Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tady je od rana sileny vedro a azuro..ted se trosku zatahlo-teda jako klasicky.. cerno, ale jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
ja se snad fakt odstehuju na jih, mate tam vic hezky jak tady
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se divim, vzdy tu mame nejhur a nejvic mraku ... dost divné:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim, ale pokazdy kdyz je tu hnusne a to je tak 6 dni v tydnu, tak u vas je hezky
Odpovědět
Profilova fotka
jj tady vubec neprsi.. a to je jen kuli tomu ze mam novej destnik:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude asi tim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my v Táboře grilujeme krůtu, zatim neprší a snad to i tak vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mnam mnam vy se mate, co oslavujete?
Odpovědět
Profilova fotka
nic, jen tak :-D už se těším, mám hlad
Odpovědět
Profilova fotka
mnáááááááám..je to bych si taky dala.. nj ale tatka ma barak zas obsazenej.. tak mazimalne z okna...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
týýýjoo, ja nasla super ucesy..juj asi mam vybráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tak to je super ne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ale zase jsou asi 4:-D:-D ale jsou to ty samy styly:-) - kouhout na 4 varianty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak ma aspon ta tvoje kadernice co delat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslim ze pujdu jinam :-N tohle vim ze nedá... to je hoooodne...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak bez jinam no, ti sestrenka dala ten kontakt ne
Odpovědět
Profilova fotka
jj a dneska ta kamoska taky..asi zkusim tu, jelikoz ted mela maturak a mela perfektni uces:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj za zkousku nic nedas, kdyz tak mas jeste nahradu
Odpovědět
Profilova fotka
no chci vyzkouset vsechny, jak ucesy tak kadernice:-)) myslim ze uces u me bude vetsi dilema nez saty 8-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ucesy jsou pekny, mas na to vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jo.. ted na to sehnat kadernici:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tu sezenes, jedna z nich zarucene udela to co na hlave chces
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja si taky myslim ze jedna z tech dvou nových by to mohla dát.. spis aby to drzelo.. ja nemam moc vlasy co drzi :-N no mam tam 3 favority..tak uvidime:-) a co ty? zabivas se necim? ja mam takovou radost od toho pokecu s kamoskou.. byla ze vseho nadsena.. hltala kazdy my slovo, a rekla ze az se bude vdavat ze chce abych ji to vsechno zaridila..tak mam hroznou radost.. to me totiz hrozne bavi:-) uz se tesim:-) a druha kamoska mi rekla to samy...jupíí:-) uz aby se vdavali:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se porad necim zabyvam, ted jsem se momentane upnula k urcitymu datu, cokoliv vymyslim tak smeruje k nemu, ale za prve si myslim ze stejne neprojde a za druhy z urcityho duvodu se mi do nej nechce a vyresila jsem saty no vidis, tak aspon ti zlepsili naladu. Me by taky bavilo to nekomu zarizovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa saty? a co si na nich vyresila?:-) no ja premyslela ze si v tomto oboru otevru zivnost...proste od mala jsem máklá (jak rika mamka) a ziju tim.. tak proc ne... ale nechci se do toho vrhnout po hlave.. takze mi ty svatby kamosek pomuzou i jako praxe:-) jo a volala jsem ty firme co nam ma postavit baracek a zase maji zakazku, takze se to zase celý odsouvá o 14dní:-// to me docela znervoznuje. uz bych chtela vedet jakej z tech dvou, a hlavne za kolik... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
risknu ty francouzsky, co jsem si hrala tak siroka sukne ke me jde i jako praxe??? to vis je jaro, tak firmy maji hodne zakazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty tvoje vysnený? wááu no to je super!!:-) jj to ja jim nevycitám, jen jsem hrozne nedockava:-))
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim ze jsi nedockava, taky bych byla jj ty vysneny nebo jeste jedny jim podobny jenze je delaji jen v ivory, tak uvidime zda udelaji v bilym. Ty jsi taky sla do satu aniz bys je zkusila a jsou v poho, tak to taky risknu, jen ne u cinana ale u francouzu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja si zkousela jednu slehajdu v jednom obchode.. a prave to me utvrdilo ze slehajda mi jde.. i kdyz je fakt, ze tem mým teda moc podobný nejsou:-) riskla, a vyslo.. myslim ze jsou nejlepsi co jsem na sobe mela:-) jen ty raminka se musi doladit.. juuuuuj ja musim zacit varit na ten zitrek asi... uz jsem zas sama.. manza chrape:-D:-D na nocni jde v 11 tak ho mam v 10 zbudit..sranda.. jééé s ena zitrek tesim.. prej bude pekne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem si precetla jeden koment a rezu se tu jak dement
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?