Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
neboj dockas se brzy, utece to jako voda
Odpovědět
Profilova fotka
jj pod tou stovkou uz to opravdu leti:-) jee ted jsem byla venku a teda je tam dusno jak v neaky pradelne.. uz aby zaprselo...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je dneska cely den hezky a teplo, jenze jsem pekne nachcipana takze jsem nevylezla ani do kramu
Odpovědět
Profilova fotka
tady je asi taky hezky, ale tam co jsme byli bylo teda hnusne.. takova ta vlezla zima..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem srab, do tech satu nejdu, jdu za jistotou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaksto zase?:-)))) takze pujcený?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeeeee pujceny i kdyz jsem si rekla ze pokud to nestihnou usit tak si je pujcim, ale vubec nevim jak je vratim, nebudu mit cas a dnes me jeden clovicek v tech satech videl a pry byl uplne mimo, takze to ovlivnilo me rozhodnuti
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted nechapu.. tak si je nechas usit a nebo si je pujcis?? si byla dneska zkouset?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
necham si je usit ( spis chci si je nechat usit ) ale pokud by mi rekli ze to bude trvat delejak do terminu ( cemuz zrovna moc neverim ) tak si je pri nejhorsim pujcim, jen nevim jak to udelam s vracenim, budu daleko a nebudu mit cas nebyla, jsem ti psala ze jsem nachcipana, mi tece z nosu az je to hnus. Jsem nevylezla ani do kramu
Odpovědět
Profilova fotka
tak poverit nekoho..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a koho, vsichni jsou z jiznich cech. Od tamtud budem i vyjizdet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a saty mas odkud? tak to nevim jak to vymyslet..tak svedka.. nebo nekoho.. proste jeden clovek.. a nebo odjizdet a z o den dyl
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre rano vsem Alka: saty jsou z Chomutova. Na obrad by to byla pohoda. Protoze v patek bych si je vyzvedla, odjeli by jsme ke svedkovi ( ten je taky z jiznich cech ), horsi je to s vracenim, vraci se v pondeli ne a to jedem bud na vodu a nebo uz budem na svatebni ceste, to podle toho kdy bude svatba Ale co, tak to je posledni moznost ne, ja si myslim ze je stihnou usit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no podle toho kdy je cca datum... jestli do mesice tak se vsadim ze to nestihnout.. nejdriv jsem tu videla saty asi za 3 týdny.. no tak bys poprosila svedka jestli by je tam nedojel vratit, a nebo se nejak domluvit se salonem :-S jinak devcata dneska tu prsi jako prasatko...aspon se procisti vzduch
Odpovědět
Profilova fotka
jj dneska tady taky prsi alka ale mesic ma 4 tydny, tak by to mohli stihnout, jinak mi je jasny ze klasicky ne, to aby to stihli si musim priplatit
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ja ti rekla nejrychlejsi cas... jinak je to tu o 4tydnech. a teda nechtela bych saty dostat 2 dny pred dnem D.... tak jestli si priplatis..tak do toho jdi ne?.. jééézis nas pejsek je asi k.o. chjoo majáá, mi tu place
Odpovědět
Profilova fotka
copak mu je? Ja jsem taky k.o. je mi blbe a jeste mam divnou naladu, jsem sebou pred chvili malem sekla, jsem musela do vany, se mi mota kebule to je hnus no ja do toho jdu, za saty si priplatim, holt asi budou jednou tak drahe ale co, to preziju proc bys nechtela dostat 2 dny pred svatbou? pujceny si taky vyzvedavas jeden den pred. Pocitam ze bych je mela tak tyden pred
Odpovědět
Profilova fotka
no jelikoz jsou tam vzdy nutny upravy, nekde je nechat vyzehlit, a ty nervy kdyz mas 3 dny pred svatbou a saty nikde?.. nn to urcite neni pro me.. nj ale ty pujceny vis ze je tam mas,, na tom siti to nemas nikdy jisty KDY.. nevim vcera mela prujma a plakala, dneska jen cuci z okna a taky place..asi chce pejsky:-)) s eme tu zas snazila uvest do rozpaku:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz e v ni zase bouri hormony jo :-D :-D :-D no upravy by tam nemeli byt zadny, objedna mi to cislo co mi zkousela a to mi sedlo perfektne a zmeri mi vysku s botama a podle toho pak objedna. Toho bych se nebala je to primo od vyrobce
Odpovědět
Profilova fotka
ale uvidime jak to nakonec dopadne, treba to bude uplne jinak
Odpovědět
Profilova fotka
no ale porad:-))) jj tak uvidime, a který ze si to objednávás?:-) ty co si si zkousela? nebo ty tvý vysnený?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty co jsem si zkousela, jsem ti vcera psala ze jsem srab
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ja jsem porad v koncích stim barakem..rpodat, neprodat.. ted koukam na ochraný pásma od komunikace(jak mi chteji ten barak dát na sever) a je to kolem 20m od osy vozovky(podle toho jaka komunikace) tak to je nejaka kravina.. mi nerikej, by nemohlo u silnice vubec nis stát.. jeste k tomu kdyz muj pozemek ma dýlku jen 21m ..to jako budu stavet u sousedů nebo co?...je to celý divný.. jezis.. ale ty si rekla ze si nechas usit ale nerekla si který?!? tak s eptam jestli ty co sis zkousela - ale nechat usit! ne pujcit..
