D:-D normalne dneska jsem na rysovani ani nesahla.. nejen ze mi to po tak dlouhý pauze zease nejde.. ale vubec nebyl cas...:-) aspon to utika
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tady dnes vecer budu urcite. ja ti dam opovaz se mi ted vdat. Ja to tak horky nevidim, jelikoz to vypada ze tenhle tyden myska neprijede, takze v prvni polovine v cervnu to nestihame a v prvni polovine cervence je to dost nahnuty, pak jedem na tu vodu. Ja to tak vidim na to zari, ale kdo vi, treba nam tak hrabne, ze se vezmem druhy den nekde od mysulkovyho prijezdu. me uz je to vcelku jedno, hlavne at uz je tady a jsme uz spolu. Neni nic co bych si prala vic. No vidis a to jsi to chtela mit hotovy
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj to je mi jasny:-) no tak to se to pekne posouva.. ja jsem vcera zjistila ze treba manza ma cely prazdniny zaflákaný, takze se taky moc neuvidime..to budou samý cesty.. zis uz to vidim..:-/ to budem zas na stiru s penezma, a jeste nas toho ceka hodne zaplatit.. kurnik, uz aby se to auto prodalo... to mi pripomina ze za 14dni jdem s manzou na ten oblek ho obejdnat.. to bude zas komedie
Odpovědět
Profilova fotka
jj posouva neposouva, ja to nejak neresim, proste prijede, stanovime si datum a hotovo. Je jasny ze pokud to udelame na rychlo, ze tam budem sami, ale kluci to pochopi. S klukama by to slo do 14 dnu, akorat by jsme jim zavolali kdy a bylo by to v poho. Oni to uz maji zajisteny at je svatba kdykoliv. Jenze me jde o to, ze by jsme jim dali oznameni tesne pred svatbou, tak 3-5 dni a to mi prijde blby no. Saty uz taky neresim, holt si je pujcim, ve vsedni den by snad nemel byt problem, teda pokud je nebude mit nekdo pujceny na vikend, no co, tak v republice je plno salonu, saty mam vybrany za jeden den jak to ze ma takovy cesty? zrovna leto vid, to je taky naprd no to jsem na nej zvedava jak to zvladne s tim oblekem
Odpovědět
Profilova fotka
na oznameni se vyprdni kdyz je to takovahle akce.. jj je to na prd hodne, no manza ma tyden skoleni(zasahovka), pak sme chteli tyden jet do toho chorvatska, pak ma asi tyden nebo vic s tatou a jeho bandou (kazdorocni chlapska jizda) pak ma zas workshopy s treninkem.. ale to mam pocit ze by asi vypustil.. no a to tam toho moc nezbyva..a urco jsem jeste na neco zapomnela tak oblek je vybrany, spis aby nemel blby kecy:-D proste si vyzkousi bud ten a nebo ten, a ten se objedna:-) a je to...
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyby nahodou drzkoval tak si vezmu kyj a zabiju ho tam:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak carodejnice je vystrelena tak je uz pohodicka...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
promin, trochu jsem zabrala, jsem si vzala paralen a nalila do sebe horky caj a nejak me to zkolilo. jak to myslis ze se mam vyprdnout na oznameni kdyz je to takovahle akce? Tak ke svatbe oznameni patri, bez toho je to takovy divny aha, no jo zachrane slozky to maji slozity :-) taky dobry, no ja prave to tak myslela aby nemel reci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ze kdyz to chcete delat rychle nejlepe do druheho dne, tak oznameni ani nema cenu.. tka jsme to myslela
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, no to je jasny, to by jsme jim akorat potom poslali oznamko dodatecne, to uz neresila, ja to myslela jako kdyby jsme to do 14 dnu udelali se vsema, ze mi prijde blby to davat 3-5 dni pred svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa i 3-5 dnu pred svatbou je to ok, me ho takhle dali 2holky... spis bych rekla ze je horsi v den svatby zadat o ruku..to je des a trapný:-D to jsem tu uz taky "zazila"..mazec.. bych mu treba rekla ne, a bylo by...
Odpovědět
Profilova fotka
me je noooormalne vedro! a to mam jen tricko.. thyyjo neco na me leze.. mutuju.. juj.. tak ja se pomalouuunku loucim...pouklizim, povypinam, wc a letim:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ted jsem koukala a na bazaru je tolik naaadherných satu!... fakt pecka..
Odpovědět
Profilova fotka
takze myslis ze to neni blby jo? je fakt ze to budou vedet driv o tom datumu,, tohle bude jen dodatecne, jako ze proste pred svatbou oznameni zadost o ruku v den svatby? to myslis jako ze rano ji pozadala odpoledne se brali? nebo ze nekdo nekoho pozadal na neci svatbe? no me uz ted je taky pekny vedro. Tak jo, tak se mej a uzij si to. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
me se tam zadny moc nelibi, taky uz jsem koukala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?