Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak manza s emi vysmál ze to nezvladne ani dvd a ani ta nase televize:-d:-D tak je to jasny:-D no jen je mi divny proc na jednom filmu jsou 3 ruzny druhy obálek? hm.. divný
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti rikala ze to nepujde kdyz to nepodporuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsou kokoti.. tak ja to najdu ze to bude prodejny od 25.4. tak ted kdyz uz mam penize ze si to koupim, a ve vsech obchodech je ze to neni skladem ze prodej bude zahajen 30.6. ale koupit uz se to dá... tak sou normlani? grrr... to nepreziju do ty doby:-D to i blbej avatar uz je na dvd.. a tohle jeste ne a to to bylo driv.-/ no asi se jdu koukat radsi na neco jinyho:-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to je tak kdyz clovek prijde o iluze..:-d:-D vsechno bude prodejny a k dostani az v cervenci a dýl.. to abych tu svatbu potom stihla kdyz bude konecne vsechno k dostani:-D:-D ale do ty doby umru..:-D jinak dorty jsou vytisklý jsem zvedava co jim cukrar rekne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nezaprsi a nezaprsi..si snad delaj srandu, tady je cerno ze tu v mistnosti musime svitit a ani kapka..a to tu je takhle cerno uz od rana..snad neni mozny.. od ty doby co mam destnik ani nekaplo..
Odpovědět
Profilova fotka
tady ted sviti slunicko, to vis ono se to zase vyradi na Morave, chudaci lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze tu ten bubak jde na moravu.. no zrovna ted sme se o tom s kolegyni bavili, ze sem na to vcera koukala a ze jsme hned premyslela kde mame parcelu, jak jsem tam videla ty novostavby pod vodou? by me kleplooo -to je na provaz
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to hnus, uplne ty lidi lituju, nechtela bych to zazit
Odpovědět
Profilova fotka
diky bohu nikdy v okoli zadnej rybnik ani reka a jsem na kopecku..tak okej:-) zas me strasi dalnice :-N no ja to zazila tady jak to bylo v budejkach a teda byl to hukot, fakt ze jo:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim.
Odpovědět
Profilova fotka
a je to zas v riti... myslim ten mrak...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tady je polojasno, chvilku pod mrakem a chvilku vykukuje slunicko. ja jsem dnes jasna, poustim si furt dokola pisnicku Don´t Cry od Guns n´ Roses , je to nase osudova a jsem uplne vyrizena
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tim se uplne dorazis... to by chtelo nejaky veseli film co treba?hm?:)
Odpovědět
Profilova fotka
nn alka, nemam na nic naladu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je potom blbý :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja bych na to stejne ani nevidela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
achjo, dneska je to zas dlouhý:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim, pekne se dnesek tahne. Za chvilku uz jdes na ty dortiky, tak si to aspon uzijes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ani se na ne nejak netesim, ten dort je mi celkem docela jedno:-)a zitra na novo..to je fakt psycho
Odpovědět
Profilova fotka
ber to tak ze uz se ti to krati, proc se na dortiky netesis? Uz vite jakou chcete prichut toho dortu?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jak sladky nejim tak je mi to jedno..takze jakkakoli:-D manza chce medovnik.. me to je sumak:-) hlavne at se jim povede vzhledove:-) jj krati..ale vubec mi to nedochazi, ted jsem jak v cerný dire:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ja mam rada slehackovy dorty, takze neco jako pariz nebo kubansky ten delam i doma. Je bomba. Ale slehackovej tezko pujde do pater a ja ty maslovy zrovna moc nemusim ja vim jaky to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to zas jo, kubansky mam taky rada- teda kdzy uz dort, tak kubansky:-) ja v tom prave nevidim rozdil, tak nevim, doufam ze je ukecame na ochutnavku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
v cem nevidis rozdil? maslovy nebo slehackovy, pariz nebo kubansky?
Odpovědět
Profilova fotka
maslovy nebo slehackovy.. nevim ktery je ktery, asi jsem je jeste nejedla..teda spis asi maslovej
Odpovědět
Profilova fotka
na stabilitu je lepsi ten maslovej ( takovej tuzsi krem ) ale chutnejsi zase ten slehackovej, jestli mas rada kuban, tak zarucene slehajdu, vlastne jde patrovej, ale musis ho mit na podstavci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam dve varianty.. bud klasiku 3patrák a nebo takovej ten jak je nahore klasika, a dole ma tech milion prdíků:-)tak tam by to slo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to se mi taky libi, je to prakticky, vezmes tolik prdiku kolik bude hostu a nemusis resit jestli je hostu malo nebo hodne
Odpovědět
Profilova fotka
promin, jestli je dortu malo nebo hodne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?