Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no ale kdyz pojedes cestu tam s mamou a pak zpatky busem, tak to na tolik nevyjde ne
Odpovědět
Profilova fotka
no autobus vyjde na 150 a vlak na 160 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale primo tam to nejezdi.. to bych mela nekolik prestupu a to jsem tam stejne a hlavne casove to nestiham.. no me teda vlak vyjde na 265,- a bus mam pocit ze za 189,- ...
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny, ted jsem na to koukla a z Prahy do Budejek to busem stoji 152, ted jsem nasla i za 138 a vlak pokud jedes tim kratsim tak 160 a ze stirina do Prahy by te nekdo hodil ne, proc to casove nestihas?
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdo by me tam hodil??? prave ze nikdo kdyz jedu sama.. a hlavne bych potrebovala z prahy do stirina... jinak je to dost divny.. me to uctujou takhle a to uz hooodne dlouho.. takze vim kolik to stoji.. a ze by drahy takhle zásadne zlevnili to teda nevim
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim no, ale koukala jsem na idos a ten ma presny ceny
Odpovědět
Profilova fotka
divny
Odpovědět
Profilova fotka
tak a uz jsem zas vytocena na totalni maximum... krava...
Odpovědět
Profilova fotka
co ti zase provedla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady na tu kancelar jsou napsany dve firmy.. a jedna to tu jakoby vlastni, vsichni co tu pracujou jsou od firmy A -ja jedina jsem firma B .. no a ted prijde ta hnuska oplzla- mimochodem kdyz jim, a hodi mi sem papir firmy A (který ja proste nedelam , nejsem jejich zamestnanec -ona je) a polozi mi tu s tou adresou a rekne, tohle dej do obalky a posli to tam a tam... a je to od firmy A.. jim za chvili budu delat i faktury ne? at si to udela sama do haje.. neni prece tak neschopna!!!! grr, me to tak vytocilo!! s tou firmou a mam spolecnyho leda tak kyslik co tu dejcham a budu jim tu neco delat ne?? zadarmo ani kure nehrabe!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nejde mi o to ze to mam dat do obalky, ale jde mi o ten pristup.. nejdriv nic.. pak mi na moji hromadu s postou zacali prihazovat jejich veci, ted uz se me i chodi ptat jeslti jdu na postu ze mi neco daji.. a ted uz mi hazi polotovar a nejsou schopny to dat ani do obalky.. preci je pro me vetsi prace to dat na stranu, popsat papirek kam to ma bejt, nalepit ho na ten papir, jit ke me, vsechno mi to rict ... tak vezmu obalku a jeto.. fakt vrchol.. jeste ze za chvili odchazim.. bych tu zacla delat asi vsechno za vsechny
Odpovědět
ahoj holky,tak sem si vcera uz zapikla dortik :-) je ovocny-malinovo-jogurtovo madlovy a budou tri na stojan :-) mam ho v albu :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé ten je hezounkej:-) a to bude 3patrovej?:-) jinak ho mame stejnej, pro me je taky patro malinovo jogurtový:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kristy, ten je suprovej a mnam mnam maliny a mandlicky
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, to vis kdyz jednou kejvnes, tak pak uz chodi furt. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a vis co je vtipny.. nekejvla jsem ani jednou... jo priznavam, jednou, kolega ze zadu z kanclu s eme slusne zeptal ze kdyz tam jdu jestli mu tam neco nehodim, tak to jsem vzala uplne v poho.. ale aby si ona ze me delala druhej pc -ale manualni, tak to teda ne.. fakt..takova kravina, ale musim rict ze me to fakt neskutecne vytocilo.. premyslim jestli dat muj dnesni ulovek do alba a nebo to nechat jako prekvapeni.. kdo vi kdo vsechno me tu sleduje.. a chtela bych to mit jako prekvapko..tak to asi necham doma ve slozce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj nech to ve slozce, to bude nejlepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda..me se udelalo tak strasne spatne.. uplne totalni krece do tech mych strev..ale sileny.. tohle jsem nemela sand pul roku.. nemuzu ani sedet.. to je divny.. nic jsem nesnedla..:.-(
Odpovědět
Alkapinko-sledujem te jenom my :-) :-D :-D jinak na dort uz se tesim :-) navic mi kamaradka zaridia v te cukrarne 50% slevu,takze nam bude chutnat jeste vic 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele a nechces si skocit na gastroendokrinologii? Na vysetreni, mama me tam dokopola zacatkem roku, sice to moc prijemny nebylo, ale dalo se to snyst.
Odpovědět
Profilova fotka
kristy no prave s emi stalo uz nekolikrat ze se mi od cloveka absolutne mimo doneslo kde si a cosi, a manzelovi v praci rikaji co budu mit na sobe a co jsem zase koupila.. takze tu mozna nejakou stenici mam ..a nechtela bych aby tohle manza vedel..prekvapko to ma byt hlavne pro nej.. =-) juj tak to je supracka sleva.. uz jsem dlouho nevidela nic v takovy sleve.. by s emi taky libilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja jsem tam byla. ja chodim pravidelne na gastro..ale ted se tam asi objednam..vcera jsem mela ty krece taky..ale dneska je to jeste horsi.. az prijdu domu, tak tam zavolam a objednam se:-//
Odpovědět
Profilova fotka
a ty si byla na kolonoskopii? jj radsi se objednej
Odpovědět
Profilova fotka
jj vzdyt to musim s tou moji nemoci¨¨ akorat mam hruzu, je tam strasne dlouha cekaci doba.. tak snad me vezmou nejak driv:-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, tak to uz vis do ceho jdes :-D ja cekala asi mesic
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja uz na to hlavne ani nikdy nepujdu , takze jsem uplne v cajku:-) no ja cekala 3mesice
Odpovědět
ja sem na gastru byla uz 6x :-( a ted pred svatbou to nebude lepsi zeny :-( me si hazou jak chtej..i na ty trubce do zaludku sem byla..cekaci doba tragedie a to sem tam byla s dcerou :-( umite si predstavit chudak dite 4hodiny v nemocnici semnou cekat :-( tak at ti to dobre dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no dobre mi to nedopadlo.. spis co se semnou deje ted :-| uvidime.. mam na pristi schuzku naplanovany i velký odber krve(snad na vsechno) tak bych to sfoukla vsechno pri jednom
Odpovědět
a zjistily ti aspon priblizne co ti je? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem celiaticka.. ale to uz je dva roky?... spis ted nechapu co to..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?