Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a autocadu, ale ja umim jen v archicadu.. samozdrejme tady bud vsechno chybi a nebo to je presne naopak.. nehlede na to ze v archi kreslim ve 3D a tady to mam jen čárama.. no proste peklicko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heeezky..uz mam dvere a zdi..:-D tak to je uspech:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ses teda hracicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
setrim si tisice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, kdyz vidis kolik das za blbej namalovanej papir s domem ( projekt ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak ja celej projekt nezvladnu, ale kdyz jim to dam takhel jen k dodelání.. treba 70% hotovo..tak si myslim ze ta cena bude tak jina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to urcite, par modrych papirku usetris :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sice to bude málo..ale aspon neco.. tyjo vcera jsem z toho baraku byla spatna.. mamka mi rekla ze se s tatou schodli ze je absolutni sebevrazda stavet barak kdyz nemame penize(jako nejakou hromadu stranou) tak si rikam, se snad vsichni spikli ne?.. takhle stavi kazdej..:-/chjo, jsem z toho byla spatna.. jako by se mi to celý rozpadlo..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ted me napadl jeden silenej napad.. a chtela bych vedet nazor.. porad tam mam problem umistit kuchyn.. kdyz ji dam tam kde by JAKO mela byt, tak tam bude nejen takova utopená, ale hlavne odrizla od prostoru.. a to se mi nechce..preci jen jsem tam porad.. chci videt pri vareni na telku a na manzela kterej se pohybuje v obyvaku.. taaakze si predstav dlouhy obdelnik, a ja jsem prehodila jidleni stul s kuchyni hm? takze obdelnik jakoby postav aby uzsi strana byla "nahoru" a ted pojedu od zdola.. jidelni stul (v tom "utopeným" prostoru misto kuchyne) pak v prostoru(uplne) kuchyn a pak obyvak (jakoby nahore) co tomu rikas? jsem si to nacrtla a prijde mi to super-aspon ta kuchyn, ale zas si rikam ze ta jidelna je tam takova uplne mimo... nevim jestli to nenechat - kuchyn -jidelna -obyvak.. jenze to mam rozmezi mezi kuchyni a obyvakem skoro 6-7metru.. tak to je zas "streka" co myslis ty?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby v dnesni dobe mel clovek cekat na to az bude mit na vsechno co chce penize, tak do smrti nebude mit nic, teda pokud by nevyhral. Alka oni se nespikli, jen to mysli dobre aby jste se nedostali do problemu, ale ja bych je stejne neposlechla, je to muj zivot ja budu mit problemy a nikdo je za me nevyresi
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze to je dobrrej napad. Kdyz si to predstavim, tak vlastne jidelna bude patrit ke kuchyni a nebude rozdelovat kuchyn s obyvam, pokud jste jen trochu jako my, tak v kychyni stejne jist nebudete a budete jist v obyvaku, takze jidelna muze byt klidne stranou pro pripad kdyz prijde nekdo na obed. Jidelna se obcas dela do takovyho vyklenku v baraku, to tam nemate?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, dobre rano! Tak jsem si byla rano na poste pro zavoj!!!! Ted ho mam v praci v krabici pod stolem a musim celat nez se dostanu domu.... ach jo , ja uz si ho chci zkusit!!!! A doma budu az nekdy v 19 :-( Po ceste jeste pujdeme vyzvednout prstynky.... asi to v te praci dneska nevydrzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jenze me to mrzi.. oba maj nemovitosti jak natentováno, oba ví, ze uz nemam domov, takze se nemam ani kam vracet ani kdyby byl pruser tak nemam kam jit, takze by jsme skoncili treba pod mostem a nebo u babicky snad.. oba vi ze ten barak je nas sen a nevim proc proti tomu tak brojí kdyz ví ze hypo nam vyjde stejne jako tady platime nájem! parcelu uz mam, jde proste jen o ten barák a to uz neni "taková" pálka.. prijde mi to od nich hnusný.. misto aby mi pomohli.. to sami.. porad tvrdi ze az umrou budem se segrou dedit miliony.. hm za prvy mi to prijde hnusny to takhle rikat, a za druhy kdyz to rikaj, tak kdyby byl pruser, tak si pujcit od nich..? ne, to zase ne... proste moje rodice.. to je dost boj... :-| a kdyby mi pomohli vyjde me ten barak uplne na půlku:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petkoub, tak to je skvely ze uz ho mas taky doma, ja se musim vecne presvedcovat abych ho porad nevytahovala ze sacku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja te chapu, tohle by me taky mrzelo a sralo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn nemame, ale presne.. my jime porad v obyvaku-) takze jidelna je u nas jedine jako odkladiste :-N prave proto mi to prijde jako super.. i tim ze kdyz jsem porad "separovaná" v kuchyni, tak jsem vlastne v centru dění:-) a i tim ze bych to takhle udelala jako ostruvek uprostred mistnosti , tak bych videla i ven!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak prave ze to je obdelnik ale je tam oddelený wc a "spiz" tim padem je to vykouslý a v tom vykouslým by prave mela byt kuchyn.. nejen ze tma nejde ale je tam hrozne utopená...
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub tak si zabehni na wc:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jak jsem rekla je to dobrej napad zvlast kdyz jste jako my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, no to bude palba mit kuchyn v prostoru:-) wauu:-) to me tata zabije - jelikoz vim jaky je srani s odpadama:-D:-D noo ale bude to super:-) tak jdu na to
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka a mysa: krásný profilovky. Jinak já měla jít včera k tomu kadeřníkovi a nějak jsme to časově nevzládla,takže jsme to posunuli na příští týden. Docela jsem byla naštvaná,ale co se dá dělat. Tak jsem si byla alespoň koupit váhu, od pondělí jsme šla do sebe, tak potřebuju vidět jestli jsou nějaký výsledky nebo ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith dekujuu:-) juj, to je teda mazec.. na vahu radsi pred svatbou nepolezu:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale mám radost... dneska ráno jsem nemohla dospat a tesila jsme se az se zvazim :-D :-D :-D :-D a vysledek byl super, takovy cislo jsem na vaze uz nevidela dlouho,ale je fakt ze ja se vzdycky vazila jen u babicky a jeste po obede :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to je super, to mi taky vzdy udela radost kdyz je tam mensi cislo nez jsem cekala..jenze to se nestava moc casto.. zitra se asi taky zvazim..ale bojim bojim..to bude zas pak depkovej den:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem viděla kamarádku a říkala jsme si že má krásný řasy, že má asi nejakou hyper super giga řasenku a ona mi včera psala že byla na prodloužení řasů, na tý metodě co půjdeme. Takže jsem byla nadšená že to vypadá přirozeně a fakt krásně,takže tohodle už se nebojim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave chci zhubnout tak dve az tri kila a me dela radost kazdy deko,takze je to takovy fakt na pohodu. ;-) budu se vazit kazdy rano a uvidim jestli budou nejaky maly krucky nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
no za 20dni? to uz je teda hodne sibenicni:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj edithn, dekuji :-) no ja na vahu taky radsi nelezu, jen tak jednou tyden, to mam ale vzdycky strach ze jsem pribrala ale strach je zbytecny, mam furt stejne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ten dum je nejakej velkej.. to snad budu muset jeste uplne prekopat ne? :-S :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?