Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti zavidim a tady je stejne jedna pidi posilovna s nacinim nasekanym u sebe, takze to fakt ee
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to je uplne stejny jak v ty prdi kam chodim ted, mam ji za barakem.. ale je to des.. ma tam od kazdyho stroje jeden.. a jeste ja potrebuju ty co ti meri tepovku.. no a ty tam ma jen 2... takze jediny 2 storje "pro zensky" ted se ti tam nahrne lidi ze pres sebe padaj, a kdyz je tam nejaka jina zenska mam smolik a muzu jit rovnou domu...takze ted si rikam kam budu chodit...toho pouzara mam daleko a bylo by to financne dost nakladny..tak asi budu muset mit stesti ze tady zadny zensky nebudou:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt blby, to se divim, budejky jsou velky mesto, tady to chapu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak tady toho je hafo.. ale ja chci bud to mit blizko a nebo to nejlepsi....
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je mi jasny, tady prave nemas ani na vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz by mohla prijet mamka aby jsme se jeli podivat po obchodakach.. jsem ted zjistila s kamoskou, ze jsme takovej "houmlesák":-D:-D kdyby prisel majitel ze potrebuje byt, tak asi skoncime na ulici.. nooo pekný...radsi na to ani nemyslet..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdes courat po kramech jo? me to dnes ani nelaka, coz je co rict protoze ja rada couram, asi jsem nemocna
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no me to bavi jen po takovych tech nabytkách, stavebninách..proste muj zivot:-)) takze tam se tesim:-) mamka potrebuje zaridit byt.. jsem ji ho navrhla, tak byla nadsená, a ted si to rozmyslela a zase tíhne k takový hruze...tak ji na tom nakupu musim kontrolovat co si to tam hází:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)) no a pak s manzou do posilky.. doufam...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta nová svatba je hustá:-)) nejen ze zenich s nevestou vypadj jak 15ti letý, ale jeste se brali v chomoutově:-D to ani nevim že existuje:-D zajimavy jmeno:-d:-D.. ale jinak musim rict ze nevesta je naprosto nadherná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jezdim do chomutova, chomoutov je nekde u olomouce myslim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bydlet v chomoutove:-D:-D:-D me to prijde fakt srandovní:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale jsou i srandovnejsi mista, tam teda fakt bydlet nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem vzdy na nejaky omylem narazila:-)zlatý budejky a vitin:-D
Odpovědět
Profilova fotka
haháááá mamka ta ahojjky
Odpovědět
Profilova fotka
za hodku jdes domu vid, se mas
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty uz si snad zmizela ted, no to je teda moralka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ve 2 jsem byla pryc:-D se na ne muzu vy..:-D:-D:-D jinak ted jsem dorazila domu.. posilku nestiham.. na výklepu maj dneska zavrino.. kuáá to tomu zase dávám..ale musim se priznat ze pohybu jsme mela hodne - dotedka pobihani po obchodakach..no mazec.. ted jdu konecne zehlit..:-) jinak jsem mame ukazala barak, a libil s eji, tak mam radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si vsimla ted ze si se loucila, to je teda dobry :-D :-D :-D tak si zajezdi na rotaku ne misto posilky to ti verim ze mas radost kdyz se mame libil a jak jste dopadli v obchodech?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj...já dodělala večeři a posloouchám hokej (nemáme tv), ´jsem chtěla jít do kina, ale nikdo nechce jít se mnou, tak nejdu a asi si ten film stáhnu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj leni: na co jsi chtela jit? vy nemate telku? jak tooooo? vy nechcete? ani se nedivim bez ni je to super
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: nemáme, od tý doby co sme se odstěhovali do baráčku...nechceme...máme krb - dobrá telka, doporučuju každýmu... a navíc máme doma teď 5 zvířátek (roční fenka, 2 velký kočky, 1x 7měsíční kotě a 3 týdenní koťátko) to je lepší než všechny televize světa Harold a Maude...nevím jestli znáš
Odpovědět
Profilova fotka
nn, to neznam s tou telkou ti zavidim a krbem jeste vic, ja pres den telku zaplou nemam, je to ale fajn, protoze si clovek povida s tim druhym :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa premyslim nad tim ze si to dam ke zpravam:-) ehh vy nemate telku??? si nedokazu predstavit ani..ja jsem na ni celkem zavisla.. ani na ni nekoukam treba, ale mam ji porad zaplou uz jen treba proto aby mi tu neco mluvilo kdyz varim, nebo kdyz neco delam... samozdrejme ze bez urcitych serialu bych neprezila:-D a co manzel? tomu to nevadi? ze nemate tv? a jak je to dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: on byl právě iniciátor...já taky koukám na seriály, ale přes internet, když mám čas :-) je to hrozně fajn, že jí pustím, jenom když potřebuju a to co chci :-) třeba když přijdu k našim, tak tam taky běží telka taky pořád, takže já přijdu, okamžitě jí dávám potichu a posléze jí vypínám... poslouchám hodně rádio :-) třeba u vaření...když žehlím, tak si pustím nějakej pěknej vfilm mysak: já si to teď stahuju, tak sem zvědavá, všichni říkaj, že je to krásný...už je to starej film 1971...
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííí češííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
cesi vyhrali?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to je super.. to cumim:-) ale je fakt ze stejne bych ji chtela.. na netu nam zadnej serial nejde.. a z toho pc to neni ono (aspon z toho naseho) ty kraso, sem musela prestat zehlit, ten muj pako vzdy tak zarval ze jsem si malem tu ruku urizla... zis.. hodne blbej napad..:-D:-D tak muzu pokracovat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?