Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja nic ja tu jen cumim do notase a klepu se zimou. Nemam dnes na nic nejak pomysleni neboj dockas se, ti to rikam porad ze to utece jako voda, o cem premyslis?
Odpovědět
Profilova fotka
o tech rukavickach.. nasla jsem asi 3je co jsou naprosto "perfektni" jeeenze jsou trosku jinaci..tak aby to vypadalo tak jak chci aby to vypadalo... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v cem jsou jinaci?
Odpovědět
Profilova fotka
mas to v ip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si ted pustila vyber nej plouzaku co mam, at tu neni takovy ticho, jsem po od vikendu takova divna, jsem se pokazdy v noci probudila a mela jsem depku, jsem se musela presvedcovat ze to tak neni a ze to dopadne vse dobre. Nakonec jsem pokazdy usnula. Je to ode dne horsi a horsi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a uz je aspon v kontaktu? to je strasny o nem nevedet...
Odpovědět
Profilova fotka
ne nejsme v kontaktu o to je to prave horsi
Odpovědět
Profilova fotka
tak si nepoustej plouzaky to te akorat vic rozhodi..pust si neco veselýho.. nejakou komedii nebo neco.. a jak to vlastne mas ty? vubec nechodis do prace, to mas volno?
Odpovědět
Profilova fotka
jenze to je to ze ja na nic nemam naladu a uz vubec ne na televizi jeste budu min 14 doma, jelikoz se musim ve ctvrtek objednat na elektroproudy do zapesti. Jak jsem prala v ruce, tak se mi tam neco pohnojilo a mam omezeny pohyb a boli to jeste. Byla jsem tam sice rano, kdyz jsem sla na postu, jenze mi rekla ze na objednavky jsou az ve ctvrtek. No ale nebyt tohodle, tak tu dopoledne vubec nejsem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si rikam.. aha tak at ti to dobre dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
jj dik, je ale fakt, ze byt v praci tak tam nemam tolik casu se deptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem v soku... oni to slevni na 340.. tak si rikam super.. tak to koupim.. postovný 160 kč.. tak to si asi jeste rozmyslim:-((( :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fiha to maji teda pekne drahy postovny, to se nedivim ze se rozmyslis, ja bych taky vahala
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem to objednala.. nikde jinde jsem to nesehnala.. nj 500... tak co se dá delat:-/ snad to bude ok.. jinak prijde to za 14dní, tak to je fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec jo jo :-) no me by taky mel prijit ten zupanek bud do konce tydne nebo pristi tyden.
Odpovědět
Profilova fotka
to me potento... studentka v bratislave nasla na ulici zlato v hodnote 6tis EU ... a hleda majitele, a kdyz ho nenajde tak ho odevzda policii... no ta je blbáááá..jezis co bych za takovej nalez dala, vim ze ted jsem za sobce a za klasickyho cecha..ale kdyz neco takovyho najdu tak tam chvili postojim jestli to nekdo nehleda a pak si to necham.. takovych penez.. jezis to by se hodilo.. me vzdy fascinuje jak nekdo najde ty igelitky narvany prachama a odevzdava je policii... by me ani nehlo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, je pekne blba a ty za sobce nejsi a pokud jo, tak to jsme dve, ja bych si to taky nechala. Taky kvetu kdyz lidi vraci ty penize. Pri mym stesti by mi to nikdo nevratil jako pred par lety mame, kdyz ji pred vanocema slohli z ramene kabelku a ona tam mela zrovna celou vyplatu coz bylo nejak 10 tis a veskery doklady.
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne si na nic nehraju.. to slysim jak kazdej vzdy brbla jakej to je blbec ze to vratil, a pak daj ohledne reportaze otazku lidem na ulici jeslti by to vratili a vsichni jooo joo vratili.. no nasrat.. ani omylem:-D:-D mysa nj ale kradez a najit je rozdil..:-D:-D i kdyz manza rikal ze kdyby to na tebe prasklo, ze sis to nechal, tak je to souzený jako krádez.. to je fakt mazec.. jak lidi muzou ztracet takovy obnosy?? to je snad jak nejaka nemoc:D vzdy kdyz mas balik, tak ji nekde zapomen, jinak to nechapu ze je tolik tech pripadu.. ja kdyz byla malá byla jsme doslova zlatej dul.. porad jsem neco nacházela.. zlatý nausnice, cizi měnu, naší měnu, drahý hodinky, znackovy rtenky.. no nekecam.. nejlepsi to bylo za hranicema, nebo na horach:-)) no a ted? ani o korunu nezakopnu..:-D asi to mam daleko k tý zemi:-D ze uz to nevidim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim ze to je rozdil, ale kdyz nekdo muze takhle drze ukrast kabelku, tak proc bych mela byt tak dobrosrdecna a to co najdu vratit. Ani omylem A to ze by na tebe prasklo, je hodne velky minimalni procento, taky zalezi co by jsi nasla a nesmela se tim vytahovat jj to mi povidej ja driv chodila stylem ocima dolu k chodniku a pokazdy jsem nasla, at uz drobaky ( za rok jsem nasbirala litr ) nebo prstynek, retizky, hodinky. Vim ze nekecas :-) A ja uz ted taky necumim, chodim stylem ocima rovne a to co se vali na zemi nevidim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne:-) ja teda dolu cumim, ale uz tam nic nelezi...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, lidi si uz v dnesni dobe davaji pozor na to co ztraci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz se ani nedivim:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak je vlastne neco noyho, vymyslela jsem to jak to udelame s vysluzkama a s tim aby hoste neremcali ze jim platime pokoje. Tak se to udela tak, ze zadny vysluzky nebudou ( o starost min co jim dat ) a zaplatime jim misto toho ty pokoje, takze muzou mlcet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak to je dobrý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo clovece ted jsem koukala na Stirin a ja fakt nadherny, hlavne se mi libi ten altanek u toho rybniku, boziiii x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tam to ta kamoska má... nekde venku.. no a modli se aby neprselo.. tak to jsem sama zvedava..
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja vim ze to tam ma tvoje kamoska, jsem si na to vzpomela, tak jsem najela na stranky
Odpovědět
Profilova fotka
tam pojedu sama..to bde zas penez.. jen za benzin 800... cca:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak mi pak dej echo jaky to tam bylo :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, doufala jsem ze me sveze mamina.. ale ta jede az do krkonos takze bych nemela odvoz zpet.. manza tam nejede, ma sluzbu.. tak je to na pytel..tak jedu sama.. nerada cesstuju sama, nebavi me kdyz si nemam skym povidat:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?