Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidim no, prinejhorsim si nekde saty pujcim kdyz mi nebudou sedet to ani nevim jestli ma byt hezky, tak snad jo kdyz jdete na tu akci
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jakej
Odpovědět
Profilova fotka
ti to sem zkopiruju
Odpovědět
Profilova fotka
na motorku nemusíš mít ani trenky.ale bacha!!pokud ti bude za jízdy plandat lulin více než metr za motorku,musíš ho označit červeným hadrem o velikosti min. 20x20cm... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D prosim te kde jsi to vzala
Odpovědět
Profilova fotka
nevim proc ale uplne me to rozsekalo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
na lamerovi:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty kraskooo..ted tam byl jeden kamenák =-) juj...
Odpovědět
Profilova fotka
čau ženy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu ahojkyyy:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
cauky pellu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co je dnes nového?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ani nejak nic... :-D a co ty?:-) jééé aj tu mam ted krasný nebe.. normalne z tech nacucaných mraků jsou cervanky..ale jaký.. to sand pujdu vyfotit..se snad dam na focení mraků:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my taky máme červánky. a nového nic, jen zítra musím jet volit a štve mě že musím až na druhej konec tábora
Odpovědět
Profilova fotka
petu ja uz to mam za sebou, a taky jsem se musela tahnout docela streku.. az na kopec...:-D:-D zitra bychom to nestihali..
Odpovědět
Profilova fotka
holky kam jste zmizely?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu, smazala jsem album a upravuju fotky. Ja uplne zapomela na nase vysnene misto Bora Bora
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já musím zítra :-( holky když se vdám tak pak musím změnit trvalý bydliště nebo je to třeba automatický? (blbost co?)
Odpovědět
Profilova fotka
pelllu, trvalak si muzes nechat tam jak mas a nebo pri vymene obcanky zmenit, to zalezi na tobe
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty si smazala album???juj petu, nn trvalyho bydliste se to netýká, to se svatbou nema nic spolecnyho.. my taky budem mit trvaly bydliste po svatbe u nasich... dokud nepostavime...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak budu muset změnit trvalý bydliště a malý jde automaticky semnou? nebo tomu taky musím? fakt se mi nechtějí měnit všechny ty doklady atd. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tyjo s ditetem ti neporadim to nemam zkusenosti ani vedomosti.. ale jestli ho menis sobe, tak jemu asi taky... jj z tech dokladu je mi taky soufl.. zrovna dneska jsem nad tim premyslela..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo smazala, delam si na obrazkach vodotisk, si pak udelam novy pellu: dite jde automaticky s mamou nebo u rodicu, to prece nema trvalak zvlast. Tam kde si ho udelas nebo nechas, tam jde svist automaticky
Odpovědět
Profilova fotka
jinak doklady dite nema pokud mu neni 15, coz v tvuj pripad neni, a v rodnym liste to napsany nemas a u doktora mas hlasenou adresu tam kde bydlis
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jasně, ptám se jen pro jistotu.. a kde všude pak budu muset nahlásit změnu? takže doklady (řidičák, občanka, zdravotní průkaz), mobilní operátor, ve škole, u doktora a dál?
Odpovědět
Profilova fotka
no pokud si ji zmenis, tak uplne vsude pokud si ji menit nechces, tak si vymenis obcanku jen kvuli prijmeni a adresu neresis a muzes nechat vse pri starym.
Odpovědět
Profilova fotka
nene musím jí změnit
Odpovědět
Profilova fotka
proc ji musis menit?
Odpovědět
Profilova fotka
protože jí mám u mamky a všechno mi chodí tam a nevidím důvod dál odkládat změnu bydliště
Odpovědět
Profilova fotka
promin uz jsem to pochopila, jsem si to precetla poradne, automaticky to nejde, zmenit si ji musis a nebo si nechat starou, tak je to spravne formulovany
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?