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to divny, tak to zkus prodat a uvidis no no vzdyt jo, ty co jsem si zkousela si budu objednavat. vcera jsem ti psala ze do tech francouzskych nejdu ze jsem srab, ze pujdu radsi za jistotou. Ale pokud by se to opravdu nestihalo, tak bych si je pijcila, jen nevim jak to udelam s vracenim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to pochopila ze si srab na pujceni a ze si budes nechat sit.. ale nerekla si jaky. a kdyz sem se ptala jestli ty pujceny tak mi napises ze si srab..tak sem netusila který teda.. aháá tak uz mam jasno.. no kdyz to prodam, tak samo za jakou cenu? a hlavne KDY? co ted koukam po pozemkach tak bych z tý moji ceny mela tak na parcelu 25km od budejk, a nebo pobliz ale je to podezdreli(ta cena...) jako je jeste varianta, tatka mi to nabizel.. on ma jeste 2 parcely.. jednu chce pro sebe a me nabizel tu druhou.. jenze to je v takovým blbým uzemí.. a zrovna mezi "sousedama" co by ti cumeli do oken z kazdy strany -ta je zrovna dost nevýhodne postavená.. nehlede na to, ze tam ty sousedy jeste ke vsemu znám (neni o co stát) a mela bych tátu 2parcely od sebe.. coz si myslim ze pro dobro soukromi taky neni zrovna okej.. tak nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, promin asi jsem to blbe napsala, nj klasika u me tak to bych taky nechtela, me se proste ty satelitni vystavby nelibi a jsou neprakticky, prave ze kvuli tomu cumeni druhymu do taliru nebo se tam s nekym nepohodnes a on na tebe zavola policajty za to ze sis chtela ugrilovat klobasu. EE to ne, ja radsi nekde na samote. Tady v Klasterci prave takovej pozemek je, je velkej jak krava, je u lesa, na samote, jen jedna chyba, povede vedle nej obchvat a jako aby mi tam cudili kamiony do oken, to fakt ne
Odpovědět
Profilova fotka
nevis jestli jde udelat z map.cz obrazek? jako treba v jpeg? koukam tu na ni. a kdyz to obezenu plotem 2m do výšky tak by to bylo ok..:-D:-D:-D a jeste by mi zbylo tak 300tis na barák...hm..asi mu dneska zavolam a proerem to poradne
Odpovědět
Profilova fotka
urcite by to slo, ja mam na to specos program, je to screen obrazovky tak to zkus s tatkou poradne probrat a uvidis, treba se dohodnete
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? a muzu ti poslat odkaz a ty bys mi to pak poslala na mail? no tatka uz mi to nabizel.. jenze ja nevim.. ted kde to mam, jsem tak krásne separovaná..byli bychom tam prakticky v soukromi... ALE .. dalnice, dum mozná na sever, a jeste si musim udelat site... to co mi nabizi tatka, tak je to v obci co bytostne nesnasim (ale zas je tam jak skolka tak skola), jsou tam pofiderni sousedi(ale ne zlý a zákerny-proste zvídaví hnupy) a tatka by byl blizko..coz nevim jestli je dobre-mozna jo.. a jeste by mi zbylo na barak, ptz on mi to nabizi za hodne malo... hm.. kdyz to takhle napisu tak je to celkem jednoznacny.. si snad zitra zbehnu zase na magistrát at mi ukazou uzemko pro tu obec..aby si tatka zas neco nemyslel a nebylo to jinak (treba zase dum na sever)..
Odpovědět
Profilova fotka
mas email :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?