Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nj vana je vitezstvi... :-S ale tady sprchac a kýbl... ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to je pekne na prd, tak to bych taky byla nestastna. Ja sprchace moc nemusim, radsi se nalozim do vany
Odpovědět
Profilova fotka
ja se prave vubec nekoupu, jako ve vane, takze mi to neva.. jen v zime kdyz jsem total zmrzla.. takze ja vanu mam jen na prach.. teda do baraku..:-)) no je to na prd, ale ten kybl mi prijde celkem dobrý reseni.. thyjo 21. stoleti a my se budeme polejvat kyblem..:-D:-D mam chlebaaaa, tak si lecim ego s topinkama
Odpovědět
Profilova fotka
no v baraku bude juuuuuuuuva vana a juuuuuuuva sprchovy kout :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aspon bude erotika:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, manzu nazhavys tim polejvanim kyblem :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vid?? ho pak budu polejvat taky:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho hlavne nechtene nepolij studenou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ted jsme neco chtela napsat ale v jakym koli smeru by to znelo blbe, takze to nenapisu.. no sprchu vubec nezapnem.. ybch zhynula... to pekne namixujem v kybli a bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: já sem vzkaz od tvé babičky slyšela a myslela sem si že jsi to ty, přece jen tolik edith v budějicích asi není a ještě aby se vdávala v červnu :-) tak sem to odhadla správně alka: chci natočený rozpuštěný, s patkou (ofinou) a kytku do vlasů
Odpovědět
Profilova fotka
jo alka a proc vlastne neletite charterovym na ttu dovcu pred svatbou, vyjde ti levneji
Odpovědět
Profilova fotka
to bude kráásnýý:-) jiank ahojky pellu:-) mysa no to asi ne ne? a jak bychom se tam pohybovali? ten kemp je uprostred niceho.. 30km od mesta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, jen me to napadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska me zarazila carodejnice.. rikala ze jezdi do chorvatska nejakym busem na 7dni s all inclusive za 4tis na osobu..no to jsem cumela.. a ono je to jako kemp, ale si tam v chtakach a dochazis si pro jidlo.. tak to je hodne dobry:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me prave prijde cesta autem hodne draha na tech par dni. I ten vlak by vysel levneji
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave levny to je kdyz se jede aspon ve 4...:-((
Odpovědět
Profilova fotka
ty krááávo...ted to prislo sem.. tak to je hukot... i nas pes co nesteka zacal stekat.. juuu
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no. No nic, jdu si lehnout, nejak me rozbolela hlava, na to ze tu byli tri bourky co se furt tocily okolo, tak vzduch je venku silenej, to bude zase noc Dobroooooooooou a at ti ten uces zitra vyjde. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja ti poslu na mail fotku dnesniho pocasi ju?
Odpovědět
Profilova fotka
kolisa nam elektrika.. nejak to tu blika.. tak to prijdem i o elektriku, to bych prisla o kybl kurnik..:-D:_D mysa jj dobrouuu poradne se vyspi.. no ja tu asi do 12 budu..tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak mas to tam vy mate elektricky kamna? juj, dalsi vec co bych nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn to ne, ale kde by jsme si ohrali tu vodu ze jo...:-D:-D juu diiiiik
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak ted to vubec nechapu, kde si budes ohrivat vodu?
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se, ani sem nepozdravila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to prece neva ne, si zdravila rano :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ve varný konvici.. a v hrnci...
Odpovědět
Profilova fotka
konvici chapu ale ten hrnec, kdyz nemas elektricky kamna tak predpokladam ze mas plynovy a to prece s elektrinou nema co docineni
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemam sporak:-D ja mam jen varic:-D:-Dtakze vodu v hrncich na varici a v konvicih..blba voda:-//
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, to mas blby no jdu spat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak dobrou:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?