Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj v pohode, jsem to pochopila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak plati vse co jsem napsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja jdu hajat. Dobru noc celu noc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc ať tě blešky štípou celou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak si muzes u tech veci nastavit prechodny bydliste aby ti to chodilo domu..me taky vsechno chodi domu:-) teda jako sem, ne k tatovi:-) jinak zmenu v jmene vsude.. hlavne na socialce..stim bejvaji problemy pak... adresu jen tam kde chces a nebo kde ti neco chodi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, raději se na to trvalé bydliště dítěte zeptej na úřadě. Nic bych za to nedala, že od chvíle narození je v tomto směru samostatným jedincem. O trvalém bydlišti jsi rozhodla v den narození ty, ale teď už je v evidencích pod svým jménem. Soudím podle toho, že synovi chodí pošta na jeho jméno, vyplňovala jsem xkrát jeho trvalé bydliště do kdejakých formulářů. Kde je psáno, že změnou mého trvalého se mění i jeho?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nene musím jí změnit, už tu bydlím několik let a doufám už napořád. lencza: určitě se poptám a holky prosím vás napadlo mě, nekupujete si některá dobrou vodu? moje neteř by moc ráda toho kukyho, tak sbíráme bodíky
Odpovědět
Profilova fotka
petu, tak to jo, ja kdybych nebyla v podnajmu tak ji mam taky davno zmenenou... tyyyjo holky ja zitra vstavam kolem 6tý.. no to me klepne... =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. tak ted mam fakt dilema.. z jedny strany jasno, na druhy strane cerno, ale total.. je tam celkem teplo.. tak ted kurnik co si mam vzit???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Alka, to nevim, my tu mame zatim jasno, si vem kalhoty a tricko, do batohu si dej treba mikinu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si vzala vsechno.. jela jsem v kratakach.. ale tam byla zima jak blazen, takze jsem se tam zavrela do auta a prevlekla jsme se do kalhot:-D:-D jinak teda fotky luxus:-) policajti luxus, jen jeden tam mel takovy blby kecy... a kdepak jste vy?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem tu no vidis, tak ses aspon bavila, jsem myslela ze tam budes cely den
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky.. ale koncilo to ve 12..tak sme jeli dom..:-) a dobre.. po tý jejich prehlidce uz to tam bylo celkem o nicem.. dite nemame tak sme tam byli hodne out...
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak za dva roky tam budete uz in :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nevim nevim.. prijde mi jako kdybych ted byla mezi dvema vrstvama.. mezi detma a pubertakama,, a mezi tema maminama, ale jako myslim tema starsima.. tam jsem nejak nezapadla.. :-N jééé tak my se dneska nudime jak blazen...
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze nudite? proc nevis nevis? pockate jeste dyl? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn ale prisli mi tam vsichni uplne mimo.. jako chovanim.. nevim, asi jsem fakt snob s rypákem nahoru.. :-N 8-( no nudime.. v tv nic neni, doma je uklizeno, po navstevach taky nejedem, hry mame u nasich, do mesta je to zbytecny jelikoz je vsude zavreno a do restauraci se nam nechce a je to i zbytecny kdyz jsme najedený.. proste nevíme co by.. jeste jsme si k obedu dali kazdej sklenicku, takze ani nikam na výlet jet nemuzem.. na prochazku s enam nechce, uprimne ja jsme lina a manza je docela k.o. -- spat se me nechce, manzovi sice jo, ale probere se v 10 a bude cucet do rána..takze ten se snazi vydrzet aby srovnal cas..no tak nevim.. nenapada te neco?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak si hodte spolecnou sprchu a hupsnete do postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsme o tom mluvili:-))) ze by jsme si dali vanu.. ovsem kdyby byla..:-D:-D:-D a oba se do ni vesli...:-D:-D ale myslim ze ve sprse by to nebylo onco:-D a do postele? by mi usnul:-D:-D a tomu se snazime zabranit:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
to bys ho prece nesmela nechat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my taky potrebujem vetsi vanu, sice se tam oba vejdeme, ale neni to ono, je to nepohodlne, ale jinak pohodlne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja premyslim nad tou "rohovou" co si manza chce prosadit, nasla jsem jednu takovou peknou rozmerove je jako obycejna ale vevnitr je jakoby do srdicka, tim padem se tam vejdou dva vedle sebe, a tim padem ma vlastne funkci jako rohová:-))
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak, co noveho? uz jste se domluvili na tom zasedacim poradku? Teda poctu hostu
Odpovědět
Profilova fotka
no obed je jasny, tam s enic nemeni.. jinak zadna novinka.. to bude asi na dýl:-/ coz me stve..dneska jsem chtela dat dalsi dve oznamka... no a nedala:-D:-D jinak nic.. uz mam zase obdobi kdy si pripadam jako prasnice aze nebudu vypadat jako nevesta..ale jako magor co utekl z blazince.. prosimte kolik mam na pocitadle? na domacim pc s emi to nezobrazuje
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty nového?_)
Odpovědět
Profilova fotka
na pocitadle mas 89, proc bys mela vypadat jak blazen? udelala jsem dnes to albiko, jinak asi nic noveho
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůů to to letí.. kurnik.. dekuju jj uz jsem si vsimla.. jsme ho projela a pekny:-) ma to řád:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj leti to, mas to za par, bys mohla strihat metr jj dik, asi uz tam nic pridavat nebudu, je to definitivni
Odpovědět
Profilova fotka
radsi ne.. z bych rada kdyby tam bylo treba 60...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?