Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem dneska jak vyvrzena odnekud z utrob...:-// jj dneska bude dlouhej den.. kdyz vim co mam zase pred sebou a padam na hubu..chjo.. a to mi rano prisla dalsi necekana slozenka.. kurnik kde se to porad bere?...to je sileny.. to clovek ani nemuze setrit na svatbu a na barak a platit pri tom tohle vschno..nu nic.. jdu se kouknout po praci
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, v dnesni dobe se neda setrit, vdycky se neco najde co se musi zaplatit
Odpovědět
Profilova fotka
mysa boze tady je to zas na palici.. sef se uplne zblaznil..fakt.. asi se hodne nastvu!! no tak na praci tam nici neni..samej truhlar a kuchar.. nic jinyho.. to je teda des:-((
Odpovědět
Profilova fotka
co ti zase provedli?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa je to debil.. sem tady ten posledni clovek v rade, kterej musi cekat na to az mu nekdo laskave zavola a rekne udelal jsem smlouvu, vystavte fakturu, atd.. proste sem asi 5tá v rade.. no a samo ze se mi donese tak 30% informaci.. takze uplne super.. a obchodak co ma jit sepsat smlouvu se svym klientem, tak se na to asi vyprd nebo co, a ted tu sefik rve samo ze na me, at udelam fakturu, jenze to asi tezko kdyz nemam smlouvu, a nemuze pochopit ze to jaksi proste nejde, tak rekl ze at tu smlouvu snim udelam ja, ze tamhle nejakej monter ho chce dneska montovat a ze to proste musi byt.. do haje at si rve na obchodaka.. tak sakra kde to sme, ja tomu vubec nerozumim, a ted se jako seberu pojedu do pribrami, najdu tam toho naprosto ciziho cloveka at mi jde neco rychle podepsat??? no proste debil.. a pak tady hlasí, ze at teda tomu prodejci zavolame a reknemem mu to, tak to nas mohl vynechat, a jit rovnou za nim ne? co je tohle zase za obchazeni.. chjo.. ja uz chci bejt fakt pryc.. mi tu kazdy den degeneruje mozek ]-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
treba mu stara nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi si mysli ze kdyz me tu ma placenou ze se zvednu a zacnu mu delat obchodaka ne??!! tak to teda ani nahodou
Odpovědět
Profilova fotka
se na nej vykasli, nic si z toho nedelej i kdyz vim ze to je tezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nevim. . . fakt.. asi si udelam rekvalifikaci na kucharku a pujdu do páry.. jinak nechápu.. nemam sanci se uchytit.. neni prace a kdyz je, tak 5let praxe.. hm a kde to jako mam vzit.. a kdyz uz naaahodou splnuju tak mi reknou ze jsem mlada a budu mit dite.. to je fakt uzas..:-/ no pryc od tohodle tematu nebo budu zase v depce... ja uz chci srpeeeen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, dockas se ho za chvili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted mam zase obdobi ze to je za dlouho.. vypada to ze nakonec k mori PRED nepojedem, ptz to je prej zbytecny a nemame nikdoho do páru, takze by se nam ten benzin znacne prodrazil.. takze to by me fakt mrzelo..:-// takze mam vlastne celý "cervenec" volno..-//
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak to mas dobry, opalis se i tady u vody :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa prave ze ne,, nevim proc, ale tady se mi nejak nejde opalit..a kdyz jo, tak do 4dnů jsem "bilá"..:-// od more jsem cokoladová a drzi mi to dlouho, a hlavne jsem od more tak "vyžraná" že mam uplne pomnenkový oci a uplne peroxid vlasy..(prirodne ale)... proste od more mi to vzdy slusi...i nehty a pokozkaje pak taková super.. proste tam chci jet:-//
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak zkuste jeste nekoho sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave ze jsme "schaneli" ale prave ze nemame nikoho do paru a nikdo jnej uz fakt sehnat nejde. a s cizima fakt nejedu
Odpovědět
Profilova fotka
takk to je jasny ze s cizime ne, to jsem ani nemyslela aby jste sehnali kohokoliv, ja myslela sehnat nekoho z pratel nebo rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vzdyt jsem ti psala ze jsme nikho nesehnali.. a nikdo dalsi proste neni:-/ uff me dneska boli i zada.. ja chci dooomu.. se domu dostanu zas az v 8vecer.. to je des:-// ty pondelky fakt stoji za to
Odpovědět
Profilova fotka
si to zitra vynahradis, budes mit volno, hodis relax u holice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj na to se tesim... budu mit relax... jéé na to se taaak tesim.. uz fakt potrebuju dovcu.. zvlast stimhle psycho štábem...:-/ mysa a co je u tebe noveho? zarizujes ted neco? uz si vymyslela uskladneni zavoje? Ja nevim jeslti si ty saty mam dat vyprat a vyzehlit a nebo jestli je nechat jen vyvesit.... uz jsem se domluvila ze je necháme u mamky..takze je tam mozna dneska odnesu...
