Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a kurnik...sem zas neco vymyslela:-D:-Dthyyyjo..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: povidej ;-)
Odpovědět
Holky, potřebovala bych poradit... Já vůbec nepoužívám tužidla a tak, a potřebuju něco, co dám do vlhkých vlasů než je protáhnu do těch natáček, a něco, čím ty vlny pak přestříkám... Nechci, aby to ty vlasy úplně slepilo a udělalo helmu, ale aby to co nejdéle vydrželo... Nějaké tipy? Jako konkrétní značku... My máme dneska 40 dnů, no letí to hrozně.
Odpovědět
Profilova fotka
edith nn to je zatim tajny:-))musim to nejdriv odzkouset:-)) adleen tak to neporadim to jsem uplne marná:-( mam stejnej problem:-(
Odpovědět
ahoj holky,dneska jdu vybirat svatebni dortik-nakonec jdem ke Sramkum-cukrarna na senovaznem namesti :-D jinak ADLEEN- vyborna znacka je MATRIX-ja mam jemne vlasy a super drzi !!a pritom neslepuje,nadherne voni.moje kadernice u PVT tady v CB ho ma na prodejne,ale sezenes ho asi vsude v kadernictvi.
Odpovědět
ADLEEN a do vlhkych vlasu mam od FRUCTIES penove tuzidlo-taky super-cena cca 60,- a toho laku MATRIX 220,- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy2008: a kam chodíš ke kadeřnici? už máš vymyšlenej účes???
Odpovědět
edithn- ja mam kadernici ve meste-byvale PVT..jestli vis kde to je :-) ja mam kratky vlasky,takze stim moc parady neudelam :-) zvazovala sem si nechat vlasy prodlouzit,ale nemaa to cenu-nebyla bych to ja 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy2008: souhlas... můj manža chce abych byla taky co nejprirozenější ;-)
Odpovědět
Edithn-- je to asi uplne nejlepsi :-D..miluje te takovou jaka ses ne? ;-) koukam,ze uz to mas za chvilinku,jak ja zavidim,ze ,,to" budes mit za sebou :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
kristy2008: presne tak ;-) ;-) no, já se těším, ale ty to máš taky za chvilku.... já to budu mít za sebou a vás to krásný teprve bude čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
stejne to uteklo...
Odpovědět
Článek se načítá
edithn-jdes zapijet svobodu???ja ani nevim jestli ma smysl zapijet tu moji svobodu,kdyz stejne zadnou nemam uz 2roky :-D ale asi jo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak si vem jen nejaky hezky retizek co mas jj uteklo to desne adleen moc ti neporadim, ja pouzivam klasicke lak nebo tuzidlo, a jelikoz ted mam dlouhy vlasy, tak nemuzu pouzit nic, vypada to desne jinak to opravdu uteklo kdyz si vezmu ze nedavno jsem k vam vlezla
Odpovědět
mysakajaja-mozna si to tu psala,ale jakto,ze nemate jeste datum? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja retizky prave vubec nenosim.. vubec se mi nelibi... ale ted jsem neco vymyslela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, no ja od ty doby co jsem si koupila na krk krizek tak jsem ho jeste snad ani nesundala, jinak i predtim jsem nosila nejaky ty retizky kristy: nejak se mi nedari zpumprdlikovat vse dohromady a musim pockat na pritele
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem zas u variant rukavicek..ja jsem fakt nemocna..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka:koukam ze taky moc premyslis a vymyslis vid a pak nevis co chces :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja ted tak na hodinu mozna dve zmizim, tak doufam ze tu pak nekdo jeste bude. Tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne.. kdyz s enudim tak vymyslim kraviny..:-( ja taky mizim.. jedu do obi:-)
Odpovědět
Kristy díky za tipy, vyzkouším... Mám právě dost dlouhé vlasy a rovné... No taky už přemýšlím, že je nebudu ani vlnit, přítel teď viděl nějakou starou fotku s vlnama a dost ho to rozesmálo, což úplně není můj cíl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy: my asi svobodu zapíjet nebudeme... ani jeden po tom nějakou netoužíme a vytáhlo by to z nás jen další peníze... nevim, zatím nemáme nic v plánu, takže si myslim že ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi svobodu zapíjet budeme. Je pravda, že to vyjde na dost peněz, počítáme dohromady s bránama kolem 15ti tisíc. Ale my jsme taky byli na rozlučkách a bylo by hodně blbý teď neudělat nic, když je na nás řada. :-N Ale je to fakt navýšení rozpočtu. Mám dotaz: Máte šaty s korzetem s kosticema, nebo bez nich? Já si je nechávám šít a švadlena mi tam chce dát kostice. Akorát já mám prodloužený korzet vlastně až na zadek a nějak si neumím představit v tom sedět. Nebudou se ty kostice třeba lámat nebo něco takovýho? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem tu:-) lenra a nebude ti davat kostice jen do pasu? ptz bych si to taky nedokazala predstavit:-) jinak svoboda, je relativni, oba sme svobodny a máme svoji svobodu, ale rozlucku mit budem:-) ale ne jako ze budem pod cepcem a svázaný, ale jdem se loucit se statusem svobodný/svobodná :-)) takze to berem takle sportovne:-)a uz se na to moc tesime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alak: Ne, bude je dávat po celý dýlce. Uvidím v úterý na zkoušce, kdyžtak je vyndá. :-) My taky berem loučení se svobodou sportovně, protože já tedy nevidím rozdíl v tom, jestli s někým chodím, nebo jsem za něj vdaná. Prostě chlastačka s kamarádama. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra juj, tak si asi sednes, ale pak je budes mit "nalomeny" a nebo nejaky pruzny:-) ja nevim, me i pres vsechny durazy a pozadavky korzet nevyztuzili... ale kdyz se to stahne.tak to drzi..tak aspon to.. lenra presne, taky jsem rikala ze jediny rozdil bude asi to, ze mam jeho jmeno a novou obcanku:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my zase zveme skoro všechny kamarády večer na hostinu,tak si říkám že mi to přijde zbyteční dělat ještě rozlučku.... uvažovali jsme o grilovačce,ale kamarádka to dělala a vyšla jí na 10.000,- což mi přijde extrém....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli zvete všechny na večer na svatbu, tak opravdu nemá smysl dělat rozlučku. To byste měli svatební večírek nanečisto. :-D A je pravda, že i když si to uděláš všechno ve vlastní režii, tak je to stejně pálka. Taky jsme si říkali, když přítel loni slavil 30tiny, že si to uděláme sami a ušetříme. Ale o tolik to není a je s tím spousta práce.
Odpovědět
Profilova fotka
alka, já se právě bojím, že budu muset sedět rovně jak pravítko :-N Nebo si je zapíchnu do žeber. :-D Musím to u ní vyzkoušet. Dneska mi přišlo, že bych to bez nich v pohodě zvládla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?