Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to je plne v prdeli.. z toho nakonec vyplyne ze bud zmenim sklon strechy (stejne) a nebo pridam o metr na rozmeru celýho baráku.. kuáá:-( tohle me stve..ze sem si to takhle rozhodila:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si ted taky udelala oznameni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zitra bude krasne, obe si hrajeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz jsem z hrani presla do totalniho rozhozeni a beznadeje.. mam jen tyden na to to nejak dokoncit.. zitra tu nejsem.. v pondeli tu nejsem... noo to bude teda mazec
Odpovědět
Profilova fotka
to zvladnes, tyden je dlouha doba
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem uplne rozhozena.. mi tam ten program nedovoli kotovat.. no to jsem uplne na nule... kdyz to nedovoli:-/// chjo.. carodejnice je zas jedovata.. uz aby byli 3
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííííííííííííííííí vyzrala jsem nad tim.. haháááá:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka: no vdává se mi sestřenice a ženil se bratranec a mě se prostě nelíbí když je normální fotka a ze zadu text a tak to měli oba dva. Oba bydlí hodně daleko takže nám samozřejmě přišlo poštou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pellu, myslíš oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
edtihn: jojo
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to my to nemame o moc lepsi:-((
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale je to asi jedno. sestřenka ty měli aspoň spešl fotku ale bratranec tam strčil společnou co měli doma. Ale je to drobnost na kterou stejně všichni za chvilu zapomenou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my máme taky oznámení daný na fotce... chtěli jsme matnou,ale v tomhle formátu nám řekli že jí udělají jenom lesklou,ale myslím že to vypadá moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem to dala dohromady a vypadá to že si šaty i kadeřníka objednám na jeden den.... sice to musím celý překopat,ale bude to v klídku a v pohodě. takže můj svatební den proběhne 2.6. :-D chci toho hodně vyřídit na svatbu ať už si nemusim brát dovolenou jindy...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ale já nemyslím na foto papír, ale oni mají oznámení normálně fotku formát 9*13 a text mají zezadu. vy máte úžasný oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: to fakt slyšim prvně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já to taky viděla poprvý
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: já tě asi včera viděla v Klokotech s kamarádkou a kočárkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak treba chteli byt originálni:--) a nebo nechteli utracet zbytecne penize.. ptz zrovna blby oznamko bych fakt neresila..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo to určitě, myslím, že penízky to hodně ovlivňují. edithn: záleží na tom kde v klokotech včera jsme byli venku asi od 3 šly jsme do města a pak do billy a pak jsem šla domů. Takže jsme v klokotech vlastně asi ani nebyly :-) A včera sem měla pruhovaný tričko s límečkem (hnědo růžový ) a černej kočárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: vy už máte taky oznámko??? teď na to koukám... super je mo pěkný. To jste si nechávali dělat???
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a najednou je to blbý oznámko, ale řešila jsi ho tady myslím docela dlouho, tak snad není špatný když proberem jiný případy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolem pátý u Billy :-D :-D :-D myslím že jsi to byla ty.
Odpovědět
Profilova fotka
petu prave ze je blbý rikam od zacatku jinak bych nemela to co mam, a za tak nulovy naklady a troufam si rict ze i osklivy.. proto je to porad jen blby oznamko a nemam za dalsi sileny prachy nejaky echt.. protoze co? je to jen blby oznamko...
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: jojo tak u billy jsme byly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-| .
Odpovědět
Profilova fotka
copak Alka?
Odpovědět
Profilova fotka
chjo uz jsme zas nasrana.. ona je fakt úd všech zenských orgánů fakt!! jezis ja tu penim.. se snad budu muset jit projit abych se uklidnila.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: čarodějnice? zhluboka dýchej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jop ..myslim ze tady uz dychani nepomuze.. ja ji proste zabiju.. pomuzu svetu.. tak..grrr
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?