Odpovědět
Profilova fotka
sem nemela co delat, tak jsem z nudy upravovala hudbu na obrad, tak a uz na to prdim, mam ji vybranou, je i vybrana pro to kvarteto a pokud ho mit nebudem, tak na CD je taky dobry Zavoj neresim, od ty doby co jsem se fotila, tak jsem ho dala zpatky do sacku a uz ho nevyndala, pak ho asi pred svatbou jen vyvesim v koupelne v pare
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj ten zavoj je v pohode no.. a co vubec tvoje rodina? vi ze se vdavas? no vidis to.. seznam hudby porad nemam... a ty fotky musim vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
ne nevi a ani jim to rikat nebudu, me tam chybet nebudou a apon se vyhnu tomu kdyz bych mame rekla ze se vdavam ji rikat ze neni zvana. Takhle je to jednodussi. Pak se to dozvi z fotek a z az uvidi prstynek. Vim ze to bude kruty,ale na jeji chytry reci a buhvi co jeste fakt nejsem zvedava, Takhle mam starosti az nad hlavu a jeste aby do me hucela mama, to fakt ne no vidis, tak mas hned praci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to si pis ze to bude kruty.. vim o cem mluvim.. segra to udelala tajne a to byl teda mazec.. mysa no tak ja mam ted praci i jako z prace tak je to fajn.. to spis ze bych chtela pracovat na domecku, ale nejak se do toho nemuzu dostat kdyz ted delam tohle.. i jsem zkoncila tak blbe, ze nevim "jak " zacit .. jakoby dal pokracovat
Odpovědět
Profilova fotka
a taky nevim co s tema mýma satama.. jestli mam v slehacce dodelat ty cudliky a nebo ne.. jsme psala ze v kazdy ty slehajde mel byt trpytek, nebo neco proste, a oni mi to tam nedali.. no a zjistila jsem ze v jedný jediny slehacce tam ten cuflik je.. tak jestli to dodelat na ostatnich.. nebo to tak nechat...
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vim a to se mam jeste vic stresovat, uz takhle mam co delat abch si to nekde nehodila a jeste nasi do toho, tak to uz bych vazne nezvladla Ty na to prijdes jak se do toho dostat. Tak aspon se v praci nenudis ne, to je dobre tak kdyz tam je jen jeden, tak bud bych tam nemela zadny a nebo je tam dodelala
Odpovědět
Profilova fotka
no tak on neni videt.. vidis ze jsem na nej prisla az po 2mesicich:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz neni videt tak to neres ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ja neresim ten tuflik.. ale resim jestli to mam nechat a nebo je dodelat práve:-)) sakrys ja jsem dneska fakt k.o.:-D a kde mame vsechny ostatni nevestinky?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááááááááááááá zrovna jsem si vybrala definitivne uces x-) (ale to definitivne je na me asi silny slovo):-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem byla ve schrance a prisel ten vzorek svatebniho oznameni. A je nadherny, takze mame vybrano
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?